Др Иван Лазаров - гинеколог и ендокринолог

  • 2 667
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Момичета, здравейте!
Сутринта прегледах белият списък на лекарите в гр.София, но за моя гинеколог не намерих нищо. Имате ли някаква  АКТУАЛНА информация за др Иван Лазаров /практикуваше в "Света София"/, а сега има частен кабинет в ж.к "Младост" I или II. Споделете наблюденията си.
Хубав ден!

Последна редакция: пт, 27 мар 2015, 15:16 от snowgirl

# 1
  • Мнения: 5
Аз също се интересувам за мнението към д-р Лазаров. Искам да забременея. На база изследвания ми изписа хапчета и тн и ми каза да не пробвам още да забременея, но на фона на лудостта по Сигридов се чудя дали да не отида при друг т.е. при него, но ми се струва, че е възможно да се разоря финансово още преди да съм бременна. Дълбоко объркана съм!

# 2
  • Мнения: 1
Много късно се включвам, но мога да предложа мнението си за д-р Лазаров, посещавах го в Младост от около 2016-2018. Имах добро мнение в началото, но ми загуби доверието. След като сега бях в чужбина дълго време, не смятам повече да го посещавам. Но ще ви дам списък pros and cons

Pros
- професионален, чуствах се комфортно при него
- пуска изследвания преди да се опитва да постави диагноза
- първият гинеколог/ендокринолог който ми постави успешна диагноза (поликистозни яйчници и хашимото)

Cons (който разбрах прекалено късно):
- когато ме сложи на метформин, не ми дигна дозата постепенно, и съответно много месеци страдах
- отказваше да чуе че страдам (гадеше ми се 2 месеца) от слагането на 1500мг на ден от раз на метформин
- при оплакване често ме сравнява с други пациенти и ми казваше че може да е по-зле (можело да повръщам още по-често от метформина, можело да пия повече от 5 хапчета на ден, тнт).
- при оплакване от загуба на либидо (страничен ефект на противозачатачни) ми каза че това е нормално, да купя лубрикант и да свиквам
- когато той ми сменяше хапчетата/добавяше нови/дигаше доза, ако задавах въпроси или не бях сигурна защо, се държеше грубо (цитирам: "Не съм полицай, ако искаш спри всички хапчета и се оправяй със страничните ефекти на синдрома ти").

Общи условия

Активация на акаунт