Роби Уилямс е първият хедлайнер на Spirit of Burgas

  • 25 405
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 979
http://www.standartnews.com/kultura-koncerti/robi_uilyams_e_parv … urgas-277077.html


Роби Уилямс е първият хедлайнер на тазгодишното издание на Spirit of Burgas, научи Стандарт.

Очаква се информацията да бъде потвърдена официално от KEY Events & Communication тази вечер около 19:30 в централната емисия новини на bTV и във фейсбук страницата на фестивала - fb.com/spiritburgas.
Копирано от standartnews.com

# 1
  • Мнения: 282
Отново ли ще го организират. Не бяха ли приключили?

# 2
  • Мнения: 18 979
да, утре пускат билетите

# 3
  • софия
  • Мнения: 25 114
YES!
На дърти години ще ходя на музикален фестивал  Crazy
Само не мога да разбера защо няма дневни билети, а са само за 2та дни.

# 4
  • Мнения: 18 979
YES!
На дърти години ще ходя на музикален фестивал  Crazy
Само не мога да разбера защо няма дневни билети, а са само за 2та дни.


да
май се опитват да пробутат целия фестивал заради Роби
и аз се чудя дали да взимам билет

# 5
  • софия
  • Мнения: 25 114
YES!
На дърти години ще ходя на музикален фестивал  Crazy
Само не мога да разбера защо няма дневни билети, а са само за 2та дни.


да
май се опитват да пробутат целия фестивал заради Роби
и аз се чудя дали да взимам билет
Ние ще отидем. А може да има и други, заради които си заслужава. Още не са обявили всички. Ако имаше концерт в София, билетите пак щяха да са приблизително по толкова. Тамън и възможност да видя нашето Черноморие след 8 годишна пауза.  Laughing

# 6
  • Мнения: 282
Кога ли ще излязат другите участници?

# 7
  • Мнения: 2
Аз харесвам много музиката на Роби Уилямс. Слушала съм всичките му албуми и прави невероятни концерти, но се чудя дали си струва 150 лв за концерт на плажа. Била съм на Фейт ноу мор и нищо не видях. Вярно е, че съм нисичка, но там е равно и само хората отпред имат възможност да виждат всичко нормално. Бутаницата е голяма. Ако беше за същите пари в Арена Армеец нямаше да се замисля, защото щях да имам възможността да си избера седалково място, където да си гледам с бинокъл и да има къде да си оставя бирата или да отида до тоалетна, която не е химическа, без някой да ми е взел мястото. Тук ако си по-настоятелен и отидеш по-рано, може да си намериш място по отпред, но никъде няма да можеш да мръднеш. Никъде. И отзад пресата е голяма. Ако бяха по нормални цени като 80 лв. щях да си застана на купчинка пясък по отзад и каквото видя видя, ама да се кефя, че доживях да го видя. Но 150 + 150 за мъжа ми са почти едно майчинство. Според вас, нормални ли са цените за билетите при тези условия?

# 8
  • Във въображаемия ми свят
  • Мнения: 107
Здравейте,

Доколкото разбрах относно цените на билетите ще има повишение съвсем скоро. Ще бъдат 150лв. за първия ден, а за втория 60лв. Ако искаш за двата дни - 180лв. Всъщност от април месец ще са тези цени. За нашия стандрат не са малко пари, но пък от друга страна Роби Уилямс е все пак. Имам огромното желание да посетя концерта и тази година. Емоцията и изживяването са неповторими.

Хубав и усмихнат ден  Embarassed

# 9
  • София
  • Мнения: 2 493
Много се зарадвах на новината, но после започнаха въпросите... Първо цените на билетите ми се струват безумни - да, дори и за два дни, но трябва да имаш право на избор. Не може да те задължават да си купуваш двудневен билет.
Дори и да е вярно това, че ще ги направят с отделни цени за двата дни - билет от 150лв и 60лв за втория ден пак ми се струва безумие.
Те се опитват просто да си избият феста с един изпълнител. Интересно ми е какви имена ще поканят допълнително; тогава може би ще си струва.
Но, както вече казахте - за мръсния пясък и химическите тоалетни; не мерси.

# 10
  • София
  • Мнения: 182
Някои хора явно никога не са били на концерт още повече на RW Simple Smile Бургас ще е четвърти концерт на артиста,който ще посетя. След седмица заминавам за концерта му в Краков. Мога да ви уверя, че всяка стотинка дадена за негов концерт си заслужава. И ако мислите, че бургаския плаж е мръсен, то тогава трябва да отидете на Вакен, Мастерс оф рок или Донигтън Simple Smile Цените за билетите са напълно нормални , даже печелим с цена от 150 лв.Ще ви дам един пример с с цената на билета в Букурещ. Имаше 5 000 билета по 90 лв, всичко останало е на цени от 200 нагоре а пред самата сцена билетите са по 400 .Има и ВИП,които са по 600. За Краков съм си взел най-евтиния билет,който е от 260 злоти на едно от най-далечните места. Миналата година в Будапеща беше същото положение, в зала и отдалечени места започваха от 160 лв. Единствен концерт на който цените на билета са били малко по - евтини  бяха в Загреб - 90 лв за терен . И ако цена от 150 лв за два дни ви е много за фест, ми стойте си  у дома Simple Smile Лошото само е , че  организаторите направиха кофти номер и се изложиха с дигането на билетите на 180 лв

# 11
  • София
  • Мнения: 2 493
Да, на Роби не съм ходила на концерт;)
Била съм на доста фестивали извън България, ама ти май не си бил на местния спирит:)
Аз съм ок с цената, но според мен не е адекватна за местната публика и няма да успеят да привлекат толкова хора, колкото искат, освен ако не добавят някое друго име. Дано се окажа лош пророк. Това е действителността.
Вдигането на цената няма да го коментирам.

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 114
Да, на Роби не съм ходила на концерт;)
Била съм на доста фестивали извън България, ама ти май не си бил на местния спирит:)
Аз съм ок с цената, но според мен не е адекватна за местната публика и няма да успеят да привлекат толкова хора, колкото искат, освен ако не добавят някое друго име. Дано се окажа лош пророк. Това е действителността.
Вдигането на цената няма да го коментирам.
Идеално. Тамън няма да е блъсканица Mr. Green
За мен тази цена е адекватна за ранга на РУ. Ние имаме билети за 150 лв. за двата дни, но не знам дали ще ги ползваме двата дни. Зависи кои ще бъдат другите.

# 13
  • София
  • Мнения: 182
Концерта се продава  в Македония, Турция , Сърбия ,Румъния...така че....Които и да са другите ще ходя. Сигурен съм , че ще има имена , които никога няма да видим самостоятелно в България . Като се замислиш, че много хора оставят по кръчмите много повече от 150 лв  , какво са те за такъв ранг изпълнител. Гледам репортажи и кадри от турнето, което стартира на 25 март от Мадрид, дотук всичко е фул

# 14
  • Мнения: X
В момента има ли от билетите по 150лв? Не съм в България, майка ми трябва да ми купи... Откъде освен от Евентим може да се закупи? Хораааа, помагайте... без билет ще остана.

Общи условия

Активация на акаунт