гинеколог във Велико ТЪрново, Горна Оряховица, Плевен

  • 49 454
  • 127
  •   1
Отговори
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 217
Здравейте! За първи път пиша във форума. От Велико Търново съм и съм бременна в 5-тия месец. Преди време ми се наложи да лежа за няколко дни в АГ-отделението в Търново-бях потресена от условията, лекарите, акушерките и отношението. Гинекологът, който следи бременността ми, не изражда. Почти съм убедена, че няма да раждам в Търново. Моля да ме насочите към добри лекари във Велико Търново, Горна Оряховица и Плевен!
Предварително ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 213
Здравей!Мога да ти кажа доста неща по въпроса за търновските доктори и родилното.Ако не си се отказала напълно от В.Търново,бих могла да ти препоръчам някои.Ако проявявяш интерес пиши ми на ЛС.Приятен ден!

# 2
  • Мнения: 203
Препоръчвам ти Горна Оряховица - близо е, персоналът е изключителен, отделението е чисто. Ако искаш ще ти дам координати на доктора,  при който родих.

# 3
  • Мнения: 371
При д-р Ангелов ли ходиш на консултации? Ако си там го питай за Горна Оряховица, той ги познава и там условията са почти перфектни в сравнение с В.Търново. Лекарите също са добри. Един съвет от мен (имам 3 неуспешни бременности в тази болница при тези "касапи" #2gunfire) - Бягай далеч оттук!!! Здравето и живота на детето ти е най-ценен. Тук, ако го изродят живо, най-вероятно ще е осакатено #Cussing out, знам за доста такива деца. Късмет!!! Hug

# 4
  • Мнения: 213
Съгласна съм с краси,ако говорим за нормално раждане,наистина е по-добре Горна.

# 5
  • БГ
  • Мнения: 735
а някой да каже нещо за Плевен, на мен там ми е най-близко? newsm78

# 6
Здравейте, за първи път пиша във форума и имам абсолютно същия проблем.
Тази болница във ВТ е абсолютна касапница. По миналата година бях бременна и ми се наложи да лежа в гинекология за задържане и вместо да ми помогнат да задържа детето си ме оставиха  да абортирам. След грубата " ръчна" намеса на
дежурния лекар просто бях захвърлена с контракции на едно легло  и.......... можете да си представите какво стана Cry
Сега с моя съпруг правим опити да си имаме бебе.
Все още опитваме, вече трети месец. Надявам се да забременея без медицинска
намеса и ако това стане ужасно с притеснявам като знам какви са лекарите и условията в Търново. Дори незнам към кой лекар да се обърна за компетентно мнение и помощ. Моля, препоръчайте ми такъв, дори ако не е от Търново а от Горна Оряховица. Praynig

# 7
  • Мнения: 203
Мога да ти препоръчам д-р Ангелов - сега моя позната е бременна много бързо след като го посети. А имаше спонтанен аборт преди това. Страхотен лекар!!! Няма да съжаляваш!

# 8
  • Мнения: 371
Гледахте ли снощи Нова Телевизия? В родилното във Велико Търново са уморили още една жена на 35г newsm61!!! Имала безпроблемна бременност и накрая - не могли да спрат кървенето. На нищо неприлича това тук, малко им е #2gunfire #2gunfire #2gunfire. "Д-р" Хаджирадев отказал категорично изявление, този сатана...
Бягайте далече от тукашните КАСАПИ, защото няма по-важно от вашия и на детето ви животи. На всички престрашили се да раждат в Велико Търново, желая многоо късмет Praynig!!!

# 9
  • Мнения: 2 614
Тъй като питате и за Плевенски гинеколог - горещо препоръчвам д-р Калин Поповски!
Ако искате пишете на лични за да  дам телефоните му!

# 10
  • Мнения: 213
Дано този път не остане ненаказано и да не се потули случилото се.Това е просто престъпление.Почти всичките от това отделение  трябва да ги изринат,а този изрод Хаджито да го съдят най-накрая и в затвора заслужава да го тикнат.

# 11
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Стига с тея обвинения към този и оня. Има си съд и лекарска комисия които ще преценят случея. Съжелявам за майката и за невръсното сираче, но това е живота и такива неща се случват.
 А  Пепи пита за съмсем друго. Просто и дайте координати на добър лекар при който сте ходили. Аз също съм за д-р Поповски, много добър и компетентен лекар.

# 12
  • Мнения: 213
Milenazd,явно не си запозната с положението в тази болница,така че ако обичаш въздържай се от коментар.По твоят пример ще ти кажа като имаш отговор на въпроса-ами напиши си го,тебе кой те пита за другото???

# 13
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Имам доста лично наблюдение от болницата и от въпросния д-р Хаджирадев. Раждах дъщеря си при него и съм изключително доволна, имах най-прекрасното и лесно раждане така че .Без обиди моля, просто ви казах да не разводнявате темата на момичето.

# 14
  • Мнения: 203
Да ти е жива и здрава дъщеричката, имали си щастие да родиш лесно и без проблеми - той за такива родилки само става, АМА ПИТАШ ЛИ МАЙКИТЕ С ПРОБЛЕМИ.........ОТ МОИТЕ ПОЗНАТИ, С КОИТО СЕ РАЗХОЖДАХМЕ ПО ПАРКОВЕТЕ ВСИЧКИ КОИТО СА БИЛИ ПРИ НЕГО СА АДСКИ НЕДОВОЛНИ.
Да не говорим за анхихуманното отношение към родилките...
Аз си мисля, че ако продължават търновки да ходят за раждане в ГО, тези "лекари" би трябвало да се замислят. Не забравяйте, че всяко раждане се поема от здравната каса - ЗАЩО ТАКИВА ЛЕКАРИ ДА ПЕЧЕЛЯТ, А ДОБРИТЕ ПО-МАЛКО.....

Общи условия

Активация на акаунт