Нещо смешно, което децата казаха - 9 тема

  • 137 586
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 156
Имахме дискусия за Дядо Коледа онзи ден, макар че далече не е коледно време. Казва, има някои деца, които не вярват в Дядо Коледа. Мамо, кой им носи подаръци тогава. Отговарям, че ги купуват майките, бащите, бабите, дядовците, каките, батковците. Купуват ги и ги слагат под елхата. Той възкикна:
- А не, това е някаква анти-Коледа!
Човекът си иска Дядо Коледа, и това е.

# 721
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
сърбих се = почесах се
и обратното
чеше ми = сърби ме

# 722
  • Мнения: 11 883
тарабанче - барабанче
мекедже - чекмедже
понки - панталонки /на 1г/
га /каката/, боа /Емо/ - благодаря /тя до 4г-проговори късно; той - до към 2г/

# 723
  • Мнения: 10 575
Пред блока сме. Навън вече тъмно.
- Хайде да се прибираме вече, мамо! Виж вече е тъмно, всички деца се прибраха.
- Не!
- Хайде, хайде, ще ни изядат комарите тука, после ще станат пъпки. Има много комари!
- Ааа...? Има мухари?...
(става веднага от пейката)

# 724
  • На южния бряг
  • Мнения: 210
сладки дечица, на някои реплики много се смях.

Голямото ми момче (3г.11м.) напоследък като направи беля и му се карам отговаря с един тъжен глас: не искам да не слушам

# 725
  • Мнения: 2 285
Синчето е доста самостоятелно и напоследък се опитва да се справя с дейности, неподходящи за него. Вследствие на това се случват и порядъчно количество бели и няколко пъти обяснявах как за някои неща още не е натрупал достатъчно опит, за да ги върши сам.
Вчера ми гледа една раничка на ръката и се провежда следният разговор:
- Мамо, от какво ти е това на ръката?
- Изгорих се с ютията, докато гладех, маме.
- А, значи все още не си натрупала достатъчно опит като майка. Ще трябва повечко да внимаваш. Laughing Laughing Laughing

# 726
  • Мнения: 5 819
Синчето е доста самостоятелно и напоследък се опитва да се справя с дейности, неподходящи за него. Вследствие на това се случват и порядъчно количество бели и няколко пъти обяснявах как за някои неща още не е натрупал достатъчно опит, за да ги върши сам.
Вчера ми гледа една раничка на ръката и се провежда следният разговор:
- Мамо, от какво ти е това на ръката?
- Изгорих се с ютията, докато гладех, маме.
- А, значи все още не си натрупала достатъчно опит като майка. Ще трябва повечко да внимаваш. Laughing Laughing Laughing

   Хахаха сладури. Много хитри и умни са. Знаят кога да отвърнат на човек и да го поставят на място.  Joy Joy Joy

# 727
  • Мнения: 2 285
Аха, баш си ме постави на място.  hahaha

# 728
  • Мнения: 1 494
На село имаме чудесни съседи - баба и дядо, които Дари вече съвсем сериозно е възприел като свои и когато някой го попита колко баби и дядовци имаш - отговора е 3 баби и 2 дядовци и те са включени в бройката. Та въпросната 3-та баба Simple Smile е много внимателна и мила жена и когато понякога присъства на сценки от рода на Дари си показва магариите, опитва се да му дава съвети от рода на : "На послушните деца не трябва да се повтаря по много пъти какво да направят или Умните деца не биха направили това". Видях, че Дари на няколко пъти притаи дъх при подобно изказване и накрая в един момент и каза "Да ти кажа една шефка ми е достатъчна, слушам само майка ти".

# 729
  • Северозапада
  • Мнения: 5 467
Аз: Как ще идем до стадиона - пеша или с колата?
Тя: Ти ще идеш пеша, а аз - с колелото.

# 730
  • Мнения: 6 675
Е, големи сладури! 😂
Преди няколко дни голямата ми дъщеря имаше рожден ден. Зълва ми дойде на гости и пита малката ми дъщеря: на колко години става кака ти? Тя помисли малко и отговаря: миии, не знам, сигурно на осемдесет.😂 Те верно имат голяма разлика, но чак толкова.😀

# 731
  • Мнения: X
Малката щерка изтърси преди време:
"Мамо, аз ще слушам безпрекусловно."
Щях да падна. Не знам от къде го е чула.

# 732
  • Мнения: 1 961
Разговаряме за роднини.. вуйчо му си го знае като такъв. Обяснявам му, че неговият вуйчо е мой брат и след малко размишления ми вика: така лиии? Ти от къде знаеш?  Joy

# 733
  • Мнения: 27
Разговаряме за роднини.. вуйчо му си го знае като такъв. Обяснявам му, че неговият вуйчо е мой брат и след малко размишления ми вика: така лиии? Ти от къде знаеш?  Joy





Хахахаха Grinning
Вчера в детския парк голямата ми щерка разсмиваше братчето си, което е още бебе и една нейна приятелка поиска и тя да се включи, но в крайна сметка се скараха с думите - " Ее мамооо, искам аз да го засмешвам"

# 734
  • Мнения: 513
Аз, майка ми, брат ми и малкия ми син стоим пред телевизора и пускам "Аз, проклетника" и майка ми към малкия:
- Виж, бабо мъфинчетата !!!!
Аз: - Не бе, майко това са смРъфчетата!!!
Брат ми: -Хора това са МИНЬОНИТЕ !!!!

Общи условия

Активация на акаунт