кошарка за игра

  • 1 430
  • 23
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 418
С таткото се колебаем дали да вземем кошарка за игра, от тези с мрежа от всички страни и халки за хващане и изправяне. Не са много евтини, а никак не съм сигурна дали щерката ще седи вътре. Няма къде да я оставя за 10 минути да свърша нещо. В дървената й кошара я слагам само за спане иначе е рев голям. На пода е много студено, шезлонга й умаля и вече успя да се захлупи по лице с него  Close, на спалнята ни също не може без надзор, защото пълзи назад и може да падне. Абе ужас, по цял ден съм плътно залепена за нея и нищо не мога да свърша в къщи. Затова се замислихме за тези кошари за игра. Споделете мнение и опит. Седят ли малчовците в тях, вършат ли работа? Въобще удачна покупка ли е?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Аз имам квадратна на Кам.Една от най-удачните покупки ми е .Моя мъж отначало беше против да даваме толкова пари,но като видя ефекта не съжали.Първата седмица й беше криво и поплакваше,но после свикна и още си седи в нея,ако трябва да върша нещо.Дори е заспивала вътре.Ние имаме 2-едната седи на вилата като ходиме,другата в къщи да не ги разнасям само.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 127
Когато купихме кошарата за синът ми изпитах голямо облекчение. Слагахме му играчки в нея и той се заиграваше. Не се притеснявах, че ще излезне и ще се нарани, тъй като не можеше Simple Smile
Мисля, че беше на 6 месеца когато го сложихме в нея. До към 10-тия месец си седеше без проблеми в нея. Научи се да се изправя в нея. Може да не му е било много приятно, но аз бях спокойна, че няма да се нарани. И можех да свърша малко дом. работа. Като си спомням как клатеше цялата кошара... добре, че беше стабилна.
Бяхме я сложили в хола, а леглото му беше в спалнята. Така където и да бях - той беше с мен.
После я подарихме на едно друго бебе. И те я използваха много интензивно. Бяха я сложили в двора си. И бабата можеше да си седи с приятелки на кафе, а бебето да си играе.

# 3
  • Мнения: 3 042
Когато купихме кошарата за синът ми изпитах голямо облекчение. Слагахме му играчки в нея и той се заиграваше. Не се притеснявах, че ще излезне и ще се нарани, тъй като не можеше Simple Smile
newsm10 newsm10 newsm10

Купихме я когато беше на 6,5 м и от тогава я ползвам и до ден днешен. Вече е голям, но понякога, когато ми се налага да свърша нещо и не мога да го наблюдавам непрекъснато / той се завира на всякъде, всичко иска да пипне да види, а и е по-палав / го слагам в нея. Сяда си, играе си  и проблем никакъв. newsm10

# 4
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
При нас бяха пари дадени на вятъра. Почти не е седял вътре и само място ми заемаше. Сега сме на този този варинат.

# 5
  • София/Център
  • Мнения: 136
Сега сме на този този варинат.
И аз съм си харесала този вариант, можеш ли да ми кажеш как се нарича подобна настилка и на коя марка е. От Велико Търново ли си я купила, да знаеш случайно къде мога да я намеря в София.Предварително благодаря  Hug

# 6
  • Мнения: 35 891
за мен кошарата е страхотно облекчение!

такива сглобяеми настилки съм виздала на много места, бях купувала за каката от борсата на София Прес
за мен тя беше напълно излишна, но явно е до дете и до родителска нагласа  Peace

# 7

Zdraveite iskam da vi kaja 4e sam izklu4itelno dovolna ot ko6arata za spane. Priznavam 4e biah malko skepti4no nastroena  newsm 78 , no edna priatelka me ubedi da si kupim. Tia si bila pora4ala ko6ara za igra i spane po internet 4rez www.vip-baby.com i sega pone mojela da si sgotvi na spokoistvie - malkata ne mrankala. Taka i az se prestra6ih i si pora4ah sa6tata , ne 4ak tolkova skapa i si zaslujava spokoistvieto. Mnogo lesno se sglobiava i razglobiava i kato hodim na gosti pri babata si e  vzimame s nas. 

# 8
  • Мнения: 2 066
Писала съм и друг път, че това е една от най-удачните ни покупки. Ние имаме на КАМ квадратната кошара - има дни, в които изкарва часове в нея. Обаче дъщеря ми се заиграва сама, а има деца,които не мож' ги накара да стоят и 1 минута в "манежа".

# 9
  • Ку-куландия
  • Мнения: 793
И аз съм доволна от покупката на кошара за игра. Взехме я когато бебока беше на 6м и си седи в нея от тогава. Но всичко си е до дете, ако седи и се заиграва само да, но ако иска постоянно внимание не е подходяща.

# 10
  • Мнения: 2 584
и аз съм доволна от кошарката но при нас е същата работа заиграва се за малко и започва да плаче, най-доволна съм от проходилката постояно е при мен, ходи си навсякъде и най важното е че се изморява и започна да спи повече

# 11
  • Мнения: 2 584
При нас бяха пари дадени на вятъра. Почти не е седял вътре и само място ми заемаше. Сега сме на този този варинат.

много я харесах тази настилка, интересува ме само една ли е и колко е голяма, защото се чудех дали да не си взема две и да ги зглобя за да е по широко

# 12
  • Мнения: 35 891
а има деца,които не мож' ги накара да стоят и 1 минута в "манежа".

искат-не искат - там Simple Smile
поне откакто дъшеря ми се опита да бръкне във врящата супа, по-добре да врещи и да се сърди от кошарата, отколкото да стане беля!

# 13
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 733
При нас бяха пари дадени на вятъра. Почти не е седял вътре и само място ми заемаше. Сега сме на този този варинат.

много я харесах тази настилка, интересува ме само една ли е и колко е голяма, защото се чудех дали да не си взема две и да ги зглобя за да е по широко

rut на снимката са 2 настилки с по 10 квадратчета. Има и такива, които не са с фигурки които се разлабят, те са с картинки от дисни. По удобни са защото нашата например като я сграбям и разглабям всеки ден, фигурките се разпадат, и понеже ми писна да ги редя ги налепих с хартиено тиксо от от долната страна.  Wink

# 14
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Мамчета и аз искам да попитам,че не разбрах-от къде може да си купя такава настилка??? Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт