Техники за задържане на еякулацията

  • 51 897
  • 3
  •   1
Отговори
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Темата е повече към мъжката част от аудиторията тук, но няма лошо и женската да се завърти тук и да се поуслуша  Grinning

И така... Използвате ли техники за задържането на еякулацията и какви?

Или като ви дойде края се изпльоквате без значение дали Тя е задоволена или не  Grinning

И пак да кажа, темата е за това как да направим акта възможно по дълъг.

Аз ще давам съвети след вас  Wink

# 1
  • Мнения: 130
Я сега ме светни и ти по въпроса ,че нали цял живот трябва да се учим.Никога не съм оставял Тя да не се е Разтекла ....освен в ученическите и студентските години. #CrazyТехники :сменям пози ;за момент го държа вътре без движения примерно 10 сек. или пия една чаша вино червено на екс и мн.други .

Чакам твойте препоръки -Веща си в занаята :shock.Винаги ми е било приятно да те чета  и да изпълнявам Препоръките ти  bouquet  bouquet  bouquet.

# 2
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Така и предполагах, че темата се оказа повече се сеирджийска от колкото полезна и да предизвика разискване.

Всъщност td , нямам и най- малка представа от къде си извади всичките тези впечатления за мен, но както и да е.

Темата ми бе продиктувана от тази статия, на която попаднах случайно

http://senzacia.net/%D1%81%D0%B5%D0%BA%D1%81/uprajneniq-za-zabav … eqkulaciqta-59229

Дано ви бъде полезна  Grinning

# 3
  • Мнения: X
Биеш една чекия няколко часа преди ебанта, помага много. Иначе има по-цивилизовани методи, но по-неефективни. Кегелови упражнения например. Друго - стискаш го около главата за няколко секунди щом усетиш, че идва края, позивът отминава и продължаваш да ръмбиш. Третия начин, който знам, е да мислиш за нещо гадно, примерно как търмъчиш 80 годишната баба от долния етаж. Алкохолът като цяло не помага, най-много да заспиш връз момата по някое време. От позите - май жената като е отгоре по-трудно свършва мъжа, ама пак зависи от жената, особено от циците ѝ и най-много от това как са мята и са фръга около оста.

Общи условия

Активация на акаунт