Страхил Иванов-фитнес инструктор и диетолог

  • 8 554
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Някой поръчвал ли си е хранителен режим от него, гледам във феисбук много харесвания има, но тук не намирам тема за него, заслужава ли си newsm78, не взема скъпо 75лв за хр. режим, но .......

# 1
  • Мнения: 44
И аз не намерих такава тема и ми е интересно, защото и аз мисля да се обърна към него за хранителен режим.

# 2
  • Мнения: 1 844
Съпругът ми си изготви хранителен режим и тренировъчна програма при него (за качване на мускулна маса), но все още ги спазва съвсем кратко време, за да мога да кажа какви са резултатите, иначе програмите са доста подробни.
Аз също си поръчах хранителен режим, в момента чакам да ми го изготви (за намаляване на мазнини). Като си го получа и го започна, ще ви дам повече инфо какви са ми впечатленията. Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 174
десинката 85 кажете какви са отзивите от хранителният режим?Има ли ефекта,който очаквахте.Моля пишете да знам

# 4
  • Мнения: 1 844
Съжалявам, но не мога да дам реални впечатления за резултати, защото поръчах режима, но не съм го спазвала изобщо. Като цяло е добре структуриран, подробен, наблягащ на пилешко, кафяв ориз в малки порции, зеленчуци и малко плодове. Стандартните препоръки за здравословно хранене. Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 174
Все пак ти благодаря за отговора Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт