Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 615
За нощем - поп-ин с нощната подложка ползваме, на мен всичките ми обортни пампи са поп-ин и съм им свикнала на сглобяването. Всъщност нощната подложка просто се нанизва, така закопчана, върху бустерчето. Издържа и попива доста.
Но понеже не ми достигат бройки, често през нощта слагам и еднократна пелена.

# 616
  • София
Бона, колко бройки имаш и не ти достигат? Опитвам се да се ориентирам как да се подготвя. Също колко е голмо детенцето?

# 617
Лаленце, детето ми е на 1г и почти 7 месеца. В момента имам 9 пелени поп-ин + 3 нощни бустъра и пера всеки ден, те съхнат бързо сега и се справяме, като свършат... вадя еднократна. Но за идващия по-студен сезон ще ми трябват още поне 5-6... и сушилня, хаха.

Преди имах 15 пелени и бяха горе-долу достатъчни, но бяха друга марка, с която не се получиха нещата (оплаквала съм се и тук Simple Smile), имаше много кожни проблеми и дискомфорт, продадох ги и преминах на тези, с които засега пу-пу, всичко е много добре.
Между другото имам и 5 почти нови пелени от блубери сайд снап (като тази, която си взела), размер М, на които ще търся нов собственик.

# 618
Ей ако си бях в бг как щях да ги грабна тия блуберита за новото издание. С баткото почнах чак към 6-7 месеца и той беше вече добил критична маса Blush, та почти всичко ми е размер L/2. Още се каня да я пробвам с някой универсален размер де. Комфортно ли им е било на бебетата с толкова много надиплен плат? Все ми изглежда много надуто на мен като се свият копчетата максимално.

Аз по една, по две и събрах доста бройки, пък така и не минах изцяло на МП, сега ще гледам повече да ги ползвам Simple Smile

# 619
  • София
Бона, защо ги продаваш? И какво значи "почти нови" - ползвани ли са?

Благодаря за отговора иначе, ние взехме сушилня с тази цел и се надявам като докарам 16-20 броя да стигат.

# 620
  • София
Стрипнах на 60 без препарат писти пелени,после допълнително изплакване и на слънце.

Нощем с еднократни.

Пера веднъж подложки плюс джобове на 40 на дълга програма с предпране и дезинфектант. Имам два - бамбинекс и другия трябва да погледна как се казваше. После само подложките с останалото пране на детето на 60. Центрофуга 800

# 621
Пробвах нови марки, взех пакет от Зелени пелени.
Повечето предоставени модели не са нищо особено. Въпреки първоначалния ми ентусиазъм, никак не ми хареса Imagine 2.0 bamboo. Закопчаването (с тик-так) не е обмислено добре и свободните крайчета провисват при нас. Видях, че има и вариант с велкро (не в наетия пакет, онлайн видях). Първо нея пробвах, защото е бамбукова, а аз предпочитам тази повърхност (повечето пелени са поларени, защото държи уж по-сухо, но на моя син не му се отразява добре този слой), но не ми се видя достатъчно стабилна. За цена от 36 лв не е достатъчно добра, според мен.

Но съм много впечатлена от Миловиа, хубава, мека, компактна, много издръжлива пелена, с много модерни подложки, почиства се лесно, съхне сравнително бързо. Лошата новина е, че цената ѝ е просто скандална Mr. Green. Намерих я малко по-изгодно в амазон, ще я мисля още, малко ми прескача психологическите граници. Simple Smile

Последна редакция: пн, 17 сеп 2018, 21:10 от Бона

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт