Болиме опашката

  • 3 256
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 39 758
Я се поразрови за алтернативна медицина, лечебни масажи и т.н.
Като малка аз се изпусках, т.е. не съм могла да стискам... помня някакви смътни обяснения за костици...

# 16
  • Мнения: 287
Благодаря ви на всички.
Вече стана два дена не мее боляло но ако започне отново да ме боли смятам да отида на лекар.

Ета много лоша работа е това дано и при мен да нее същото че направо не се виждам, ние сме още съвсем малки. Дано бързо да се оправиш и ти.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 340
Ами не че ще ни успокои, ама да ви кажа: попитах моята гинеколкожка за тази болка и тя потвърди, че след "нормално" раждане такива болки се приемали за "нормални", въпреки че и тя като мен не приема за "нормална" каквато и да е болка. Най-лошото е, че можело да продължи и доста дълго...

# 18
  • Мнения: 110
 ЗДРАВЕИТЕ мене ме болеше опашката зверски една седмица преди раждането.Попрочетох литература,а питах и доктора: При раждането и подготовката му тазовите кости се отварят при което опашката се измества с около 2 см.После дълго боли докато се намести защото вече хормоните които го предизвикват не са толкова много.Един вид когато си свършиш работата(раждането) природата те оставя да се оправяш както можеш-вече не я е грижа за тебе. LaughingТокова дълго и гадно болеше ,че си мислех ,че никога няма да мине.Мина от раз

Общи условия

Активация на акаунт