Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

  • 207 705
  • 336
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 942
График на консултациите на Петко в аптеки ХЕРА:

понеделник и сряда от 9:00-14:00ч.  - Сухата река  бл. 225 -  тел. 02 945 5364
вторник и четвъртък от 9:00-14:00ч.  -  Младост 1  бул. Йерусалим, бл. 39 А -  тел. 02 974 3775
петък от 9:00-14:00ч.  -  Хаджи Димитър  ул. Макгахан 51 -  тел. 02 840 3515

Стари теми:
тема 1

Последна редакция: вт, 05 май 2015, 12:57 от Sash

# 1
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 852
Благодаря за темата  Hug

в предишната тема се разбра, че има вариант за записване на час  Blush аз помня само, че се прави в началото на месеца
може би някой може да даде повече информация, за да се включи още в първия пост  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 1 942
Аз не знам за това, но ако  някой знае или може да намери къде е писано, да казва, защото първият пост в темата може да се редактира само в рамките на 24 часа.

# 3
  • София
  • Мнения: 746
Записването на час ,става само на място,за съжаление

# 4
  • София
  • Мнения: 1 626
Много е полезна информацията в първия пост.   bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 1 942
елказелка, то това даже не е записване на час, а просто взимане на пореден номер, за да можеш да мръднеш малко от опашката, защото висенето на едно място часове е убийствено. И пак не може да се прецени с точност кога да се върнеш, без да ти е минал редът. Всеки ден е различно и не знаеш колко дечица с предимство ще дойдат.

# 6
  • София
  • Мнения: 746
Така е,Слава Богу,не ми се е налагало нещо спешно,за да ходя.

# 7
  • Мнения: 137
При този Петко майките с малки деца с предимство ли минават? И ако да, защо? Не е честно това. Аз съм в много тежко състояние и не мога да вися с часове. Как да процедирам? Ако пратя роднина да обясни проблема ми ще изпише ли лекарства? Наистина не мога да стоя права с часове, на легло съм.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 942
При този Петко майките с малки деца с предимство ли минават? И ако да, защо? Не е честно това. Аз съм в много тежко състояние и не мога да вися с часове. Как да процедирам? Ако пратя роднина да обясни проблема ми ще изпише ли лекарства? Наистина не мога да стоя права с часове, на легло съм.

Не знам колко е честно, то там всички отиват с проблеми и за всички е трудно чакането. Това с децата не е правило, прави се от човещина. Аз мисля, че роднина може да обясни проблема, Петко разбира добре. Все пак зависи от естеството, но да знаеш, че се е случвало да решава проблеми дистанционно и то успешно.

# 9
  • Мнения: 39
Аз да попитам към колко часа е най подходящо да отиде майка с дете (10м)? Малкият става от сън към 8.30-9.00, пътят но от нас до там ще да е към час и половина, два. Ако "цъфнем" към 10.00 дали ще ни линчуват или е по добре да събудя малкият рано, рано и да сме към 8.30 - 9.00 там.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 942
Нали това обсъдихме, че когато и да отидете никой няма да ви линчува. Даже ако сте по-скромни (препоръчвам ви го) и си застанете отзад, той Петко сам ще ви повика да минете отпред

Аз лично съм забелязала, че сутрин има повече деца и хората го знаят и приемат, после по някое време намаляват, явно вече поемат към обяд и сън, така че хората остават по-спокойни, че по-малко ще се появяват бебешоци. Та точно тогава е по-изнервящо да цъфнете  Mr. Green

Мисля, че е по-добре да минете по-рано да не нервирате опашката много Simple Smile

Успех!

# 11
  • Мнения: 39
 newsm10
Благодаря за инфото, в понеделник ставаме рано и сме там, че ми писна от този Атопичен дерматит, който всички "лекари" лекуват с кортикостероиди и след всяко едно "лекуване" положението става по-зле Sad

# 12
  • София
  • Мнения: 1 903
newsm10
Благодаря за инфото, в понеделник ставаме рано и сме там, че ми писна от този Атопичен дерматит, който всички "лекари" лекуват с кортикостероиди и след всяко едно "лекуване" положението става по-зле Sad
като се спомена Атопичен дерматит, знае ли някой дали Петко може да се справи с Псориазис успешно?

# 13
  • София
  • Мнения: 746
За атопичния дерматит мога да пиша.....какво ли не изписваха на малкия ми син.Петко каза,че е чернодробно,каза да спре листни и бобени храни,изписа и хапчета,Слава Богу,нещата се оправиха.А колко пари давах за мазила,шампоани.....

# 14
  • София
  • Мнения: 1 903
мерси за отговора, елказелка!

Общи условия

Активация на акаунт