Откраднаха ни детската количка и колко безпомощен се чувстваш в такъв момент

  • 3 856
  • 31
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 421
Привет на всички!

Последните дни ни заляха с новини за убийства, побоища, кражби и как властите и отговорните институции удобно безотговорничат! Или просто удобно ги няма. И как хората трябва да се оправят сами.

Е, и на нас ни се случи такава "хубава" случка!

Нощес, докато кротко сме спали, вероятно съседи, са откраднали количката на детенцето на брат ми. Бяха я оставили за няколко дни при нас. Преодолели са 3 заключени врати!

Чувствам се ограбена не само материално, а най-вече морално. Гнусна, долна постъпка от човек, живеещ около нас!

Исках да пусна тема в OLX, за да помоля някой, ако забележи такава количка да ни пише, за да проверим дали е обявена за продажба, но той не работи.

Задавам си въпроса - в каква държава живеем и когато имам нужда от помощ кой е насреща. Плаче ми се, защото знам какъв е отговора. Адски ми е обидно и мъчно!  #Cussing out

Ще помоля, ако някой има излишна детска количка да ми пише, защото нямаме възможност да купим друга сега, а малкия е на годинка и не може да мине без.

В случай, че попаднете на обява за количка PegPerego, синя, вероятно намираща се в София, моля да ми пише, за да проверим дали случайно не е нашата!

Благодаря!  

# 1
  • Мнения: 940
Ами това е България за съжаление,няма нищо сигурно и 5 врати да имате пак ще ги разбият!

# 2
  • Мнения: 13 532
Много съжалявам за неприятната случка. Дано бързо да си намерите друга, че с дете без количка не ми се мисли как ще е. За съжаление нищо не може да ни предпази от "неканени гости".

# 3
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Не че това ви "топли" особено, но и ние бяхме обрани от съседи, (преподаватели, лекари, музиканти), разбиха ни мазето, зимни гуми с джанти, вещи разни... И най-веселото е, че е имало коментари за разбити мазета, но защо някои да ни каже, да проверим в момента какво липсва.
Полиция естествено не е викана, вратата на мазето ни беше затворена и катинара закрепен, да изглежда заключено!
Дано се появи от някъде вашата количка!

# 4
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Три заключени врати във вашето жилище или три заключени врати във входа или гаража?

# 5
  • Варна
  • Мнения: 484
А в кой град сте?

# 6
  • shumen
  • Мнения: 17 991
В БГ всичко е възможно.Дано скоро си намерите друга или вашата количка.

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Добре че само в "БГ" крадат колички.

# 8
  • Мнения: 91
Боже, какви хора има на този свят !!!!  newsm78 Rolling Eyes

# 9
  • София
  • Мнения: 421
В София сме.

Три врати на входа, като едната е с чип, другата е решетка. Подозирам, че е някой съсед от новите, но блока ни е на 16 етажа и да искам няма как да разбера кой е.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Боже, какви хора има на този свят !!!!  newsm78 Rolling Eyes
Егати ужаса!Направо нямам думи вече! #Crazy

# 11
  • Мнения: 10 867
В София сме.

Три врати на входа, като едната е с чип, другата е решетка. Подозирам, че е някой съсед от новите, но блока ни е на 16 етажа и да искам няма как да разбера кой е.
Т. е. количката не е била в апартамента?
Мен би ме било страх да си оставя количката във входа. Случилото се е много неприятно, но за съжаление не и неочаквано. Сложете бележка, може пък някой да я е прибрал просто.
Все пак коридорите на входовете са аварийни изходи и не бива да се препречват по никакъв начин.

# 12
  • София
  • Мнения: 421
В София сме.

Три врати на входа, като едната е с чип, другата е решетка. Подозирам, че е някой съсед от новите, но блока ни е на 16 етажа и да искам няма как да разбера кой е.
Т. е. количката не е била в апартамента?
Мен би ме било страх да си оставя количката във входа. Случилото се е много неприятно, но за съжаление не и неочаквано. Сложете бележка, може пък някой да я е прибрал просто.
Все пак коридорите на входовете са аварийни изходи и не бива да се препречват по никакъв начин.

Едва ли е прибрана от таква гледна точка. Подозираме, че е станало през нощта, зашото кучето се разлая към 2-3. Ако пречеше на някой щяха да звъннат и да помолят да си я приберем - със съседите сме в много добри отношения. Тя по принцип не стои там ... беше на гости за няколко дни.

# 13
  • Мнения: 10 489
Аз пък не мисля, че е съсед. И не е нещо необичайно, че е открадната детска количка, че те крадците не мислят количка ли е, колело ли е, оставени пред вратата нови обувки ли са. Те виждат в конкретния артикул 20, 50, 100 лева. Един съсед от последния етаж си държеше колелото на детето пред апартамента. Междуетажните врати ги заключваха, но крадците с асансьора се качили и взели колелото.

# 14
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Съжалявам за загубата, но тъкмо вече ще се съобразявате, че общите части не се ползват за помещения за съхраняване на вещи.

Общи условия

Активация на акаунт