Септемврийки 2012

  • 57 582
  • 642
  •   1
Отговори
# 600
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Честита Коледа на всички.Да сте живи и здрави.
Ние сме болни.От вчера Дени не яде почти нищо,а днеска е със разстройство.Дадох Ентерол и се надявам да се разминем само с това.
На всичкото отгоре и съм бясна.Баща му се изтърси да го види и му казах,че не е много добре и да внимава къде ще го води,но кой ли ме чу.Води го по магазини,по детски кътове,по паркове и сега му заявих,че доразболее ли се му го връчвам той да го гледа и да му купува лекарства.

# 601
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Честита Нова Година на всички.Да сте живи и здрави.

# 602
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Честита Нова Година на Всички!!!
Приемете моите най-светли пожелания
за здраве, много слънце и вдъхновение
през новата година!
Нека в дните й да ви съпътстват
любов и много истински неща!
Нека да има много нови начала ,
щастието да е ваша сбъдната мечта!
Много щастливи мигове и незабравими моменти!!!
Наздраве на Всички!!!

# 603
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Танева,благодаря.

# 604
  • Мнения: 2 802
Честита нова години на всички ...  Drunk

# 605
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Честит имен ден на всички именници днес.Да са живи и здрави.Наздраве!
Фейт,тъкмо си мислех къде се загуби и не пишеш.Да не си си намерила нова работа или Пламката не те оставя.

# 606
  • Мнения: 478
Честита Нова Година!Нека бъде здрава за всички!

Данаека,ама ти угодия нямаш,оплакваше се,че не идва и не му купува нищо,сега що го водил по магазини и детски кътове...ми няма как,радвай се,че се е сетил да дойде,пък колкото-толкова.

# 607
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Ън,на мен ме ядоса това,че го води по магазини и детски кътове болен.А и ме дразни това,че не че ще свърши нещо,а сега се обажда и натяква,че той го бил облякъл и му купил играчки и се бил охарчил.То сега ще видим пак след колко месеца ще се сети да дойде и му купи нещо,но няма да са както сега по-малко от 3 ми се струва.

# 608
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Как сте момичета?
Ние сме болни от миналата седмица и сме вкъщи,че и тази ще откараме.Уж бяхме с бронхит и пуснахме носен и гърлен секрет и излезнаха и бактерии.Сега се лекуваме с АБ Аугиментин и от Понеделник ни е последния прием и исках да го пусна на детска вече Дени,но педи каза категорично не.Докато не види чиста МБ каза,че няма да даде бележка за градината.
Баща му пак забрави,че има дете,но на мене вече не ми пука.От как идва по Нова година не се обаждал да попита дори как е.

# 609
  • София
  • Мнения: 58
Христос Воскресе!
Пожелавам здраве и благоденствие на всички.
Позабравихме форума, толкова ли са ни пораснали децата, че няма вече за какво да си пишем и обсъждаме. Не вярвам да сме чак толкова заети.
 Ние сме добре, малкия не ходи много често на градина, защото често се разсополивя,а каката се готви за матурите и е  Rolling Eyes Shocked ooooh!
 Хубав ден ви пожелавам! Hug

# 610
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Христос Воскресе!
Да са живи и здрави всички.
Пецата,при нас новото е,че аз от скоро съм на нова работа,но е на смени.Майка ми вече е пенсионерка и е поела Дени да го води и взема от градина,когато аз съм на работа.
Аз да не казвам голяма дума,но април месец има пълна такса за градината.Февруари го изкарахме почти целия вкъщи,че беше болен,а март има няколко дни,в който го бях спряла.
Баща му се сеща на 3-4 месеца веднъж,че има дете и идва да го види.

# 611
  • Мнения: 122
Здравейте ! Как сте бе хора ? Как са децата? Моята девойка много често боледува, чак вече взе да не ми прави впечатление, все въртим едни схеми за гледане  и ходене на работа , общо взето винаги  под напрежение.  Иначе е 13 килограма, 98см и многоооооооооого устата. Още от сега пита кога ще дойде рожденният ѝ ден  и само някой да я ядоса веднага го изключва от списъка с гостите  Joy, няма мама, няма тати всички трябва да ѝ козеруваме. Хайде включете се по малко, че Фейт ще забрави как се правят темите  Blush.

# 612
  • shumen
  • Мнения: 18 005
Тета,добре сме.Аз на работа,Дени на детска градина.Сега от 01.06.са сборни групи и от сега ми се изправя косата.Тъкмо свикна с учителките и спря да плаче и сега с новите не ми се мисли.
Иначе е 17 кг,105 см и е много инатест.Не е ли по неговата се почва едно реване и тръшкане.
До скоро беше болен с гнойна ангина и си беше вкъщи.Лекувахме се с АБ Зинат,но 3 дни ми се стъжни живота.Вдигаше Т висока и все бях на тръни да не стане някоя беля.

# 613
  • Бургас
  • Мнения: 7 301
Тези от вас,които правиха кръщене в света Троица до Събота пазара , доволни ли сте?

# 614
  • Мнения: 294
Калина , хубава си е църквата аз съм доволна . Всичко си го правят както трабва и с внимание и отеца е кадърен .

Общи условия

Активация на акаунт