Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 721 471
  • 17 866
  •   1
Отговори
# 6 930
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Вчера използвах функцията Информирай модератор, но може през телефона да не се е получило. Благодаря

# 6 931
  • Мнения: 6 833
Здравейте!

От вчера имам проблем с форума - не мога да публикувам снимки. Опитвах през мобилна и уеб версия, както и през старата, навсякъде ми изписва: Грешка 1827
При мен ли е проблемът?

# 6 932
  • Мнения: 2 883
Добро утро

Бихте ли ми дали инструкция как да добавя анкета в съществуваща вече тема?
Анкетата е за избор на ново име на следващата отчетна, а темата - Декемврийки 2018.

Благодаря

# 6 933
  • Мнения: 35 961
Първи пост - Редактирай - Добави анкета
Ако имате затруднения, пишете лс на избран от Вас модератор.

# 6 934
  • Мнения: 2 883
Благодаря. Намерих го.
Проблемът е бил, че гледах темата през старата версия.

# 6 935
  • Мнения: 6 833
Самоцитирам се:

Здравейте!

От вчера имам проблем с форума - не мога да публикувам снимки. Опитвах през мобилна и уеб версия, както и през старата, навсякъде ми изписва: Грешка 1827
При мен ли е проблемът?

# 6 936
  • Мнения: 6 323
Грешките, които понякога дава системата за качване на снимки, идват от imageshack. Както писах и по-рано в темата, за жалост въпреки че услугата е платена, не получаваме добра техническа поддръжка от тях. Това е причината да изберем друг доставчик на услугата и в момента тече процес по миграция на снимките.

Въпреки че от време на време има случаи на такива грешки от imageshack, то това не е постоянно.
Вчера и днес има качени голям брой изображения през форума, което ме навежда на мисълта, че в случая при Вас става въпрос за някакъв друг проблем - с типа файл на изображение, с обема му или с връзката.
Моля за информация точно конкретно изображение ли се опитвате да качите или сте пробвали с различни?
Ако желаете, изпратете на имейла ми (адресът е видим в профила ми) изображението, което се опитвате да качите, за да пробвам аз и да мога да проследя какво се случва.

Скрит текст:
За потвърждение на работещата функция качвам тук тестово сравнително голямо изображение.

# 6 937
  • Мнения: 6 833
Mamma, аз също забелязвам, че други потребители качват изображения в различни теми.

Опитах да кача различни изображения, в различни теми, от различни утройства и навсякъде изписва : Грешка 1827 Услугата е временно недостъпна.

Забравих да кажа, качвам изображение директно от устройството, а не с линк.
До сега все така публикувах и нямаше проблем, не съм променяла настройки или нещо друго.

# 6 938
  • Мнения: 46 508
Почисти кеша и опитай пак.

# 6 939
  • София
  • Мнения: 6 308
И аз съм така. Не ми е жизненоважно, но все пак. Вече 2 дни. През 2 браузъра. Само от компютър. Чистен ми е и кеш и темп. И от различни места, не е да кажеш само от един сайт, да предположим, че е бъгав.
Цитат
Грешка 6578: Тази услуга е временно недостъпна.
Моля, опитайте по-късно.

# 6 940
  • Мнения: 6 833

Пак не става.

# 6 941
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 795
Опитвам се да изрежа част от цитатите, защото удължават много поста, но все не улучвам как да изтрия - излизат няколко реда [quote ....] някого и мен, и като изтрия част от това, не излиза като цитат, а като обикновен текст, въпреки че оставям последното quote.
Как да трия дискусията, на която отговарям, но да оставя последния пост, който всъщност искам да коментирам?

# 6 942
  • Мнения: 46 508
Оставяте това, което е в началото, примерно:
Код:
[quote author=Glikoza link=topic=840351.msg37091631#msg37091631 date=1532434792]
След това текстът (или част от него).
И накрая
Код:
[/quote]

# 6 943
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
За пръв път срещам такова чудо - http://www.bg-mamma.com/?action=profile;u=599649 - регистрация от вчера, една публикация от днес / която си е чист спам, мисля

# 6 944
  • София
  • Мнения: 6 308
Проблема със снимките продължава. Поне при мен.
И от нет и от компютър. Пробвах през старата версия, без проблем. Веднага през новата, същата снимка, от същото място - ядец. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт