Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 19 апр. 2015, 02:37 ч.

Въпроси към модераторите и администраторите

• 694 005
  • 7 611
  •   1
Отговори
# 7 200
Здравейте,
Направих си регистация с потребитеско име MaryTro. Успях да вляза и да "следя" група "Гледане на деца и помощ в домакинството", даже пуснах и обява. И сега повече не мога да вляза в групата, да видя нови обяви и т.н. Като си вляза в профил се изписва, че това е група в която участвам, кликам на линка, но ми се зарежда винаги първа страница с "популярни теми". Опитвам се да вляза и от менюто в ляво "Обяви" и от там "Гледане на деца и помощ в домакинството", но уви отново ми се зарежда заглавна страница с "Популярни" - нито един друг линк от менюто н ми се зарежда. И през групи не мога да вляза, изобщо което и подменю да избера ми се зарежда само  първа страница с "популярни теми"
Моля Ви за помощ и инструкции как мога да вляза, дали е въпрос на настойка и т.н.
Предварително благодаря за времето и съдействието Ви.

# 7 201
Здравейте! С този линк отваря ли се?
http://www.bg-mamma.com/?board=7

# 7 202
Здравейте, уви отново не. Изпращам линк какво ми се отваря всеки път независимо къде кликна:
http://www.bg-mamma.com/?action=topic_listing;sa=trending_topics

# 7 203
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
Изчистете си кеша на браузъра и опитайте отново. Peace

# 7 204
Изпратих писмо на посочената в профила Ви електронна поща. Писмото е озаглавено "Огромна молба".
Ще се радвам да го прегледате, тъй като е от изключителна важност Simple Smile

# 7 205
  • Варна
Здравейте, потребител във форума ми е писал съобщение, но поради някаква причина е забранил да получава ЛС. Случвало ми се е друг път и хората да казват, че не знаят дори да са отбелязвали такава опция. Въпросният потребител не е писал в теми и няма как да се свържа с него, а имам зададени въпроси, на които искам да отговоря. Има ли някакъв шанс да се свържа с него или просто ще си остане с мнение, че няма да отговоря.....

# 7 206
Изпратете ми на лс профила му. Аз ще му пиша.

# 7 207
  • София
Имаше временно прекъсване на достъпа до сайта поради хардуерен проблем.
Дефектиралата част е подменена.
Извиняваме се за причиненото неудобство!

# 7 208
Интересно ми е защо е изтрито мое мнение в темата "много урочасвам бебето си . Ако някой знае нещо да помогне"

Предварително благодаря

# 7 209
Здравейте. Понякога сменям аватара си с лична снимка, но забелязах,че всичките ми аватари излизат в търсачката,като гугълна ника си. Във фейсбук има опция да избереш,дали информацията ти да фигурира като резултат в търсачките. Естествено наясно съм,че това не е фейсбук,но все пак реших да попитам,дали тук има възможност за избор ? Защото не е лоша идеята.

# 7 210
Интересно ми е защо е изтрито мое мнение в темата "много урочасвам бебето си . Ако някой знае нещо да помогне"

Предварително благодаря

Лични нападки.

Анонимен, не.

# 7 211
Ок ,  вие сте модераторите и така сте преценили,  но защо примерно поста цитирам "  ако бях бебе , а ти ми беше майка, и аз щях да посинявам от рев" не е изтрит ? Това не е ли обида към автора на темата?  Поста на salsicha,    в който казва , че трябва социалните да се намесята - уместен ли е? Има и друг , в който се казва на автора , че "нормалните хора "- да разбирам ли , че авторката е ненормална? 

# 7 212
По-агресивните постове на потребители, които не подкрепят баенето заради уроки от собствената майка на бебето, също за изтрити.

# 7 213
  • Nederland
Имам следния въпрос: във профила си виждам е маил адреса си. Въпросът ми е дали този адрес се вижда и от регистрираните потребители на сайта? Благодаря предварително
Пс. Платформата ви е чудесна! Съжалявам че я открих чак сега. Успех на целия екип! 🌷

# 7 214
  • Буркина Фасо
не се вижда.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт