Кошмари в кухнята Тема 2

  • 145 407
  • 1 054
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Пловдив
  • Мнения: 1 306
   Нямам спомен да съм се шокирала от цените. Сега погледнах на страницата им във ФБ. В обедното меню 300 гр супа е 1,80лв.

# 1 036
  • Мнения: 9 105
 Shocked стига бе Simple Smile на бистрото, където обядвам супите (пилешка, топчета....) са по 2,20-2,40.
Тъкмо имам скоро път към Пловдив, ще ми е интересно да го посетя с това различно от другите меню.

# 1 037
  • Пловдив
  • Мнения: 40 685
   Нямам спомен да съм се шокирала от цените. Сега погледнах на страницата им във ФБ. В обедното меню 300 гр супа е 1,80лв.
в Глухарчето?

# 1 038
  • София
  • Мнения: 11 520
Много добри цени, ето менюто за днес:
Скрит текст:

# 1 039
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Наистина е евтино, в сравнение с други ресторанти в Пловдив си е без пари. Shocked
Задължително ще го посетя, навила съм си на пръста вече, само да намеря точното местоположение.

# 1 040
  • София
  • Мнения: 1 157
Разгледах основното им меню в страницата им във фейсбук , ву стека -21лв  , телешкия 25-26 (300-400гр) салатата от предложението на бащата с малиновия дресинг 10.20лв.. не звучаха особено привлекателно цените. И бяха пуснали обява ,че търсят готвач.

# 1 041
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Явно само обедното меню е евтино, на Ву стека нали месото беше жилаво, дано са се научили как да го правят. Mr. Green

# 1 042
  • Мнения: 400
Свърши ли тазгодишния сезон?Май не дадоха реклама за следваша серия? newsm78

А относно името на последното заведение-не,че е задължително името на ресторант да е свързано с ядене,ама да го кръстиш глухарче ми се струва повече от нелепо Stop
Явно "умникът",който го е измислил,си е мислИл,че тУЙ е много оригинално име за ресторант Sick
Значи в същия ред на мисли можеш да си кръстиш заведението и "магарешки бодил", разяснавайки на чудещите се,че тУЙ е изключително оригинално и различно Sick

# 1 043
  • Мнения: 807
Свърши ли тазгодишния сезон?Май не дадоха реклама за следваша серия? newsm78

А относно името на последното заведение-не,че е задължително името на ресторант да е свързано с ядене,ама да го кръстиш глухарче ми се струва повече от нелепо Stop
Явно "умникът",който го е измислил,си е мислИл,че тУЙ е много оригинално име за ресторант Sick

да беше поне изгледал епизода и да дадеш адекватен коментар....

# 1 044
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Тази вечер няма да има епизод, сезона приключи ли?

# 1 045
# 1 046
  • София
  • Мнения: 22 680
Браво! Малко ще си отпочина от Манчев и смръдливите кухни!

# 1 047
  • Мнения: X
Това ли е актуалната тема? 

# 1 048
  • Мнения: X
Много хубава история,ресторант,място в първия епизод на Кошмари в кухнята.

# 1 049
  • София-Младост
  • Мнения: 23 319
Хареса ми днешния епизод и героите. Даже казах на ММ, че искам да планираме разходка до водопадите и ресторанта 😀

Общи условия

Активация на акаунт