Име за момиче с буквата "Е"!

  • 12 166
  • 129
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Здравейте момичета!
Малко е рано,но нямам търпение и за това реших да направя темичката.В 6-я месец съм и чакаме второто си момиченце.Първото е кръстено на свекърва ми,а второто живот и здраве искам да го кръстя на майка ми,която се казва Елена.Аз го харесвам това име,но мъжът ми повече клони към името Елеонора.На вас кое ви харесва повече?Надявам се да ми помогнете за избора.Приемам и други предложения.Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 8 891
Елеонора.

# 2
  • Мнения: 911
Елеонора Simple Smile , леки оставащи месеци.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Елеонора Simple Smile , леки оставащи месеци.
Hug Hug Hug

# 4
  • Мнения: 2 838
Аз съм за Елена  Heart Eyes

# 5
# 6
  • Мнения: 11 747
И двете имена са хубави. Гласувах за Елеонора, защото е по- рядко, по- интересно и си го харесвам от преди години. Мога да предложа - Елея, Елия - ако искате нещо по- оригинално (да го наречем). Иначе накрая пак ще си е едно Ели, с каквото и продължение да е нататък. Напоследък Елена е доста напред в класациите при новородените. Всъщност май винаги е било от популярните имена. На мен единственото, което не ми харесва, е това донякъде обезличаване със съкращаването Ели. Цяла редица имена накрая са Ели - Елисавета, Елина, Елиана, Елка, освен Елеонора, Елена, Елия и Елея. Сигурно има и други, сега не се сещам. Но вие може да я наричате Лена/Лени, на мен много ми харесва този вариант от Елена.

# 7
  • Мнения: 2 838
Аз предлагам и Емили  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 140
Елена.  Hug

# 9
  • Мнения: 6 992
И от мен Елена  Grinning

# 10
  • Мнения: 46
Аз съм решила,ако имам момиче да се казва Елеонора и Елена ми харесва,но Елеонора ми е фаворит.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Ще ми е доста трудно,накрая май ще теглим чоп Laughing Laughing Laughing

# 12
  • Мнения: 8 891
Елеонора позволява много кратки форми, различни от Ели.
На мен Леони много ми харесва, макар да е с три срички.
Нора също става.

# 13
  • Мнения: 11 747
И аз си го помислих за Нора от Елеонора, но ще стане Нора на баба си Елена.  Simple Smile

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 305
Бих добавила Елина, Емилия.
Елена е също хубаво, но съобрази се с фамилията, трябва звуково да си подхождат имената  Peace

Общи условия

Активация на акаунт