Препоръки за крем за ръце, моля.

  • 5 060
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Глицеринов крем със силикон на Ейвън - 150мл. от 1,90 до 2,90 на промоция

И аз съм доволна от този  Peace

# 16
  • Мнения: 5 299
Аз ползвам Atrix и съм много доволна.Фирмата е отпреди 50 години и е специализирана само за крем за ръце.Има и в тубички,но в кутийките е същото,а излиза по-евтино и купувам голямата опаковка.Не е мазен,попива добре,доволна съм.
Иначе има хубави маски за ръце,като се намажеш и се спи с тях цяла нощ с памучни ръкавици,може и с найлон преди това увити ръцете.После са като бебешки  Grinning
Това е и моето мнение bowuu

# 17
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
крем за ръце на Талодерма - Универсален (М+В), 1,60 за 50мл.
Глицеринов крем със силикон на Ейвън - 150мл. от 1,90 до 2,90 на промоция
крем за ръце и кожички Nail expert отново на Ейвън - 125мл. около 2,90 на промоция.
И трите са добри и изпитани. Не оставят мазни след мазане.
За инструментите съм на мнение, че една пила е достатъчна. Един два пъти съм си почиствала кожички и след това положението става трагично. От много години не полагам никаква грижа за тях освен крем и изглеждат чудесно  Peace

Обожавам да си мажа ръцете с крем, но задължително не трябва да е мазен. Работата ми е свързана с писане на компютър. Ръцете ми непрекъсното изпръхват и ги чувствам сухи. Винаги имам на Работа крем до компютъра. За мен по добър от този на AVON за ръце и нокти НЯМА. Мажа, пляскам 2 пъти с ръце и съм готова  Flutter

# 18
  • Мнения: X
Крема за ръце Vichy Lipidiose Mains със Re-Fibryl - ползвах няколко други но спра ли да се мажа и ръцете ми пак бяха грапави.С този се мазах една седмица и спрях а ръцете ми вече не се напукват.Излекувах се така да се каже.

# 19
  • София
  • Мнения: 3 328
Глизолид и Нютроджина - за мазане. Стъклена пила и основа - заздравител 3 в 1 на Перфект - за останалата част от "поддръжката" Laughing

# 20
  • Мнения: 870
Аз ползвам крема на AVON за ръце и нокти и е страхотен, пила имам кристална на Solingen, за кожичките има едно гелче на Perfect и заздравител на AVON с кактус

# 21
  • Варна
  • Мнения: 154
Ползвала съм какви ли не кремове за ръце, но все нещо не ми харесваше или пък ако крема е хубав, аромата не ми допадаше. От 4-5 години използвам червеният на Garnier за захабени ръце - страхотен е и ухае много приятно  Flutter.

# 22
  • ново
  • Мнения: 5 957
Аз ползвам Atrix и съм много доволна.Фирмата е отпреди 50 години и е специализирана само за крем за ръце.Има и в тубички,но в кутийките е същото,а излиза по-евтино и купувам голямата опаковка.Не е мазен,попива добре,доволна съм.
Аз също използвам Atrix с лайка, има го и с алое, но съм алергична към него.  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 539
Наскоро открих интензивния регенериращ крем за ръце на Дулгон и мога да кажа, че е ИЗКЛЮЧИТЕЛЕН! Не съм ползвала нещо по-добро за ръце от него. Просто съм възхитена, макар да не очаквах.
Цена: около 3 лева, синята опаковка

# 24
  • Мнения: 3 932
Засега съм най-доволна от "Vaselin", no maj ne si spomnqm da sym go wivdala w Bg..iначе от тамошните кремчета бях доволн а от Neutrogena i един "Крем 21", добре действа и мазането на ръцете с бебешко олио, омекотява страхотно  Peace

# 25
  • Мнения: 242
Ползвам Атрикс, харесва ми и на Ейвън този, който е и за нокти. Иначе за ноктите ползвам заздравител на Ейвън и крем за кожички - също на Ейвън

# 26
# 27
  • Мнения: 1 254
Благодаря:-)
Ориентирах се Талодерма.


От кой град си?  Flutter

# 28
  • Мнения: 27 524
Аз ползвам Atrix и съм много доволна.Фирмата е отпреди 50 години и е специализирана само за крем за ръце.Има и в тубички,но в кутийките е същото,а излиза по-евтино и купувам голямата опаковка.Не е мазен,попива добре,доволна съм.
Аз също използвам Atrix с лайка, има го и с алое, но съм алергична към него.  bouquet

Не съм виждала Атрикс с лайка и Алое  newsm78

# 29

Общи условия

Активация на акаунт