Бял чорапогащник

  • 1 149
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,
Търся бял фин /фигурален/ чорапогащник за Таня понеже ще бъде шаферка.
Взех един от Бокал, обаче най-малкия размер и е голям #Crazy а го дават за 1 годинка.
Тя е висока 91 см и е 11 кг.
Ако може някой да помогне, че съм на работа и нямам много време да търся по магазините, а сватбата е на 8 април - то не останало Simple Smile

# 1
  • Мнения: 4 187
За съжаление мисля, че най- малкия размер от финните чорапогащи, е с ръст 98. По - малък размер от този, не съм виждала. Дано все пак да намериш !

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
За съжаление мисля, че най- малкия размер от финните чорапогащи, е с ръст 98. По - малък размер от този, не съм виждала. Дано все пак да намериш !
Лоша работа...дано не е така, че ... Sad

# 3
  • София
  • Мнения: 847
Според мен е добре да потърсиш в магазини от типа на Mothercare, Benetton, Premaman. Там съм виждала много хубави чорапогащи и плътни, и тънки. В Premaman не са много скъпи - имаше плътни по 10-тина лева, но в Mothercare бяха 2 чифта за 34 лв., което ми се струва  #Crazy
Дано намериш нещо!

Btw - имам фин бял чорапогащник (да го кажем 20 den хихихи), който съм го обувала на Стела точно един път, но е дюс, съвсем обикновен. Ако не намериш нищо, свиркай, струва ми се, че размерът ще е точен.

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Има и по-малки спокойно,но не са фигурални,но все пак е по-добре такъв отколкото никакъв.Нали?Миналата година купихме от Хит в Младост на Борянка,а тя тогава беше на 1 година.Беше на някаква италианска фирма,не си спомням рочно името.Сега пак от там купихме на Барби,бял,но пак не е фигурален.Боряна сега е 82 см и този,който взехме и става.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 679
Според мен е добре да потърсиш в магазини от типа на Mothercare, Benetton, Premaman. Там съм виждала много хубави чорапогащи и плътни, и тънки. В Premaman не са много скъпи - имаше плътни по 10-тина лева, но в Mothercare бяха 2 чифта за 34 лв., което ми се струва  #Crazy
Дано намериш нещо!

Btw - имам фин бял чорапогащник (да го кажем 20 den хихихи), който съм го обувала на Стела точно един път, но е дюс, съвсем обикновен. Ако не намериш нищо, свиркай, струва ми се, че размерът ще е точен.
Ще порверя в Премаман, за там не се бях сетила, а и ми е наблизо.
Благодаря ти за предложението   bouquet

# 6
  • София
  • Мнения: 3 679
Има и по-малки спокойно,но не са фигурални,но все пак е по-добре такъв отколкото никакъв.Нали?Миналата година купихме от Хит в Младост на Борянка,а тя тогава беше на 1 година.Беше на някаква италианска фирма,не си спомням рочно името.Сега пак от там купихме на Барби,бял,но пак не е фигурален.Боряна сега е 82 см и този,който взехме и става.
Мерси много и там ще проверя   bouquet

# 7
  • Мнения: 544
Я виж и в по-обикновените детски магазини. Grinning
Аз миналата година бях купувала такива чорапогащи - в кутия, май пишеше Теди или Лили, но на латиница. Белия е с ромбчета, а жълтия - по-интересна плетка просто. Размера беше 1г, но бяха леко големи - сега са супер (90-92см е дъщеря ми). Около 2-3лв беше цената. Grinning

Преди 3 дни ни подариха също няколко такива чорапогащника. Пак в кутия, бяла и май пише Беболина(на латиница). Може да са от Бокал Thinking

# 8
  • София
  • Мнения: 3 679
Тия тънките от Бокал не са в кутия - бяха в торбичка с етикет.
А аз като видя детски магазин и питам обаче не съм открила досега.

Общи условия

Активация на акаунт