Възпаляване (гноене) на дупките на ушите.

  • 2 203
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
По повод Благовещение,сина си продупчи ухото взех му една златна обичка,но дупката му забира и го боли.... интересно защото казват че като е злато не се възпаляват.... Някой да знае някакъв начин да спрем това възпаление..

Последна редакция: сб, 28 мар 2015, 19:54 от cosmos7

# 1
  • Мнения: 576
Обицата трябва да се върти и да се дърпа напред назад всеки ден, за да не зарасне в ухото.Освен това с памук напоен със спирт се почиства около дупката без да се сваля обицата и после пръскайте с антибиотичен спрей.Но ако много загнои по-добре да се махне.

# 2
  • Мнения: 25 599
На колко години е синът, че сам си е пробил ушите?
И как така на две дупки една обица?

# 3
  • Мнения: 9
На колко години е синът, че сам си е пробил ушите?
И как така на две дупки една обица?

На 16 години е....бил в студио за красота там са му го пробили не ги е дупчил сам  Grinning ... За дупките моя грешка извинявайте,дупката е една на едното ухо >...

# 4
  • Мнения: 25 599
Ами тогава - както е посъветвала Inna D. Трай, бабо, за хубост.  Laughing

# 5
  • Мнения: 7 325
Като майка на 16 год. пубер, който за щастие си изби отдавна тези идеи от главата, щях да го накарам да махне обецата и да остави ухото да зарастне. Преди много години сестра ми се сдоби със същата инфекция. Сложи трайно обеци след втори опит с пробиване. Между двата имаше поне 3/4 години. 

От бабешките лекове мисля че промивка с тетра би имала по добър ефект от припикаване.

# 6
  • Мнения: 4 500
Тампонче /за грим примерно/ напоено с тетра да се поставя 2-3 пъти на ден и веднага след това с антибиотичен спрей.

# 7
  • Мнения: 9
Благодаря ви много ...

# 8
  • Мнения: 3
Ако инфекцията не минава - сменете златната обеца с друга.
Аз самата имам алергия към злато, колкото и необичайно да е това.
Така че, не изключвайте и тази възможност.

# 9
  • Мнения: 9
Здравейте всичко отмина вече няма болка нито гноене.Една вечер го намаза с урина но нямаше никакъв ефект.Няколко пъти го намаза със спирт и на момента облекчава и всичко отмина ...

Общи условия

Активация на акаунт