Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 5

  • 159 861
  • 759
  •   2
Отговори
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 027

Предходна тема

Добре дошли в новата тема, където да споделяме и обсъждаме продуктите с марка ДМ


Тук е мястото да се напише нагледно за всички отстъпки и промоции:

* често има 20 % отстъпка на група продукти,обявен и в актуалните журнали

* всеки има право на отстъпка от 15 % за Роджден ден-като отстъпката важи за цялата текуща седмица на РД
(отстъпката важи и за всички оферти ,които са на промоция включително и така  отстъпката става  още по-голяма.

* за бебета има програма BABY BONUS ,за нея се изисква предоставяне на копие от акта за раждане на детето,срещу ,което издават картонче и може да се пазаруват определени артикули с 20 % отстъпка от текущата промоция,до 3 год. възраст.

# 1
  • Мнения: 960
http://rivana.eu/ Това са маслата ако си харесаш нещо силни са  поне тези който аз имам дано ти свършат работа  Party.Мерси за темета Simple Smile

# 2
  • Мнения: 5 207
В събота си купих тази серия шампоан, балсам и маска за коса. Бях я разглеждала в немския сайт и като видях, че са я пуснали и тук, не можах да се сдържа.
Скрит текст:



Първо, ароматът е прекрасен. Обожавам ванилия и изпитвам истинско удоволствие да ги ползвам.
Второ, резултатът върху моята коса е повече от добър. Косата ми е чуплива, суха в краищата и малко по-бързо омазняваща се, отколкото ми се иска. Харесва ми, че с тях не хвърчи и не става пухкава, а оформена и някакси плътна. Най-важното, не е лигава и не се омазнява скоро.
Преди време пробвах серията с праскова и манго, ако се не лъжа, и добре, че взех малките тестери, защото резултатът беше ужасен и мазна коса в края на деня.
Но тази серия просто перфектна - и като аромат, и като краен резултат.

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 13:50 от Guess Who

# 3
  • София
  • Мнения: 1 365
Стана ми интересно..... как точно се ползват тези масла при пране newsm78
Аз омекотител не ползвам вече. Реших една химия по-малко.

# 4
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Случайно попаднах на темата и искам да попитам - някой купувал ли е от ароматизаторите за стая в шишенце с течност, в която се потапят дървени пръчици? Трайна ли е миризмата и коя ви допада най-много? Нямаха тестери за съжаление.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 843
Аз съм доволна от същата серия (Balea), за която говори Гес, но от 2-минутната маска за боядисана коса. Какви ли не други скъпи съм ползвала, тази е уникално добра за цената си. Е, поне върху моята коса де. Simple Smile

# 6
  • София
  • Мнения: 44 093
Стана ми интересно..... как точно се ползват тези масла при пране newsm78
Аз омекотител не ползвам вече. Реших една химия по-малко.
Скрит текст:
В сушилнята, купих си  вълнени топки за сушилня(те като идея омекотяват, действат антистатик,  намаляват времето на сушене и намаляват мачкането на дрехите), на тях пише, че може да се капнат няколко капки етерично масло, ако искаш да ти е ароматизирано прането. В коментарите към тях, също прочетох, от потребител, че капвал няколко капки и  прането после ухаело трайно и силно (едва ли не както с никой  омекотител). Та сега си търся вариант дали не мога да докарам от това някакъв аромат, без химия.

tatqna89 - Мерси за линка.

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 14:49 от Angel_Dust

# 7
  • Мнения: 4 841
Angel_Dust сподели моля те после резултата. Аз масла видях, че има в магазина, но така и не знам за какво да ги ползвам. Пък имам достатъчно покупки, които не знам за какво да ползвам  Mr. Green
Последното ми попадение в магазина беше на таблетки за съдомиялна на 10лв на Сомат. Аз много доволен  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 5 207
В немския сайт пише, че са подходящи за спа, ароматизиране на стаята с арома лампа или освежител за въздух, потпури, ароматерапия, сауна.
Преди нова година бяха намалени и мислех да си взема за лампата, но се забавих и пропуснах промоционалния период.

# 9
  • София
  • Мнения: 3 843
Абе тези масла в дрехите... не са ли предпоставка за молци после?...

# 10
  • Мнения: 5 207
Защо? Напротив, би трябвало да ги отблъскват.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 093
? защо -  като  ухае от  перилен препарат или ароматизатор  предпоставка за молци ли е? Иначе има масла/т.е. растения-аромати/, които гонят  молците Wink

 Guess Who
 - мерси, аз в немския намерих и някакви си техни... ще се разходя тези дни да разуча.

 agnesana
 - ако намеря нещо, което да върши работа ще се отчета Simple Smile Днес  ходих до някакъв био магазин до нас, имаше тайландски някакви, обаче  продавачката нямаше идея кое на какво следва да мирише, освен мента, босилек, портокал и подобни.. имаше разни екзотични имена, но сподели, че не всичките са приятни и се въздържах, ще взема да прочета кои все пак следва да са по-приятните аромати Simple Smile Реално иначе повечето може да си добавяш и по някоя капка към шампоани, кремове, маски и т.н. така или иначе ако има някое друго масло в къщата си човек няма да остане неупотребено.

# 12
  • София
  • Мнения: 3 843
Защо? Напротив, би трябвало да ги отблъскват.

Ами защото мазното се харесва на молците.

# 13
  • София
  • Мнения: 44 093
Мазно по дрехите не остава Simple Smileв смисъл то не е да накапеш възглавничка с маслото или да оставиш отвореното шише в гардероба, а и наистина част от ароматите по принцип се ползват против молци.

# 14
  • Мнения: 5 207
Guess Who
 - мерси, аз в немския намерих и някакви си техни... ще се разходя тези дни да разуча.
Да, аз за собствената им марка писах. Честно, дори не съм видяла да има други. Исках да си взема лавандулово масло, но изпуснах промоцията и ще чакам за 15%-то ЧРД намаление.

В DM се интересувам и купувам главно от собствените им марки, защото другите, марковите стоки са по-скъпи от съседния Карфур или Билла. Е, това не важи, ако са на някоя суперизгодна промоция като Персила, примерно.

Общи условия

Активация на акаунт