Модерни ли са русите кичури? Вече съм руса, сложих снимки на 2-ра стр.

  • 10 276
  • 88
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 80
 честита прическа, на мен също много ми харесаха твоите кичури  bouquet

# 76
  • Мнения: 3 164
Дуци, много ти ходят тези кичури Peace смело напред Laughing
аз миналото лято исках такава промяна, но фризьорката ме направи в главата като магистралка(естествената ми коса е по черна и по лъскава от твоята Whistling) и след една седмица вече бях червени кичури, както и до сега..

# 77
  • София
  • Мнения: 2 958
Честита нова прическа ,Дуци!Много си хубава И така Simple Smile

# 78
  • Добрич
  • Мнения: 193
ДУЦИ,поздравления за прическата и от мен,много си готина! Hug Само неможах да разбера,боядисвана ли е косата ти или е естествена??Моята е боядисана черна,вече поизбледня,искам да направя някакъв опит с кичури,та се чудя newsm78 Ако стане като твоята коса,веднаха хуквам Flutter Hug
Поздрави....

# 79
  • Мнения: 5 539
Дуци, на хубав човек всичко му отива и разнообразието е хубаво нещо Peace, но като че ли повече те възприемах с естествено тъмна едноцветна коса. И с кичурите си много хубава, но аз напоследък съм станала фен на шоколадовите нюанси, които все не мога да докарам върху собствената си коса Wink

# 80
  • Мнения: 763
Лилита, пробвай на Лореал  Кастинг - безамонячна, самата боя придава на косата страшен блясък.

# 81
  • Мнения: 5 539
Мерси, ще опитам, а дали е трайна? Simple Smile

# 82
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Не е трайна, Кастинг е безамонячна, измива се до 1 мес.

# 83
  • Мнения: 763
Няма такава боя, която да кара с месеци, трябва да се освежава цвета, иначе си личи небоядисаната коса.

Ако искаш трайна давай с професионалната на Лореал - само по салоните - от тази по-трайна няма да намериш.

# 84
  • Мнения: 399
Дуци, много ми харесваш така Laughing
Аз ходя в този салон от както съществува:) Много са готини всичките, но аз ходя предимно при Лина.

# 85
  • София
  • Мнения: 6 743
Преди повече ми харесваше  Peace

# 86
  • Мнения: 463
Eeeee, Дуцка, разби ми детските мечти, значи! От коледното парти насам все ходя с едно челно поло, без ръкави / Mr. Green/ с надеждата някъде да ме сбъркат с теб, поне в гръб, а ти сега какво ....Отне ми всичко !!!
Много ти е добре с тях, честито!

# 87
  • Мнения: 1 403
Дуци само не разбрах от 4ерна ли те направи така или от кестеняво  newsm78

# 88
  • Мнения: 4 371
Косата ми беше естествен цвят преди да си направя кичурите(нещо м/у кестеняво и черно) Wink

Eeeee, Дуцка, разби ми детските мечти, значи! От коледното парти насам все ходя с едно челно поло, без ръкави / Mr. Green/ с надеждата някъде да ме сбъркат с теб, поне в гръб, а ти сега какво ....Отне ми всичко !!!
Много ти е добре с тях, честито!
Ха ха, уби ме Joy Joy
Аз като гледам снимките все си мисля, че ти съм аз #Silly

Общи условия

Активация на акаунт