гинеколог във Велико ТЪрново, Горна Оряховица, Плевен

  • 49 513
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7
hi,nqkoi da e rajdal naskoro pri hadjiradew?molq spodelete kak e minalo rajdaneto wi w tarnowskoto otdelenie..kato hodihme na ogled mi se widq dosta mizerno i bez nikakwa tehnika w rodilnata zala..no wse pak neka mami minali ot tam spodelqt mnenieto si

# 121
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
hi,nqkoi da e rajdal naskoro pri hadjiradew?molq spodelete kak e minalo rajdaneto wi w tarnowskoto otdelenie..kato hodihme na ogled mi se widq dosta mizerno i bez nikakwa tehnika w rodilnata zala..no wse pak neka mami minali ot tam spodelqt mnenieto si

Пиши на кирилица.Влез в търновската отчетна тема миналата седмица една от мамите е родила при Хаджирадев.При нормално раждане каква техника очакваш да има?

# 122
  • Мнения: 7
мерси за отговора и 4еститиа коледа!а можеш ли да ми кажеш кьде да намеря тази тьрновска тема,4е сьм нова в компютрите и не му разбирам много още..мерси предварително! Laughing

# 123
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
мерси за отговора и 4еститиа коледа!а можеш ли да ми кажеш кьде да намеря тази тьрновска тема,4е сьм нова в компютрите и не му разбирам много още..мерси предварително! Laughing
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356543.msg9631609;topicseen#new - това е въпросната тема, трябва да се поровиш из нея да прочетеш къде точно пише за родилното отделение.

# 124
  • Мнения: 78
Родих на 27.11.08 тук, във Велико Търново, при д-р Паньова. Тази жена е страхотна! Наплашена със едни диагнози от "специалисти" в Горнооряховската болница започнах да ходя на консултации при нея в частният й кабинет. Когато дойде моментът я извиках тя да ме изражда.  Всичко протече нормално, без усложнения за мен или бебчо.  Вторият път, живот и здраве,  пак ще бъде при нея  bouquet

# 125
Искам да попитам в В Търново и в Г Оряховица слагат ли Епидурална упойка при нормално раждане.Препоръчаите ми акушер гинеколог от В Търново които е добър към пациентите си и слага Епидурална упойка.Ще се радвам ако ми отговорите.

# 126
  • Мнения: 8
В Търново вече се работи с епидурална. Избираш си гинеколог, плащаш на касата на болницата и това е. Плащането се налага, тъй като епидуралната не се осигурява от касата. А за да се направи трябва добър анестезиолог и разбира се гинеколог, който може да води раждане в условията на такава анестезия (има известни различия). Мисля, че в Търново можеш да се обърнеш към Йорданов, Паньова, Хаджирадев.
В Горна не се предлага такава услуга.
Успех!

# 127
zdraveite momi4eta ,iskam samo da vi kaja 4e ako ste re6ili d-r kal4eva da vi sledi bremennosta 6te napravite golqma gre6ka.Kogato 4yq tova ime napravo nastrahvam tq ybi moeto dete ,za men tq si ostava ybiica i ne si mislete 4e preoveli4avam tova e istina,kogato bqh bremenna  a tova be6e 2007 godina v tretiq mesec te mi predpisa da piq protivoza4ata4ni i az bez da znaq tova sas vsi4kiq si akal gi kypih i saotvetno pieh dokato ne stignah 6 mesec v koito tq mi kaza 4e deteto mi e yvredeno i trqbva ta da mi go mahne saotvetno sre6ty zapla6tane,tq e ybiica i tova ne e edini4en sly4ai tq obi4a da pravi aborti i da i zapla6tat za tova dao gospod da q nakaje kakto tq si zaslyjava,sega nie sas sapryga mi se radvame na na6ata rojba 5 mese4niqt ni sin koito izpalva dnite ni s mnogo radost

Общи условия

Активация на акаунт