КГБ = Клуб на Готините Баби - 156.

  • 74 278
  • 735
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 144
Жабче  Hug Heart Eyes, и за всички ви  Hug Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 2 099
Маринка, голямо благодарско за "Контрабасът"!!! Освен, че ми беше отдавнашна мечта, свърши ми е великолепна служебна работа. Направо дюшеш, измисли ми текста!

А е и много готино, страхотно се изкефих, та чак се държах и неприлично. Друг път на театър да ме слагате отделно, да не ви посрамя.  Embarassed Embarassed Embarassed

Едно се чудя само: тоя тип В.Ганев наистина ли наля в себе си по време на спектакъла 5-6 бири???  newsm58

Утре са залавям с тиквено меню, не спаначено, като Луси. Тиквена супа, тиква с телешко, и .... тиквеник в мъфините като баничките - дъл ша стани, а?   chef

# 17
  • Мнения: 7 384
              Айша,изобщо не става дума за женитби! Laughing Може би,ако беше така кандидатките щяха да се изтрепят /нали гледахме подобен формат и желаещи фраш  Mr. Green / В предаването трябва да има обикновени работещи жени от малките градчета и селца,които в момента са знаете как.Жени дето нямат време за себе си от работа.Ще ги преобразяват в елегантни дами-демек  Пепеляшките ще се превърнат в принцеси.Та в момента избират подходящи кандидатки,ама се оказва,че се появяват такива дето се чудят какво да правят по цял ден!То като се размисля работните едва ли имат време да стоят пред ТВ-то та да видят рекламите за кастинга,пък и май такива жени не са много уверени в себе си и във възможностите си!Може и да не съм права,но така си мисля!
              Танче, да взема да им дам идея за риалити формат с баби - ще им вземем акЪлЯ! Laughing Имаме всякакви модели и друг няма и да може да припари до кастинг!
              Лека вечер !

# 18
  • София
  • Мнения: 8 373
Какво се мотах? Каляската се превърна в тиква. Сега вече за никъде не бързам, та ей ме на при вас.
МАРИНКА, тенкю маце за билетите. Пак да вземеш Simple Smile Тенкю и за стихотворенията Hug
Наша ЗДРАВКА си разговаряше с актьора. Подаваше му реплики. Него ли да гледам, Здравунка ли... Ооо, как щях да забравя, а такова нещо забравя ли се? ЗДРАВЧЕТО дойде навреме!!! Зарежете някъде hahaha Joy От както я познавам, това ми е сефте Simple Smile Здравче, пак ще те коригирам: Не 5-6 бирички, а цели 9 бирички изпи Shocked Как издържа и не отиде до WC-то newsm78 Да бяхме го питали, както той ни питаше: Смешно ли ви е? А Здравчето му отговаря: Стари са, стари са вицовете. Ей такива работи гледахме тази вечер hahaha Дует Ганев и Андреева Joy Joy Joy
Поговорихме си и с МАМСИ. Голяма сладурана е, ама и нея я притискат разни срокове, та не ѝ остава време за писане. Обеща да се обажда поне по веднъж седмично. Стискайте палци да вземат момичето ѝ на работа. А дано!!!
ДИДИА, ми ние от КГБ-то нищо, че сме малко над 40-те, ама пък сме запазенки, свежички, можем да се явим на кастинга, пък каквото сабя покаже. Питай ша ли ни земат newsm78
Аууу, Айша, к'во говориш ти? К'ви женитби, к'ви 5 лева? Трай да те не чуе Отело, че лошо ти се пише. Ше видиш сготвени от него манджички на куково лято Simple Smile
МАРИ М, много лаконично. Кажи как си? Живо здраво?
ТАНИТА за теб сега  Hug
ЯЖКЕ, много ме зарадва с този текст. Рускинята спазва това и сади, пресажда само когато е "позволено" Преди много години лекувах една високопоставена дама от Беларус. Тя също много се съобразяваше с Луната. Правеше си пломбите само по пълнолуние, подстригваше си косата по не знам си кое време, правИ си някаква операция и пак се съобрази с това. Така, че благодаря!  Hug

Хайде сега толкова, отивам да спя, че утре преди обяд съм на изложба на дървопластики и имам среща с Майчето. Тя като разбра, колко транспортни разходи съм ѝ начислила, веднага се разбърза, обади ми се по телеХона, искаше си веднага тиквите. Е да, ама не. Тиквите да не стоят на едно място? В този момент бяха на терминал 2 на летището. Joy
Лека нощ, сладурки  sleepuu

# 19
  • София
  • Мнения: 1 740
        Добро утро!


     Събудих се по навик пак рано,пуснах пераля,пекарна,поразтребих и сега пия кафе.Гледам през прозореца как вали сняг и се чудя кога ще дойде пролетта.Вече много ми липсва слънцето.
     За днес съм решила да си направя шницелите на Янчето.
     Пожелавам ви спокоен и хубав ден!

Последна редакция: сб, 14 мар 2015, 08:22 от Яжка

# 20
  • Мнения: 18 539
И е ти така се сервира закуска и  питие сутрин...Яжке ,утрепа ме ...как да пропусна.Нещо се занемарих ,закуската пропускам ,дори един чай ме мързи да си направя.Поне тук да се възползвам на макс.
Днес имах планове ,но времето   превалява като гледам,сега се излюпих ,мързел голям.Ако търсят някога поспалана ,ето съм.Но ще я измисля каква да е ...Вие сте забързани ,готини ,хубави  около 40-те дами. Глей как съм се наредила и аз при вас,вдигате ми рейтинга.   Само един проблем имам-не знам за какво ми е  рейтинг-за сега е за домашна употреба.Ще му мисля за външно приложение.
Наближава детето ми да заминава,но аз съм свикнала,още седмица  ще се мотае тук,набутах го както той вика на един семинар ,да се отърва от него ,но си идва  и се гласи. Няма да рева но..Почвам да се съсредоточвам в друго...

# 21
  • София
  • Мнения: 2 672
Добро ви утро, милимоички! Пак заваля у Софето. Не ще да ни остави Баба Зима и това си е!  Crossing Arms

Фло, Здравче, радвам се, че ви е харесала постановката, и особено актьора. Виждам, че и Здравчето му е "взела мерника" и е водила диалози с него. Ами, да, то като си на ръка разстояние от него и той като те пита туй-онуй, как да не се включиш?  Hug Hug Hug А, за бирите, пие си ги човека, има тренинг. Колко години вече... През по-топлите месеци май и повече изпива.  Laughing Но, това е между другото...


Абе, като гледам още сме на тиквена тема. Флото с тиква се прибрала, Здравчето тиквено меню спрята. Аз вчера също правиш тиквена супичка и варена с мед и орехи. И тук е мястото пак да благодаря на Джили за това, че ни дари прекрасни тикви в края на сезона и на всеотдайната Фло, дето ни ги разнесе из цяла София.  Hug Hug Майчето ще приготви на сладкия Тео другата седмица специалитети тиквени и всички ще са доволни.  Heart Eyes

Мамси е сладурана да, знаем я ние.  Hug А за Пловдив, не се косете. Стига да е топло, стига да си направим организация - скачаме в автобуса и сме там за отрицателно време. Ние с автобус до Търново и Стара Загора стигнахме, та ей, го де е Пловдив.  Heart Eyes Heart Eyes

Дидия, и аз се позамислих за някоя дама от вилаета, обаче не се сещам за земеделка млада да ти кажа. То, май и за стара не се сещам. Надявам се да се намерят дами, дето мъничко да се поглезят в София.  Peace

Яжка, мерси за кафето. Радвам се, че се яваваш вече по-често. От теб кафето, от мен стихэвете и пожелание за релаксиращи почивни дни! Не бъдете само Пепеляшки, ами станете принцеси!

Борянче, малко си отдъхни, не се коси, след още малко няма да имаш врме на поседнеш за миг.  Hug



Скрит текст:
Сутринна закуска

Жак Превер

   
Той сипа кафе
в своята чаша.
После сипа в кафето си мляко,
после — захар
в своето мляко с кафе.
С малка лъжичка
разбърка
и бавно изпи
своето мляко с кафе.
Остави си чашата,
без да погледне към мен,
запали цигара,
направи от пушека
кръгчета,
след това пепелта
в пепелника изтърси,
без да продума,
без да погледне към мен.
Стана,
сложи си шапката,
мушамата облече,
защото валеше,
и излезе
в дъжда,
без да продума,
без да погледне към мен.
Аз хванах главата си
и мълком заплаках.

превод: Веселин Ханчев



И тук френските шансони по стихове на легендарния Жак Превер в изпълнение на не по-малко известните Едит Пиаф и Ив Монтан и не само те. Не са преведени, но са прекрасни и популярни. Отделете половин час, за да им се насладите.  Laughing Ако желаете.  Heart Eyes


https://youtu.be/pJmvJPtEvcU




# 22
  • Мнения: 495
Добър ден и от мен! Hug
Яге, мерси за чайчето, а това се казва закуска!  smile3501
Да стигне, че и да остане! Laughing
Последното е лаф, влязъл в употреба от студентските години на сестра ми. Тя учеше в Педагогическия в Бургас, живееше на квартира с още три варненки. Като си идваше във Варна и с майка ми й готвехме любимите манджички. Като се нахрани веднъж каза: "най-после да се наям и да остане, то в Бургас сух хляб да сложиш на масата и на мига изчезва!"  tooth
Та от нейните "бедни студентски години" ни остана лафа! Laughing
Макар, че баща ми даваше редовно всеки месец пари, аз й ги носех в Бургас, защото не вярваше много-много на Пощата, хем да я видя как е, че според него "момиче без пари, може само да започне да си ги печели!" Демек да хване кривите пътеки!  hahaha
Ех, от един лаф, в кои години се пренесох чак!  newsm78

Днес съм домошарка, отивам да "кълцам" зеле, че ще готвя за обяд св.със зеле и таратор, та нямам време да се размотавам. ДС е "по двора", ама като огладнее, ще довтаса, а гладен дядо, си е бедствие! #2gunfire
После ме чакат  newsm79 newsm75 wash hang.......... и т.н.........

Хубава събота, готиниииииии!  newsm10

# 23
  • Мнения: 7 384
                 Добро утроооо! Laughing
                 Борянке,не се тикай между поспаланките  Wink защото за сега аз държа рекорда ,ама през ден!Писнало ми е да ставам рано и когато не съм на работа сутрин или в почивка ставам късно без значение дали съм се събудила ,излежавам се.Така и тази сутрин - вън снега си вали кротко и спокойно и хич няма изглед да спре и станах като усетих мирис на кафе.ММ така ме изкушава,че явно му писва сутрин сам да си коментира предаванията по ТВ-то! Mr. Green
                 Маринка,добре си го казала "Не бъдете само Пепеляшки, ами станете принцеси!" Това иска да ни каже и замисленото риалити,че ние сме забравила ,че под кожата на всяка Пепеляшка е скрита една принцеса!Оказва се обаче доста трудна задачка да смъкнеш кожата на Пъстрокожка! Laughing
                 Фло,Здравче,актьора не почерпи ли по една бира? Mr. Green Само с репликите и дупликите ли си останахте?
                 Ставам да се огледам наоколо,че ММ иска на разходка.Рекох му,че още не мога да мисля,че не съм си изпила кафенцето и къмто обяда ще реша на къде захождаме!
                 Приятен ден на всички!

# 24
  • Мнения: 1 250
Привет девойки  Hug
Жабче , новата тема както винаги  чудесна Hug Hug
Пишете за Пловдив .И на мен това ми е в плана за лятото, живот и здраве Praynig
Сега около приближаващите пасхални празници с дълга пролетна ваканция на учениците  и със съкратен работен ден по някои местоработи цъфват какви ли не промоции за пътуване в чужбина,Но заради търсенето и предлагането яко поскъпва. Затова пък изскочи някаква промоция за Бургас (вероятно Сл . Бряг) за седем дни с полупансион, направо  за безпари (като се има предвид че само самолетен билет за София през лятото е някъде със 100 долара по скъп) но полетите са през май, когато още не е за море пък и времето си е хладовито, няма вече ваканции. Моите ме навиват да се запиша , но какво ще правя сама newsm78. Иначе много ме изкушава. Де за София да имаше  подобна оферта, на часа се включвам. мечти, мечти Grinning
Хубав уикенд мили девойки Hug

# 25
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856


# 26
  • У дома във Варна
  • Мнения: 38

  bouquet Hug

# 27
  • Мнения: 18 539


за настроение

# 28
  • София
  • Мнения: 5 074
Хайде Готини баби на едно не толкова културно мероприятие.
Нека сме съпричастни   
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1043911435623832&set … ype=1&theater

# 29
  • София
  • Мнения: 8 373
Привет красавици.
Днес станах рано, хапнах палачинки, пийнах кафе и пак полегнах Simple Smile ЯЖКЕ  love001
Отидохме на изложбата на дървопластики, но се оказа, че в събота не работи. Бяхме заедно с най-добрите ни приятели от военните семейства. Срещнахме се с Мая, тиквите са предадени.Помотахме се из Надежда, пихме кафе, а после отидохме на гости на нашите приятели. Заформихме един дъъълъг обяд, спомнихме си младежките години, посмяхме се, прекарахме много добре. Преди малко се прибрахме, сега релакс, а привечер ще ни доведат Ники и Рада, та до утре на обяд.
Гледам, много картинки за настроение сте сложили. Благодаря на ЖАБКАТА, ЕГА МЕГА и БОРЯНА. Hug
МАРИНКА, мерси мадам  bouquet
ДИДИА, излезе ли на разходка, или си остана на топличко у дома?
КАРИ, кога планираш идване в България?
ТАНИТКА, и аз харесвам тази приказка: За да стигне, трябва да остане-основен принцип Simple Smile
ДЖИЛИ, всички тикви са предадени, чакаме нови, но срещу заплащане Money
Отивам да си чета книжка. На всички желая хубава събота wavey
ПП Хули, привет! Отивам да чета какво си ни изпратила.

Общи условия

Активация на акаунт