Кое име ви харесва най-много?

  • 5 640
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 259
За сега това са ни работните варианти. Аз нямам свое предложение, тези са само на мъжа ми и бъдещата кака. Към всяко от тях имам определени резерви и не знам кое да подкрепя, а свой фаворит си нямам, което е най-дразнещото за мен в случая.
Любимото ми име е вариация от името на каката и няма как да го използвам, ще са с почти еднакви имена, а и мъжът ми е против. А всички други са ми малко или много безразлични или поне не ме грабват супер силно.

Приемам предложения. Харесват ми имена с А или Е, които съдържат -ел- или -ли- .Но не прекалено екзотично звучащи.
Мерси много!

# 1
  • Мнения: 1 844
От изброените харесвам най-много Яна. Peace Кратко, звучно име, носи ми усещане за енергия, лято, топлина. Peace

# 2
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Даваш ли, даваш....Хубава ЯНА. Прекрасно име, наше си, красиво, звучно. Харесвам го много.

# 3
  • Мнения: 10 874
Приемам предложения. Харесват ми имена с А или Е, които съдържат -ел- или -ли- .Но не прекалено екзотично звучащи.
Мерси много!
Гласувах за Лилия, но и Яна ми харесва много. В тази връзка предлагам Лиляна. Heart Eyes
Други предложения, според критериите:
Анелия
Алиса/Алина
Елена
Елица

# 4
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
От изброените харесвам най-много Яна.  Heart Eyes

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 224
Най-хубавото име ЯНА  Grinning Grinning Grinning

# 6
  • Мнения: 212
От изброените най-много харесвам Яна.

Предлагам:
Лиляна
Илина
Далия
Азалия

# 7
  • София
  • Мнения: 44 028
Лилия от мен. Как се казваше каката... иначе с А Алина ми е любимо.

# 8
  • Мнения: 13 527
+1 за Яна

# 9
  • Мнения: 86
Анна е много красиво име  Two Hearts като малка, може да я наричат Ани, а когато порасне Анна. Всичките дами, които познавам, все с това или подобно име са прекрасни личности и красиви жени.

# 10
  • София
  • Мнения: 8 637
Яна. Лилия също е приятно.Анна не го харесвам. 
Иначе...
Алена, Албена, Амелия.
Елия, Елеонора.

# 11
  • Мнения: 5 259
Благодаря много на всички за предложенията и гласовете.

Трябваше да уточня кои имена отпадат поради една или друга причина.
Много ми харесват Алина, Елисавета, Елеонора и Биляна, но за таткото те са недопустими, не му харесват изобщо.

Надявам се да се появи някое предложение, което много да ме впечатли, поне да си имам и свой фаворит.
Защото таткото и щерката са готови да си стиснат ръцете на Яна (за другите две нямат консенсус), но аз не съм много съгласна да си кръстя детето с име, което не ме въодушевява особено. Ясно, че с времето ще започна да го харесвам, но все пак искам да съм разгледала всички опции. Ако знаете колко именници съм изчела! Но тук винаги има добри попадения, така че ще се надявам да се появи някое Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 8 637
Със Я е хубаво и по-интересно Ясика.Мисля, че така казват на брезата, пише нещо и за трепетликата.

# 13
  • Мнения: 505
Анна от мен. Всички са хубави и се затрудних кое да избера. Бих подкрепила и предложеното Лиляна. Лилия май стана доста използвано сега. С А ти предлагам името на моята дъщеря Анита.

# 14
  • Мнения: 5 259
Анита е хубаво. Аз бих си предложила сама Аника, но ми се струва, че звучи малко несериозно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт