Септемврийки 2012

  • 57 609
  • 642
  •   1
Отговори
# 570
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Мама зайка Благодаря.Да ти е много здрав и твоя именник Михаил.
Данаека благодаря и на теб.

# 571
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте,
пиша ви за хубави новини при нас- водихме го на психиатър и ни казаха, че от един преглед не може със сигурност да дадат Епикриза и трябва да се види детето поне 5-6 пъти с психолог, логопед и психиатър и тогава ще дадат становище писмено. Познайте кога са свободни часовете ooooh!- Февруари или Март  Rolling Eyes. Дотогава искат да се работи с логопед и психолог и ресурсен учител.  Но за докторката няма психично разстройство, а проблема идва от това, че Пепи не е проговорил. Като диагноза писа забавяне в речта и проговарянето. Петър започна да каза много нови думи, но все още не казва изречения или рядко му се случва Sad.
Хубав ден от мен!

# 572
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Пецата, радвам се,че има добри новини.

Ние се позагубихме,но с Мариана бяхме в болницата,защото я хвана дрискането и повръщането и се обезводни. Тъкмо ни изписаха и се оповръща Цвети. Та вече сме добре. От утре е на градина.

Почти не остана да си идваме до Пловдив,макар и за кратко и вече нямам търпение Simple Smile

# 573
  • Мнения: 369
lina_bs Ужас! Тоя вирус и в Австрия върлува, аз и малкия го изкарахме  ooooh!

# 574
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
lina_bs Ужас! Тоя вирус и в Австрия върлува, аз и малкия го изкарахме  ooooh!


Понеже с аптекаря вече сме бис-бизе,та той ми каза,че се купували предимно прахчета за разстройство и от тия за хидратиране. И че по принцип този вирус бил за топлите месеци, тая година какво станало, та така се раздрискахме по никое време  Laughing

# 575
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Лина,тоя вирус го има навсякъде.При нас го имаше,но Дени се размина с него.
Пецата,радвам се за Пепи.И моята позната,която детето и не говори е като при вас.От две седмици се срещат с логопед,психолог и ресурсен учител в ДГ и има напредък,Днеска както си вървяхме с тях и ни напълни душите на всички.Сам реши,че трябва да играе хей ръчички и да се върти в кръг.

# 576
  • Мнения: 478
Ох,Лина чак в болница-сериозна работа,ужасно е,а пък с 2 чавета си е зор.
Моите миналия месец първо Маги с повръщане,закрепих я,после Павел-2 дни диета,на 3-тия му се дояде-хапна и хайде пак наново,та откара цяла седмица,за капак аз накрая,е няма такова чудо,боляха ме гърдите от напъване,имах чувството че това е краят,ама викам неее,рано е за жито Mr. Green  Те тия болести се изродиха,тъкмо малко се освестихме и хоп Магдалена с пристъп,след нея аз-бронхит на АБ,ахааа викам това е ,ама неее и двамата ми вдигнаха 40 Т и ангина...значи щом издържах и не си посегнах...   Общо взето е веселба  Joy

# 577
  • Мнения: 478
Ох Ън дожаля ми като те чета. Ние за сега този сезон го започваме леко само хреми и кашлици, но то сезонът на болестите тепърва започва та не се знае какво ще стане.
Ние се позагубихме последно време ама ту някой е болен, а когато имам възможност сядам да уча за изпити и то времето си минава.
Честит имен ден на именниците, да са живи и здрави  bouquet

# 578
  • Мнения: 478
Рошли,сподели вие как се справяте с астмата?Аз вече наистина съм на изчерпване...

# 579
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Ън,ооф,и твоята не е лесна с две деца.Дано са здрави и по малко да боледуват.

# 580
  • Мнения: 478
Ън тя нашата астма беше друга или по-скоро по-лека, защото Иво пристъпи не е получавал правеше само бронхоспазми. Не знам дали Сингулера или Рибомунила или Саностола са помогнали, най-вероятно просто го е израстнал. Той и сега се разболява, но си го кара като нормално боледуване сополи кашлица, пак често боледува, но не се усложнява. Дано и Маги скоро го израстне и да спре поне с пристъпите.

# 581
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Леле пак се открива сезона на болестите.Дано малките ни мъници са по закрепени и тази зима изкарат с по малко боледувания.
Нямам време напоследък.Започнах работа пак на редовна смяна и вечер съм толкова уморена,че заспивам преди Ива-Мария.А и материала за 5 клас е доста труден и все се налага да помагам и на Мишо с уроците.А къшната работа край няма.....
Лина майка ми каза че вече си в Пловдив,докога ще останеш.Ще си организираме ли среща.Как са момичетата,свекърва ти трогна ли се да ти помогне с Цвети,докато беше с Марианка в болницата.Надявам се сега да са добре и двете.
Ън и при вас положението все е напечено,ама ти бъди силна,не се давай толкова лесно,за едно жито,и с първокласника много има за писане.Дано Маги се закрепи и по малко боледува.
Рошли как е при вас с двете мъничета,нагодиха ли се вече към ясла и градина.Ти започна ли да си търсиш работа,или учиш за изпити.
Пеца браво на Пепи за новите думи,логопеда ще му помогне много,но и вие в къщи трябва да правите упражненията от логопеда,и често да произнасяте и повтаряте новите думички.

# 582
  • Бургас
  • Мнения: 7 309
Ааааа, не сме още в Пловдив. Идваме на 5-ти декември и си отиваме след Нова година. За среща съм навита и още как Simple Smile
Не,не се трогна. Тя не вдигна телефона на сина си да пита как е детето,ти питаш дали е помогнала. Казах на Ванко,че тя вече внучки няма и който иска да ми се сърди. И без това все съмлошата поне да има за какво Simple Smile

# 583
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Майка каза,че е видяла брат ти,но явно нещо не е разбрала,той може би и е казал че ще идваш и с двете.А за свекито да не ти пука,само тя ще изгуби да се радва на внучки.Като моят свекър,само за децата понякога ми е жал,че понякога питат за дядо си,а той не е дошъл да ги види нито веднъж,а Мишо стана на 11 години вече.
Ама ние да сме живи и здрави да си изгледаме децата и да се радваме на внуци от тях. Grinning

# 584
  • shumen
  • Мнения: 18 013
Танева,честита нова работа.Дано е по добре заплатена от старата и да ти харесва повече.
Лина,е то 5 наближило.
За свекитата-хич да не Ви пука.Моята от както се разделихме с ММ не е идвала да види Дени,а от септември след кръщенето и той не е идвал,а не се и обаждал.Сега ще видим дали за празниците ще се сети,че има дете и дали ще му купи подарък,но мен лично малко ме съмнява.
При вас вече в ДГ да питам дали се подготвят за коледни тържества децата.Нашите ни казаха,че се подготвят,но ще е без родителите на 16.12.и подаръците ще са от нас осигурени.След това до 18.12 ще са на ДГ и после излизат ваканция до 03.01.Аз обаче съм на работа и ще видим през тези почивни дни какви схеми ще правим и кой ще го гледа.

Общи условия

Активация на акаунт