Кованлъка Разград - никога повече

  • 4 848
  • 12
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Най-лошия хотел в който сме били някога. Първо се плаща още с настаняването, няма адресни карти, няма касов бон. Следва екшъна,след издирване на персонала който е навсякъде другаде но не и в хотела следва  вечеря салата с косми и изгорял пържен дроб който и котката им не искаше да яде. Отново няма касов бон. Прибираме се в стаята за 60 лева , пускаме телевизора и се оказва че всички български телевизии и чужди телевизии са кодирани и забранени , но пък има огромен избор от над 200 канала на турски език. Викаме рецепционистката която ни отговоря че това е положението. Лягаме си огорчени , но и спането беше кошмар върху наръбените възглавници с огромни буци памук вътре . Сутринта в 7.30 камериерките решават да блъскат и крещят пред стаята ни.Събудени принудително, слизаме да търсим кафе. След един час обикаляне из хотела няма жива душа като персонал която да ни даде кафе. Изнервени вече до краен предел все пак намирам една девойка зад хотела която коли кокошки и я помолих да ни направи кафе. Понеже пия кафето с мляко, служителката пред мене първо отпи направо от кутията мляко за да провери да не е вкиснало и след това ми добави в кафето. Поразена и отвратена им хвърлих ключовете за стаята и отидохме да пием кафе в Разградското ОМВ , къъдето кафето се сервира с баклавичка. Лукс, който го няма в другите градове.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 551
Как ме разсмя само  Joy
Благодаря!

Не съм виждала някой да коли кокошки от детството ми Simple Smile

Това е положението в долината на широките гащи. Как точно на това място се сетихте да спите? Не че се сещам за друго по-подходящо Simple Smile

Проблем с комуникацията на български имаше ли?  Wink

# 2
  • Мнения: 10 686
Хъм... предизвика интереса ми!  Thinking
Обичам забравени от Бога места, а и никога не съм ходила в тази част на България.
А кокошката, която са клали, за обедното меню ли е била предназначена или не се разбра?

# 3
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Косми в цялата ни стая имаше , не бяха наши, чакаха си ни още при настаняването  Sick
Освен по пода, шкафовете имаше черни косми и по "чистите" кърпи.
Персонал наистина няма, а леглата са повече от гадни, не помня от кога не съм се будила толкова много от неудобство на леглото  Stop Кафе сутринта ми направиха, но беше толкова гадно, че само го опитах, а закуската беше компле с изсъхнали филии от минали ден, поне тостер да бяха сложили. Не обичам да се заричам, но се съмнявам да повторя посещението си точно в този "хотел"  Stop Stop Stop
Единствен плюс мога да отбележа, че в ресторанта не се пушеше  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 378
Разсмя ме, благодарности и от мен  Laughing Иначе по темата- направо е тъжно как може да съществува подобно "обслужване"  ooooh!

# 5
  • Мнения: 10 686
Ужас...  Tired То наистина щеше да е смешно, ако не беше толкова тъжно!

# 6
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Ще добавя и липсата на закачалки, яке няма къде да оставиш. Избити контакти, банята и тоалетната така бяха наредени, че за да седнеш , трябва да минеш през душ кабината. Мивката пръскаше навсякъде...

# 7
  • Мнения: 904
И мога ли да попитам Pukanka и Marsy Green този "уют и лукс" за какви пари се предлага, не че ,ако е за 10 лв. ще отида там. Спала съм и за 10 -15 лв. нощувка при съвсем прилични условия. Това което споделяте е не отчайващо и обезкуражаващо ,ами направо отвратително жалко петно за  българския туризъм.

Извинете ,редактирам се. Видях ,че нощувката е 30 лв.  Crazy

# 8
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Охооо, за 10 лева съм била в къде къде по-добри условия, да не кажа, че и на палатка е по-добре Grinning

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Далина, 60 лв. струваше при нас. Бяхме в апартамент.

# 10
  • Нейде из лудите гори...
  • Мнения: 1 367
Ужас! Грешни пари са това, добре, че бяхме гости и не сме плащали, горките ни домакини  Confused

# 11
  • Мнения: 17 982
Как ме разсмя само  Joy
Благодаря!

Не съм виждала някой да коли кокошки от детството ми Simple Smile

Това е положението в долината на широките гащи. Как точно на това място се сетихте да спите? Не че се сещам за друго по-подходящо Simple Smile

Проблем с комуникацията на български имаше ли?  Wink

И аз се питам как са избрали точно това място newsm78
Убий ме не знаех, че така сервират кафето на ОМВ, сигурно някоя промоция сте уцелили или отивам да си търся баклавата  Wink

# 12
  • Мнения: 237
Най-лошия хотел в който сме били някога. Първо се плаща още с настаняването, няма адресни карти, няма касов бон. Следва екшъна,след издирване на персонала който е навсякъде другаде но не и в хотела следва  вечеря салата с косми и изгорял пържен дроб който и котката им не искаше да яде. Отново няма касов бон. Прибираме се в стаята за 60 лева , пускаме телевизора и се оказва че всички български телевизии и чужди телевизии са кодирани и забранени , но пък има огромен избор от над 200 канала на турски език. Викаме рецепционистката която ни отговоря че това е положението. Лягаме си огорчени , но и спането беше кошмар върху наръбените възглавници с огромни буци памук вътре . Сутринта в 7.30 камериерките решават да блъскат и крещят пред стаята ни.Събудени принудително, слизаме да търсим кафе. След един час обикаляне из хотела няма жива душа като персонал която да ни даде кафе. Изнервени вече до краен предел все пак намирам една девойка зад хотела която коли кокошки и я помолих да ни направи кафе. Понеже пия кафето с мляко, служителката пред мене първо отпи направо от кутията мляко за да провери да не е вкиснало и след това ми добави в кафето. Поразена и отвратена им хвърлих ключовете за стаята и отидохме да пием кафе в Разградското ОМВ , къъдето кафето се сервира с баклавичка. Лукс, който го няма в другите градове.
Съжалявам за престоя ви, считрам че е редно да отправите мнения и впечатления я в камарата, я другаде...  #Crazy Иначе- в региона на Разград има хиляди добри хотели, SPA Комплекса (http://ostrovche.com/ ) макар вече не толкова актуален... също си заслужава  Shocked  Wink Имам вила наблизко, стара, но поддържана селска къща- щяхте да сте като в All Inclusiv, а ако и някой лев ми оставите- машала. Иначе Пчелина (т.нар. местност Кованлъка) е готско- скоро започват и сбирки от различно естество. Peace

Общи условия

Активация на акаунт