Хубав и траен аромат на дрехите

  • 69 727
  • 143
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте, дълго време опитвам какви ли не комбинации прах + омекотител, но все не успявам да нацеля правилната. Случвало ли ви се е някой да мине покрай вас и да усетите аромата на дрехите му. Ето това търся аз хубав, силен и траен аромат. 
Съжалявам ако се повтарям с темата, но всички теми които изчетох бяха старички. Та каква е вашата комбинация за хубавия и траен аромат на дрехите?  Flutter

# 1
  • Мнения: 46
E те това и за мен е пълна загадка и ще ми е интересно да разбера.

# 2
  • Мнения: 5 207
Израелските омекотители Максима (без значение от използвания прах) дават изключително силен аромат, който трае с месеци. Има ги абсолютно навсякъде от години.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 660
Ти от кой от тях си доволна?

# 4
  • София
  • Мнения: 983
От поне 1 година следя темата за перилните препарати и омекотители и у дома е като магазин за препарати за пране Laughing, пробвала съм всевъзможни комбинации и не и не- никакъв аромат или ужасен Sick, включително и със Сано Максима newsm78. Като сполучливи бих посочила:
1. Даш капсула, не видях каква е точно, без омекотител- ухае на чисто и свежо дори и след сушилня;
2. Омекотител Fabuloso мандарина и ванилия/ванилия и орхидея+Sano sensitiv (който няма никакъв аромат)- ухае божествено, леко сладко, но не са меки дрехите;
3. Прах за пране Sano sensitiv+ Омекотител Sano Maxima бял- ухае леко, ненатрапчиво, но не дълго.
Ще следя с интерес темата за "вълшебната комбинация", защото все още не мога да разбера аз ли бъркам някъде, препаратите ли са кофти, пералнята ли... newsm78

# 5
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Не разбирам защо хората в Бг им харесва да миришат на прах за пране Shocked Като искате да миришете хубаво, купете си парфюм! Защо трябва да миришеш на пералня? Grinning Да не говорим за токсичността на "ароматите" в препаратите - директно се просмукват през кожата в организма!
Нейсе, разсъждавам си  Peace

# 6
  • Мнения: 5 207
Като почнат проповедите на разни еко-, био-, ултраздравословни хипита и се изнасям. Нетърпими са, вечно размахващи пръст и налагащи философията си на живот, примесена с някаква лъже- или недоразбрана наука.

Пиле златно, кожата е бариера и ако толкова просто нещо се „просмукваше” през нея, човек щеше да е умрял.
Може да не щем парфюм, да не ни понася, да ни е неприятен. Може да не искаме да си хабим скъпия парфюм да си пръскаме чаршафите и кърпите.

Последна редакция: нд, 22 мар 2015, 17:13 от Guess Who

# 7
  • София
  • Мнения: 5 289
Прахта за пране при мен не е от значение, щом ползвам тази Семана, неможах да намеря с новата опаковка снимка, но пак е черно и жълто. Този ми е любимия омекотител, колкото и да го сменям чат пат, като го помириша него и КРАЙ! Laughing Вадя си дрехи от миналия сезон, които са били по пликове и миришеха страхотно на него, като току що изпрани. Така че, може да го пробваш. Peace

# 8
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Ееее, не така с лошо де Peace Поне се опитвам да  разбера начина ви на мислене!  bouquet това си е огромно постижение от страна на едно "еко-, био-, ултраздравословно хипи" hahaha

Само да попитам още нещо и изчезвам, обещавам:
А не ви ли притеснява, че всички миришете еднакво? newsm78

# 9
  • Мнения: 8 787
Записвам се да следя темата. Аз харесвам, купувам и нося хубави, скъпи парфюми. Е, и какво общо има това? Наистина не мога да си напръскам и чорапите, чаршафите и кърпите с парфюм. Бих искала да намеря нещо, което ще направи прането ми да ухае на хубаво. А парфюмите- те ще си дадат необходимото, когато излизам навън.

# 10
  • на езерото в града
  • Мнения: 141
Не ми е хрумвало досега да си пръскам чаршафите с парфюм Grinning ще го имам предвид Mr. Green
Само една ултрахипарска идея и изчезвам: Peace
Ако толкова държите на аромата на чаршафите защо не си направите натурален? Например в една мрежеста торбичка в шкафа със спалното бельо може да се направят различни смески от сушени лимонови или портокалови кори, звездовиден анасон, карамфилчета, пръчки ванилия или канела...да не говорим какво изобилие има на пазара от натурални етерични масла!
Хубава вечер, останете си със здраве, обещавам да не ви дразня повече!  bouquet

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 890
Още един глас за омекотителите Сано. На пазара от скоро се предлага вариант в черна опаковка, ухае невероятно, а е и траен.

# 12
  • Мнения: 330
Израелските омекотители Максима за тях попитах Simple Smile

# 13
  • Мнения: 5 207
Абсолютно навсякъде - в повечето супермаркети, по малките магазини за битова химия. Има и фирмени магазини: ако се не лъжа, понеже не съм от София, а съм чела из темите, единият е в Халите.
Има бутилки за 20 пранета (2 литра), пликове-пълнители за 10 пранета (1 литър) и концентриран вариант - 1 литър за 40 пранета и 750 мл за 30 пранета, като концентратите излизат по-изгодни като цена.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Аз от омекотителите харесвам само синия ленор.

Общи условия

Активация на акаунт