Крем против бръчки около очите

  • 10 772
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
е на 25, според мен, не ти и трябва такъв крем. най-добре е да се почне към 30 години, освен ако наистина има нужда, което си е индивидуално. до тогава обикновен хидратиращ крем е достатъчен. а и този на Лореал не мисля, че е от силните. резултат си личи след месец, иначе силните кремове дават резултат до седмица , а и по-бързо.

# 16
  • Мнения: 1 493
В китайските магазини има прекрасни маски за очи с различни съставки - злато, жен шен, мас от акула и разни други билки. Много са ефикасни и струват само 1 лев маската.

# 17
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
В китайските магазини има прекрасни маски за очи с различни съставки - злато, жен шен, мас от акула и разни други билки. Много са ефикасни и струват само 1 лев маската.

 newsm10

# 18
  • Мнения: 1 809
В китайските магазини има прекрасни маски за очи с различни съставки - злато, жен шен, мас от акула и разни други билки. Много са ефикасни и струват само 1 лев маската.

Не мога да повярвам,че ако наистина съдържа тези съставки ще струва 1 лев.Не бих рискувала с подобно нещо Naughty

# 19
  • Мнения: 328
Аз пък съм доволна от Ретроактивния на Ейвън.Ползвам го вече две години.В момента съм на 31.

# 20
  • Мнения: 5 317
mariabutti ,Blondi ,Karimma  благодаря Ви.  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 555
и когато наистина започват да се появяват бръчките и достигнем годините...тогава какъв крем ще ползваме,при положение,че тези за бръчки вече няма да са ефективи за нас?
Аз пък не съм на този принцип. Имам бръчки около очите, които се виждат само когато се усмихвам, но въпреки това не ми е приятно. На 26 съм, но мисля, че сега е момента да изглеждам добре и с гладка кожа. Като стана на 50 ще бъде нормално да имам бръчки и няма толкова да ме притесняват.

Купих си по ваша препоръка този крем на Л'Ореал, никъде не пише да е за някаква конкретна възраст, поне аз не намерих такова нещо на листовката. Ще си купя и тези маски от китайксите магазини, надявам се да помогнат.
Благодаря ви много Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 493
Маската е за еднократна употреба. Представлява нещо като дамино от хартия, напоена с въпросните съставки. Слага се на лицето престояваш 20 минути и изхвърляш "доминото". Лично съм ги пробвала и много съм доволна от тях. Сестра ми си взе някакво марково "чудо" за 100 и кусур лева с размер на голям напръсник, съдържаше клетки от овча плацента. Много беше ефикасно, но само ако го ползваш непрекъснато. В момента, в който спреш да се мажеш с него, кожата ти се набръчква, като древен папирус. Не смятам, че цената е определяща за ефикасността на козметиката.  Naughty

# 23
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Китайската медицина и козметика са страшно уважавани в света.  ако  някоя известна марка използва местните разтения и билки за козметика ще е скъпа. местните си ги правят евтини, но това не ги прави неефективни. ние като чуем китайско и си мислим, че е боклук Simple Smile

# 24
  • Atlanta
  • Мнения: 206
Относно Лореал кремовете и възрастите едва преди месец ги открих в един козметичен магазин. Цялата серия Revitalift е за жени 40+, серията за жени 30+ се казва Wrinkle De-Crease, имат и за жени 50+ ама не си направих труда дори и да и прочета името Laughing Аз съм на 30, взех си околоочния крем и нощният - харесват ми, щях да си взема и дневния, ама е без слънчезащитен фактор, само в серията за 40+ дневния крем е с фактор, затова си взех лосиона от същата серия, той особено ми харесва, като лек крем е и с фактор 15.

Общи условия

Активация на акаунт