баща неизвестен

  • 6 262
  • 100
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 751
Какво мисли съпругата?
..., трябва да знаеш, че има и други виждания. Напр. това на съпругата на този мъж или на много разведени по причина, че мъжът е хукнал при друга, бременна. ... Каква ти е отговорността тогава към неговите деца, които ще останат без баща?

Ле-ле-е-е, значи отговорността е на другата жена, а не на въпросния съпруг-баща??? #Crazy
Ама не мога да не издивея жена като напише подобна глупост Close. Значи, ако съпругът на MegyX тръгне да й изневерява, отговорността ще е на "другата/ите", а не на мъжа й. ooooh!
М-м-мда, верно има много мъка по тоя свят Praynig
Мила ми nez, може ли да те вълнува общественото мнение, като то си е сбиротак от всек'ви шашкъни и шашкънии - ей, на, нали четеш...
Живи и здрави да сте с бебо, от истински приятели и близки винаги ще намериш подкрепа. Тукашният отбор сме на линия по абсолютно всички въпроси на самотното родителство, тъй че проблемът ти е никакъв!  bouquet
Извън шеговития тон: поздравления за вярата и духа!(без значение личното ми мнение)

# 16
  • Мнения: 1 629
Nez, моето име е Елица. Аз също се притеснявах как ще се казва детето. Мислех също варианта с декларация от баща ми (моите родители също са разведени), после се отказах и записах дъщеря си Елиева. В болницата жената в началото каза, че не може, но аз много наперено отговорих "ааа, може! може! в закона пише или името или корена на името!" и така  Laughing в акта за раждане не пише нищо на мястото на баща.
Милк ти е дала добър съвет. Послушай я и бъди настоятелна и уверена в себе си!


Нез, Елито ти е дала много добър пример за името, винаги може да се докара така, че да звучи приемливо и само от корена на твоето. И Виолета да е, пак става, пр. Вилиев/а. Мисля, трябва да си настоятелна при записването. Успех ти желая и лека бременност!

# 17
  • Мнения: 7 374



Сега да попитам за следният казус. Т.к. моето първо име, което ще стане бащино е от типа на Виолета и не върви за бащино - Виолетов
Ти ме хвърли в тъч.Имам познат,чието име бащино е Виолетов,познавам го от 100 години и през ум не ми е минало,че името може да произхожда от женско такова.А сега се чудя възможно ли е той да е в същата позиция на твоето дете.Слушай ,няма значение нито името,нито таткото. Като си решила да бъде така стискам палци да си силна и да отгледаш едно прекрасно детенце.Трябва ти сила и решителност за да отстояваш правото си на щастие всичко друго са пълни глупости.Успех.

# 18
  • Мнения: 1 023
Дано ти никога да не узнаеш как се чувства тя.

офф.
е, аз не страдам от излишна доброта - за да разбереш ситуацията, трябва да си вътре и с двата крака, а и тогава няма гаранция, за някои.
има и други хора - широкоскроени - те разбират и отдалеч.
аре, всеки по пътя си и да не пресича чуждия.
това човека, да не е котка, че да подминеш или да прескочиш.

милк - харесва шареното, ама много шарено й идва малко кич, точно в тоя "форум"

*нез, пуснала съм ти мейл, ако е действителен.

# 19
  • Мнения: 193

Честно казано като видях заглавието на първа страница, помислих, че майката не знае от кого е детето... #Cussing out #Cussing out #Cussing outКато обобщение бих казала, че общественето мнение е последното, което би трябвало да те вълнува.

\ newsm78Трудничко ще стане това,след като има хора ,които разсъждават като Меги Х #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 20
  • Мнения: 1 425

Честно казано като видях заглавието на първа страница, помислих, че майката не знае от кого е детето... #Cussing out #Cussing out #Cussing outКато обобщение бих казала, че общественето мнение е последното, което би трябвало да те вълнува.

\ newsm78Трудничко ще стане това,след като има хора ,които разсъждават като Меги Х #2gunfire #2gunfire #2gunfire

От това което прочертох мнението на MegiX e, че за детето е добре да си има баща и че прелюбодеянието с чужд мъж или жена не е повод за особена гордост.
Според теб, Алена, такива хора като МегиХ трябва да се застрелват ли?

# 21
  • Мнения: 1 413
Нез, бих искала да ти предложа като второ име Вили - имам съученик, на който това му е името и живот и здраве като стане татко така ще е на детето му второто име, а на теб сигурно ти казват така, на галено, на всички Виолети, които познавам така им казват...не звучи зле Венцислав Вили ... или Виктор Вили Александров... или Александър Вили Александров... варианти за хармонично звучене има
Желая ти щастлив живот с едно здраво и умно дете  bouquet

# 22
  • Мнения: 193

Честно казано като видях заглавието на първа страница, помислих, че майката не знае от кого е детето... #Cussing out #Cussing out #Cussing outКато обобщение бих казала, че общественето мнение е последното, което би трябвало да те вълнува.

\ newsm78Трудничко ще стане това,след като има хора ,които разсъждават като Меги Х #2gunfire #2gunfire #2gunfire

От това което прочертох мнението на MegiX e, че за детето е добре да си има баща и че прелюбодеянието с чужд мъж или жена не е повод за особена гордост.
Според теб, Алена, такива хора като МегиХ трябва да се застрелват ли?
НЕ,не разбира се,ами да вземе да си промени малко мисленето относно графа баща неизвестен,демек майка курва...

# 23
  • Мнения: 1 425
Не виждам МегиХ да е написала подобно нещо някъде.

# 24
  • Мнения: 193
Не виждам МегиХ да е написала подобно нещо някъде.
Абе ти на утрепана катерица ли се правиш? Кой казва ,че го е написала?Важното е че тя си е помислила инстиктивно - баща неизвестен-момичето не знае кой е бащата-значи е имала безразборни връзки-значи..айде ,по-горе съм го написала.
 CrazyМай ти се заяжда с някой,а?

# 25
  • Мнения: 1 425
Ами първо не можеш да си сигурна какво си е помислила. После ако си е помислила както си написала - на мен ми звучи като съвсем логична и правилна мисъл. Като изключим че първия факт не е верен, ама това не може да се прецени от заглавието.
Нямам желание да се заяждам (много) просто искам да кажа че ако Вие които отглеждате децата си сами искате уважение и толерантност от обществото трябва и вие да проявявате такава. Така като гледам - МегиХ има голям шанс да я изгоните от този раздел скоро, ама като я изгоните от подфорума и се правите че я няма, хора като нея няма да изчезнат. Т'ва е.

# 26
Нормална реакция има Меги Х. Всяка омъжена жена би се поставила на мястото на съпругата и би реагирала така. Пуснете темата в Майки и вижте реакцията. Не оправдавам бащата , защото идиоти има всякакви, но  тя е забременяла целенасочено. #Crazy Медала винаги има две страни и човек трябва да си носи последствията и да очаква и негативните реакции, особено когато са основателни.

Колкото до името - Виолинов звучи нормално. Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 6 999
Нормална реакция има Меги Х. Всяка омъжена жена би се поставила на мястото на съпругата и би реагирала така. Пуснете темата в Майки и вижте реакцията.

Ето ти тогава една ненормална реакция:

Мъжът ми ми изневери. НИКОГА, дори и за една секунда не съм обвинявала другата жена, въпреки, че тя е знаела за мен от самото начало и нещо повече - казах й го. Всеки има правото да търси собственото си щастие. Другите жени/мъже не са ни длъжни с нищо. Единствения, който ни дължи вярност и честност е партньора ни.

От мислене - "Една курва завъртя ума на мъжа ми" просто ми се повдига. Рядко си позволявам грубости, но за мен хора с подобни разсъждения са #Cussing out /реших да го спестя все пак/

# 28
  • Мнения: 351
MegiX и  Panther  са прави: простития и примитивно мислене има в обществото и ние, както и нашите деца ще се сблъскат с този факт. Никого няма да го подмине.
Драги, Panther , толерантност от обществото може да очаква един инвалид или човек в неравностойно положение, ние от твоята или нечия чужда помощ нямаме нужда и това е най-същественото в този форум....

# 29
  • Мнения: 583
Нормална реакция има Меги Х. Всяка омъжена жена би се поставила на мястото на съпругата и би реагирала така. Пуснете темата в Майки и вижте реакцията.

Ето ти тогава една ненормална реакция:

Мъжът ми ми изневери. НИКОГА, дори и за една секунда не съм обвинявала другата жена, въпреки, че тя е знаела за мен от самото начало и нещо повече - казах й го. Всеки има правото да търси собственото си щастие. Другите жени/мъже не са ни длъжни с нищо. Единствения, който ни дължи вярност и честност е партньора ни.

От мислене - "Една курва завъртя ума на мъжа ми" просто ми се повдига. Рядко си позволявам грубости, но за мен хора с подобни разсъждения са #Cussing out /реших да го спестя все пак/
абсолютно подкрепям! това е мислене на зряла и интелигентна жена! Peace

Общи условия

Активация на акаунт