Колко часа трябва да спи бебе на 5 месеца

  • 1 290
  • 9
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Бебка е на 4 мес и 12 дни. И не иска да спи през деня. Спи по един час, ако времето позволи да излезем на разходка - може да заспи за още един и толкоз. През нощто спи почти непробудно от 21 до 6-6:30. Неспането не се отразява на настроението й, весела е. Наддава добре, дори повече от добре на тегло. Имам ли основание да си притеснявам за правилното й развитие или не.

# 1
  • Мнения: 2 494
Аз мисля, че няма за какво да се тревожиш. Йоана до скоро също не спеше през деня, най-много 1 път за половин час. Като направи 5 месеца започна да спи след всяко хранене по 30 минутки! И тя спи цяла нощ.

Радвай се на детето си и не се притеснявай за това.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И аз мисля че е нормално,особено че не се криви,защото при нас е така.Хем и се спи но не може да заспи и е крива.Спи по 2 -3 пъти през деня,но не ме питай как заспива.

# 3
  • Стара Загора
  • Мнения: 671
При всяко дете е различно. Няма такова нещо на 1 месец толкова на 2 толкова и т.н.Големият ми син започна да спи по веднъж на ден от около два до четири  като направи 3 месеца.Малкият ми син и до сега спи по 2 -3 пъти на ден поне по 1 час.Докато като беше по-малък изобщо не спеше.Мислиш си че си го приспал отиваш в другата стая и той се обажда. ooooh!

# 4
  • Мнения: 528
Не се притеснявай всяко дете спи различно.,но до втория месец спът по цял ден след това разбират че живота не е само сън.Е мойта през деня да спи ако и се връзват от 8-20.30 когато си ляга след баня има няма 3 часа.Вече е голяма и все иска да си играе да й обръщаш внимание.Тъйче спокойно.

# 5
  • Мнения: 124
Моята отсега още го прави този номер с неспането денем.

# 6
  • Мнения: 3 089
да-а-а - и петра не спи. събират и се 11-12 часа за денонощие. на мен ми се виждат малко, но детето си е енергично. явно се чувства добре

# 7
  • Мнения: 1 259
И ние не спим през деня много.Ако дремне за 2-3 ч. и то разпокъсано.Когато сме на разходка поне спи Tired.Вечер спинка от 20.00 ч. до 7.00

# 8
  • Мнения: 11 505
Щом спи цяла нощ непробудно а през деня е в настроение няма място за тревоги. smile3531Моята госпожица също взе да разрежда съня за сметка на игрите. Flowers Sunflower

# 9
  • Мнения: 27 524
То си знае,не се притеснявай.

Общи условия

Активация на акаунт