Кога казахте на по голямото си дете

  • 1 112
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 83
Баткото беше първият човек на когото казахме, че ще си имаме бебе и то веднага след положителния тест. Доста по-късно той разгласи новината и на бабите. Но имах усещането, че той така и не разбра какво е това да си имаме бебе, докато не поживя малко с него и установи, че е доста скучно, защото не играе с него, не говори и разни други екстри. Беше много смешен когато ни изписаха и имаше някаква торта за десерт и след като на всички бяха раздадени чинии, той попита "А за брат ми няма ли?"

# 16
  • Мнения: 1 878
Ние още докато бебеправехме се допитвахме до баткото дали иска братче или сестриче  Mr. Green, после на него съобщихме първи щом видях двете чертички, а сега той ми обяснява че бебето си е негово защото той си го бил поръчал  Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 4 423
Дъщеря ми сама отвори теста, след нея погледна и таткото -  беше невероятен момент, който ще помниме всички.

# 18
  • Мнения: 507
Веднага след положителния тест. И въпреки че беше само на 2 и 6м. знам че разбра защото от както се е родила покрай нас винаги има по някоя бременна приятелка.

# 19
  • Мнения: 442
мила беше на 2 г. и 6 м. някъде, когато й казахме. не беше веднага след прегледа, но не беше и когато ми пролича. просто момента сам си дойде. после гледахме заедно в книжката как се развива бебето. като се роди, искаше да го носи в детската градина да го показва.

# 20
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Не се наложи да казвам много. Спипа ме как си гледам резултата от теста за бременност.

# 21
  • Мнения: 2 768
На мен ми се наложи да кажа веднага, защото беше със счупен крак и ме караше да я нося за щяло и нещяло.  ooooh! Физиономията която направи беше...просто достойна за Оскар Laughing... Също така разгласи на когото и където можа Mr. Green

# 22
  • Мнения: 11 534
Казах на баткото 2 седмици след като аз самата разбрах.Той много се зарадва  girluu и все повтаряше че не може да повярва.Всяка сутрин като станеше от сън ме питаше дали не е сънувал и дали наистина ще става батко.  action032

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 605
И аз казах доста рано, защото много ми прилошаваше и детето се притесняваше. После и той се тръшкаше и повтаряше "Ох, лошо ми е. Имам бебе в корема"  Joy

# 24
  • Мнения: 8 769
Веднага, след като разбрахме!

# 25
  • Мнения: 292
Да, и ние веднага след като разбрахме - за нас беше неочаквано и бяхме много щастливи. Аз бях преуморена от работата си и даже двамата мъже ме пуснаха сама да си почина за 2 седмици във Велинград. По-късно много съжалявах, защото не можех да ползвам басейна - беше около 42 градуса Sad
Мисля, че е хубаво да позволим на децата да преживяват с нас и радостите и ....., така или иначе те разбират, когато има промяна в отношенията - и в двете посоки.

# 26
  • Мнения: 93
Казахме му, когато разбрахме, но пък той беше на 1 г. и 4 мес. и едва ли е осъзнавал ясно какво означава това Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 193
Аз ходих на ЕХО с каката веднага след положителния тест, реакцията и беше ''мамо тази 4ерна то4ка ли е нашето бебе" newsm78. Сега вси4ки се радваме, една доки ми беше казала, 4е няма да имаме второ- ама тати излезе по-голям доки от вси4ки newsm44

Общи условия

Активация на акаунт