Да се помолим .....Пела се подобрявала, дай Боже!!!

  • 3 583
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Момичета от друга тема разбрах, че Пела са я приели в болницата, някакви проблеми с бебчо. Да се помолим за нея и нироденото бебче, всичко да се оправи, и да са живи и здрави.  Дано с положителна енергия да успеем да им помогнем  Praynig

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 10:47 от Mariely

# 1
  • Мнения: 1 809
Моля се всичко да е на ред Praynig

# 2
  • Мнения: 1 413
 PraynigДано всичко да е наред Praynig! Къде е темата - да следим развитието! Praynig

# 3
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
В майки-бъдещи и настоящи, заглавието е "Прибират ме"

# 4
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Пела е прекрасен човек доколкото мога да видя от желанието й да помага - ще се помоля за малкото й детенце и за нея!

# 5
  • Мнения: 2 327
Дано всичко е наред с бебчо и с нея...

# 6
  • София
  • Мнения: 6 477
Да, стискам палци за Пела, да е добре и тя и бебо. Прочетох, че и по-голямото детенце имало проблеми със зъбчетата - вдигнало нещо температура, дано всичко мине и да е наред с нея и двете дечица! Praynig Praynig Praynig

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 2 855
 Rolling Eyes  и аз сега разбирам

дано всичко да е наред

# 9
  • Мнения: 3 861
Нямах представа...Съжалявам и дано всичко да бъде наред

# 10
  • In transit
  • Мнения: 11 807
 Praynig Praynig

# 11
  • Мнения: 910
Дай Боже, с теб сме, Пела!

# 12
  • Мнения: 4 458
И аз от сърце и желая всико най-добро. Тя е невероятен човек!

Знам че и преди имаше малко проблеми с бебчо и се оправиха нещата. Дано и този път всичко мине добре.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 623
Ще се моля да се оправи  Praynig и съм сигурна, че ще е така защото осъзнах каква огромна сила крие молитвата, а колкото повече сме толкова по-голяма е силата й !

# 14
  • Мнения: 1 809
Моля се и силно вярвам,че всичко ще бъде наред!   Praynig

# 15
  • Мнения: 2 655
 Laughing Laughing Laughing
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Днес съм значително по добре. Нямам болки, а от понеделник всички опасности ще преминат. Влизам в 9 месец и съм оптимист. Имам лекар обещал ми да води раждането. Разгледах ВИП етажа в АГ, доволна съм. От престоя също и т.н.
Бях уплашена и стресирана, че бебето тръгна да излиза, но за сега нещата са под контрол.

Малко се позабавих с отговорите тук и на лични, но този път ме бяхте засипали с лични Laughing
 Wink Laughing
А Вие какво мислихте, че така лесно ще се "отървете" от мен? Mr. Green
Няяяяма.
И без това всички колеги, които помолих да Ви дават консултации тук отказаха, така че съм на линия, защото все няко трябва да помага.

# 16
  • In transit
  • Мнения: 11 807
Laughing Laughing Laughing
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Днес съм значително по добре. Нямам болки, а от понеделник всички опасности ще преминат. Влизам в 9 месец и съм оптимист. Имам лекар обещал ми да води раждането. Разгледах ВИП етажа в АГ, доволна съм. От престоя също и т.н.
Бях уплашена и стресирана, че бебето тръгна да излиза, но за сега нещата са под контрол.

Малко се позабавих с отговорите тук и на лични, но този път ме бяхте засипали с лични Laughing
 Wink Laughing
А Вие какво мислихте, че така лесно ще се "отървете" от мен? Mr. Green
Няяяяма.
И без това всички колеги, които помолих да Ви дават консултации тук отказаха, така че съм на линия, защото все няко трябва да помага.

Добре дошла отново.  Hug Радвам се, че всичко е наред при теб! Стискам палци и за напред да е ОК.  Praynig

# 17
  • Мнения: X
Ама то не остана. ...  Hug

# 18
  • Мнения: 2 099
Хе хе ама то наистина не остана,още малко и другия дребосък ще е КАКА Grinning И мойта мацка вече искала да е кака....пък аз се ослушвм Mr. Green  Хайде всичко добро и много здраве и усмивки.Стискам ти палци!

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Laughing Laughing Laughing
БЛАГОДАРЯ ВИ!
Днес съм значително по добре. Нямам болки, а от понеделник всички опасности ще преминат. Влизам в 9 месец и съм оптимист. Имам лекар обещал ми да води раждането. Разгледах ВИП етажа в АГ, доволна съм. От престоя също и т.н.
Бях уплашена и стресирана, че бебето тръгна да излиза, но за сега нещата са под контрол.

Малко се позабавих с отговорите тук и на лични, но този път ме бяхте засипали с лични Laughing
 Wink Laughing
А Вие какво мислихте, че така лесно ще се "отървете" от мен? Mr. Green
Няяяяма.
И без това всички колеги, които помолих да Ви дават консултации тук отказаха, така че съм на линия, защото все няко трябва да помага.

Пела, а върна ли се твоя хубостник от ските? И ти наби ли му канчето както заслужава?

# 20
  • Мнения: 2 655

Пела, а върна ли се твоя хубостник от ските? И ти наби ли му канчето както заслужава?

ДА на следващата сутрин след като ме взеха в болницата за задържане.
НЕ, но простих и продължаваме напред. Искам децата ми да живеят с мен и баща си и да виждат как ние се обичаме. Така ще израстнат в атмосфера на любов и разбирателство и ще бъдат различни, по добри и всеотдаини. За мен е важно да ценят и брака и семейството, както съм научена и възспитана и аз самата.
А нали знаете трябва да се правят компромиси, аз правя ежедневни такива в работата си и в личните си взаимоотношения. Това води до рискове, които се стремя да бъдат умерени.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 855
Пела, радвам се да разбера, че си добре

п.п. докато има любов мисля, че си струва да се опитва Flutter

# 22
  • Мнения: 822
Най-топли пожелания и от мен!Наистина малко остана! Hug  bouquet

# 23
  • Мнения: 357
Пела,
радвам се, че сте добре ти и бебето! Надявам се всичко да е наред и много скоро да гушкаш едно здраво и хубаво човече!
Много ти благодаря за съветите, които ми даде на лични, наистина ми бяха от полза. Дано и за напред имаш сили и желание да помагаш на всички мами във форума!
  bouquet   bouquet   bouquet   bouquet   bouquet

# 24
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Пела, а върна ли се твоя хубостник от ските? И ти наби ли му канчето както заслужава?

ДА на следващата сутрин след като ме взеха в болницата за задържане.
НЕ, но простих и продължаваме напред. Искам децата ми да живеят с мен и баща си и да виждат как ние се обичаме. Така ще израстнат в атмосфера на любов и разбирателство и ще бъдат различни, по добри и всеотдаини. За мен е важно да ценят и брака и семейството, както съм научена и възспитана и аз самата.
А нали знаете трябва да се правят компромиси, аз правя ежедневни такива в работата си и в личните си взаимоотношения. Това води до рискове, които се стремя да бъдат умерени.



Радвам се че нещата са се оправили. Аз съм ЗА компромисите в брака!

# 25
  • Мнения: 1 215
Радвам се, че всичко е завършило благополучно

# 26
  • Мнения: 2 655
Благодаря Ви момичета!
Прескочих фаталните дни и на 27 влязох е 9 месец, от тук нататък колкото устискам. Thinking
Лекарят ми изложи становище, че след като спра хапчетата до няколко дни ще родя. Вчера пробвах и не взех сутришната дозата "дрога", в 12:00 започнаха контаракциите и болките се върнаха с пълни темпове.
Е да си призная и малко се поуморих, защото спешно трябва да предам документи по едно дело до ЕС и бързам и се поизнервих ooooh!, но ... взех дозата, поспах и днес съм добре.

Весел и усмихнат ден Ви желая!

# 27
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Пела, успех!
Ще се радваме да чуем хубавата новина! Когато и да стане... но ако имаш сили - задръж, всеки ден за малкото е ценен!
Целувки и не се преуморявай!

# 28
  • Мнения: 2 327
Пела, не ги спирай хапчетата, изчакай още малко. Колкото повече, толкова по-добре за бебчо Simple Smile
Да наддаде още някой друг грам, за да му е по-лесно после.
Чакаме добрата новина скоро Simple Smile

# 29
  • Мнения: 1 215
И аз съм съгласна със Стън- колкото по- голямо се роди бебето, толкова по- лесно се гледа. Моята се роди 4.00 кг и още от първия ден е на храна на 4 часа.

# 30
  • Мнения: 4 414
 Пела, изкарах си акъла като видях заглавието на темата! Направо сълзи ми потекоха...
Радвам се, че вече си добре и всичко се  е разминало Hug
Почивай си повечко...още малко остана  bouquet
Хайде, ще чакаме добри новини! Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 508
Много кьсно прочетох 3а случилото се,но ти пожелавам от сьрце всичко да е наред с теб и бебенцето.
Ще се радвам да прочета скоро 3а добрата новина.
Стискам палци да сте добре и две4ките.  bouquet

# 32
  • Мнения: 2 655
Доста отдавна не съм писала, но още не съм родила.
Вече съм по добре и пак се юрнах на работа.
Дори написах всичко за едно дело до ЕС и го пратих в Страсбург. Много ми олекна. Whistling
Сега отивам на работа и възнамерявам да изживея всеки миг до края пълноцено. Flutter

Благодаря Ви за подкрепата, момичета!
Днес съм на преглед при лекаря и после ще пиша диагнозата. Sunglasses

# 33
  • София
  • Мнения: 2 855
Днес съм на преглед при лекаря и после ще пиша диагнозата. Sunglasses
   bouquet

# 34
  • Мнения: 1 809
Стискаме палци и чакаме добри новини!  bouquet

# 35
  • София
  • Мнения: 6 477
Пела, радвам се, че нещата са се развили от добре към по-добре! Heart Eyes Хайде, чакаме всички бебето и стискаме всички палци на ръчонки и крачонки  bouquet  bouquet  bouquet

# 36
  • Мнения: 1 215
А кога точно очакваме бебето? Sunglasses

# 37
  • Мнения: 2 655
А кога точно очакваме бебето? Sunglasses

На 20, ако до тогава не излезе само, взимам си чантичката и доктора ще ме чака рано сутринта, нядявам се до обяд да се е родило по живо по здраво.
Иначе всико е наред.
Във вторник бях на работа,  ooooh!а вчера си изчистих къщата. #Crazy
Планувала съм тези дни да мия прозорци #Crazy Joy #Crazy и чак се чудя на себе си, но си купих нови пердета и...
Луда работа, какво да се прави просто не мога да легна и да лежа това ме убива.

# 38
  • Мнения: X
2та дни преди да родя страшно много обикалях София, имах си работа за вършене и нямаше кой да ми я свърши  #Cussing out, та сама барабар с корема - еее, движението си каза думата и на следващия ден родих. Та да внимаваш с прозорците, ей!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт