Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 май 2015, 09:32 ч.

Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

• 105 935
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
Петко може ли да определи  първо каква е диагнозата, и след това да се започне лечение? 5 месеца ходене от лекар на лекар , от болница на болница и никой не може да каже от къде идва проблема . Става дума за болки в главата и световъртеж. Благодаря

# 196
  • София
Може да опита. Отидете с всички изследвания и опишете симптомите, може и да може да помогне. Правили ли сте ЯМР, скенер?

# 197
  • софия
А някой лекувал ли дерматити при него? Имам дерматит на ушни канали. Мъчи мен няколко години.
за петко не знам, но преди много години страдах от постоянни ужасни сърбежи в ушите, които после се развиваха като ушни циреи - беше буквално "хем сърби, хем боли" - то антибиотици, то промивки, то хирургични интервенции и какво ли още не. по едно време казаха, че е дерматит. след 2-3 години мъки и кошмари един ушен доктор се сети, че вероятно съм развила гъбички в ушите - с кремче "нистатин" и 10 дни таблетки "нистатин" се оправих. и досега ако ме засърби - мацвам нистатин и минава.

# 198
Да. Ходи на ЯМР , очен, УНГ, кардиолог, невролог, гастроентеролог ...... Всеки те праща на някъде и от никъде нищо. Цяла аптека се изпи и ефект никакъв.

# 199
Да. Ходи на ЯМР , очен, УНГ, кардиолог, невролог, гастроентеролог ...... Всеки те праща на някъде и от никъде нищо. Цяла аптека се изпи и ефект никакъв.

Отидете при Петко, ако все още не сте отишли. Горещо го препоръчвам. Уникален човек е!

# 200
Здравейте,
Някой знае ли какви телефонни номера в момента са актуални за записване на час при Петко-аптеки Хера,тъй като в по-старите постове видях едни,но са преди около 3 години,все още ли важат или най-добре да се иде на място в аптеката?

# 201
  • в прекрасна къща в уютна градина
Актуални трябва да са.

# 202
  • София
Не се записват часове по телефона, единствено може да проверите дали ще ходи в аптеката за деня който ви интересува.

# 203
  • София
Здравейте,
Някой знае ли какви телефонни номера в момента са актуални за записване на час при Петко-аптеки Хера,тъй като в по-старите постове видях едни,но са преди около 3 години,все още ли важат или най-добре да се иде на място в аптеката?
Прочетете първия пост в темата, актуален е. Или по-добре цялата първа страница Simple Smile

# 204
Ако не са направени изследвания на хормоните на щитовидната жлеза, направете си обезателно. И се проверете за анемия, Желязото.
Също имах световъртеж и при изследвания пусках за всичко - сама си ги пуснах, плюс за Хеликобактер във Фецес - и той дава такива неща, плюс окултни кръвоизливи - те са също - фецес - всичко си го пуснах в Цибалаб, там имат пакет Макс, който излиза и по-евтин, само се доплащат това за Хеликобактера, за окултните, но в пакета е включен най-важният хормон за щитовидната, желязото влиза в пакета също.
Оказаха ми се много шарени нещата, взех мерки за 4 дни - частно ходих, защото личната я нямаше и опашки големи при заместничката - веднага антибиотици за Хеликобактера, ендокринолог - даде ми хормон как да взимам - да, до живот е, обаче спрях да взимам Бетасерк-а, който пиех, след като ми понапълни хормона и още докато пиех и курса с антибиотиците - световъртежа ми спря.
Друго за световъртеж, преди години имах от ухото се оказа причината, обаче се ходи при ОТОневролог, не при обикновени невролози, има такъв в Болница "Св. Наум", прави се изследване със стол, леко завъртане, гледа си доктора и казва каквото има.
Но при мен този път бяха много повече нещата и като четох причините за хипофункцията на щитовидната жлеза и Хашимото - световъртежите са една от причините, имах и др. симптоми, но... докато самосиндикално не си пуснах изследвания, от никъде - нищо...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт