„Диета на лекарите“- някой правил ли е тази диета

  • 6 941
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
В следващите редове ще ви предложим една бърза, но малко трудно 7-дневна диета, чрез която може да свалите до 10 кг и още 3-4, ако я приложите втори път. Подвизава се под името „Диета на лекарите“, а от него става ясно, че преди да я започнете, трябва задължително да се консултирате с личния си лекар. Не е хубаво да я повтаряте в един и същи месец. Тя е за жени със силна воля и РЕАЛНА нужда от отслабване. Ето я и нея:

Ден 1 – една бутилка минерална вода, която трябва да изпиете в рамките на 6 пъти.

Ден 2 – 0.8 л обезмаслено мляко, като в 9 часа сутринта може да изядете една ябълка.

Ден 3 – отново бутилка минерална вода, разделена на 6 „порции“.

Ден 4 – ето я и храната... това е денят на зеленчуците. Направете си една хубава голяма купа със салата, която трябва да изядете и разделите на 3 части. Тя може да съдържа пресни билки, моркови, прясно зеле, 1 с.л. растително масло. Позволени са ви и по две чаши чай и вода.

Ден 5 – 0.8л обезмаслено мляко.

Ден 6 – отново малко храна: за закуска имате право на чаша чай и варено яйце. Към обяд, в 11 часа – чаша хубав бульон от разни зеленчуци – зеле, моркови, картофи и др. На обяд – 100 грама месо и 100 грама зелен грах от консерва. Малко по-късно, за следобедна закуска – една ябълка, както и по една за вечеря и като бонус – за късната вечеря в 21 часа.

Ден 7 – две чаши кисело или прясно мляко и 100 грама извара. А за вечеря – чаша чай.

# 1
  • Мнения: 3 031
Ще умрем от глад с тая диета.

# 2
# 3
  • Мнения: 4 711
На мен ми звучи като "Диета на погребалните агенти"

# 4
  • Мнения: 7
Прави сте момичета, питам някой правил ли е тази диета

# 5
  • Мнения: 3 938
Стаси е права. Не се доверявайте на диета, в която е забранено пиенето на вода!!

# 6
  • Мнения: X
Едва ли съществува лекар, който да даде "зелено" на подобна ексцесия.

Каквото и да ви се е случило, не правете това у дома, или където и да е.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 434
Това е пълен абсурд!!!!
Обезводняваш си организма, това си е пълен глад и на 6-ти ден забождаш едно варено яйце! ooooh!
Аз съм карала 4 дни на плодове и чай по оная безумна диета…на 5-тия ден хапнах 1 хапка кюфте и се събудих така подута и изрината, че не ми се виждаше носа на лицето, а моя нос се вижда повярвайте ми Laughing После с дни на алергозани и зверски сърбежи. Направо се натрових!
Не правете такива неща наистина!!!!!

# 8
  • Мнения: 68 196
Това е чисто гладуване, нищо повече Peace

# 9
  • Мнения: 170
това не е лекарска диета! - още с първия ден отпадна от категория "здравословно" - колко е тази бутилка вода? 1,5 (да предположим) и при препоръчително 2 - 3 литра на ден...

# 10
  • Мнения: 775
Никога не бих изпробвала тази диета и не бих съветвала някого да го прави...Има много и други ефикасни начини да отслабнеш...А и вярвам, че после  изгубените килограми ще се върнат отново.

# 11
  • Мнения: 1
Аз съм я правила тази диета. Изглежда доста по-трудна отколкото е  Grinning Свалих с нея 7 кг. другия месец ще я правя пак, целта ми е 60 кг  Sunglasses Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт