гинеколог във Велико ТЪрново, Горна Оряховица, Плевен

  • 49 517
  • 127
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 786
Интересува ме читав гинеколог за профилактичен преглед - в Горна или Търново newsm78 Айде похвалете си гинеколозите  Mr. Green
Някой знае ли къде и има ли изобщо Косев кабинет?

# 46
  • Мнения: 203
В Търново - д- р Младен Ангелов или д-р Мавроди Каленски

# 47
  • Мнения: 5 681
За д-р Косев незнам да има кабинет някъде  newsm78. Доколкото знам си преглежда в болницата. А иначе добре си се ориентирала към него - възможно най-добрия избор е  Peace

# 48
  • Мнения: 786
Ок, мерси и на двете bouquet Май ще потърся Косев в болницата първо. А евентуално с приемното му време да има запознати Embarassed

# 49
  • Мнения: 5 681
Съжалявам, но не знам  Tired. Обади се на справки да ти дадат телефон на централата в болницата и питай за приемното му време  Party

# 50
  • Мнения: 203
Аз имах номера на мобилния телефон на д-р Косев, но съм го изтрила. Ще го потърся и мога да го пратя на лични. Раждах при него - секцио и съм много доволна!

# 51
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
0888844046-Това му е номера,аз,пък не знам от какъв зор го имам в телефона си!

# 52
  • Мнения: 3 154
Косев преглежда само в болницата - последния етаж, родилно отделение. Търси го в лекарския кабинет. Със сигурност знам каква смяна е на 28.11 (сряда) - нощна т.е. от 19ч. е там. Но вечерта едва ли ти върши работа Confused

Последна редакция: пт, 23 ное 2007, 21:05 от Сънчи - Пънчи

# 53
  • Мнения: 2 591
а някой правил ли е инсеминация при доктор Ангелов?  newsm78

# 54
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
ЖК ходих при Калейнски, а родих в ГО при Лазаров, от 2-та съм много доволна, единственото нещо което ме е дразнело е че при Калейнски много се чака и човек губи часове докато му дойде реда.
Специалистите в ГО са страхотни всички, родих секцио и съм безкрайно доволна от целия персоонал от санитар до началник АГО Simple Smile Ако имам щастието за 2-ро дете пак там ще родя
Лично впечатление никого не агитирам Simple Smile

# 55
Здравейте аз раждах през лятото на 2007 второто си дете при д-р Хаджирадев , мога само да ви кажа че бебето беше седалищно прилежание и за 20 мин. я родих без проблем и без да се уговарям или плащам нещо. Държанието беше на ниво, отношението към бебета и родилки също. По отношение на д-р Ангелов същият ми каза преди 9 години че не мога да имам деца повече и вторият абсурд след преглед ме пита дали съм раждала, а аз бях родила преди половин година първото си дете.Накрая само ще кажа, че всеки решава сам за себе си, но на всички пожелавам леко раждане където и да е.

# 56
  • Мнения: 1 336
Здравейте на всички,
Нямате си представа колко сте ми полезни. Аз ще раждам за първи път и съм в третия месец. Всичко с раждането за мен е все още доста непознато и малко страшно. Embarassed
Имам 5 диоптъра късогледство и ще раждам със секцио. Кой специалист да избера? Ходя на консултации при д-р Калейнски, защото той беше моя гинеколог преди да забременея, но доколкото знам той не прави операции.

# 57
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511

Честито  bouquet!
Първо уточни къде ще раждаш - Търново или Горна и ще те насочим.

# 58
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 220
Здравейте на всички,
Нямате си представа колко сте ми полезни. Аз ще раждам за първи път и съм в третия месец. Всичко с раждането за мен е все още доста непознато и малко страшно. Embarassed
Имам 5 диоптъра късогледство и ще раждам със секцио. Кой специалист да избера? Ходя на консултации при д-р Калейнски, защото той беше моя гинеколог преди да забременея, но доколкото знам той не прави операции.

Доктор Калейнски не само че не прави операции, той не изражда и нормално!
Специалист в нашия град не бих могла да препоръчам  Naughty.

# 59
  • Мнения: 1 336
Аз съм от Горна, така че сигурно ще раждам тук. Пък и отзивите за отделението в Горна изглежда са добри.

Общи условия

Активация на акаунт