Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 май 2015, 09:32 ч.

Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

• 98 449
  • 200
  •   1
Отговори
# 165
А ако се отиде към обяд или следобяд няма вече номера, така ли? Само сутрин ли може да се запишеш? Извинявам се ако някой е питал вече.
Да, само сутрин се взима номер. Иначе може да не минеш, много хора има. Сега не знам как е в студа, може да са по- малко хората.

# 166
Защото някой беше споменал, че нарочно някой ходели следобед, че сутрин имало много хора. Но ако наистина свършват номерата...

# 167
  • София
Със сигурност в 07:20 сутринта номерата вече са раздадени.

# 168
Здравейте!Момичета дайте ми актуални данни за реда за преглед при Петко.Никога не сме ходили!Кажете ми в кои дни къде преглежда и до към колко часът да съм там за да получа номер.От провинцията съм и не искам да се разкарвам на празно!Моля за отговор!

# 169
Здравейте!Момичета дайте ми актуални данни за реда за преглед при Петко.Никога не сме ходили!Кажете ми в кои дни къде преглежда и до към колко часът да съм там за да получа номер.От провинцията съм и не искам да се разкарвам на празно!Моля за отговор!
Много рано сутринта трябва да сте, за да си запазите ред, после като идва дневната смяна, раздават номерата, в 7 сутринта и свършват веднага, в повечето случаи отишлите си правят списък сами и по него после гледат да се дава.  Аз в 6 съм отивала и съм била вече 6-7 по ред като се вписвах в списъка, после просто някъде изчаквате, докато стане 7, но наблизо, за да не си изпуснете реда при даването на номерата. После си чакате реда, Петко отива около 9, понякога се случва и да закъснява. После и с децата като идват майки, и от тях и от номерата посочва. и така.... трябва търпение.
А за кога и къде, се обадете в самите аптеки - в Сухата река май е понеделник и сряда, за петък не зная. За Младост май е четвъртък и вторник.

# 170
  • София

Поразгледайте темата малко. Попрочетете тук - там из нея. Ако не сте ходили ще откриете полезни неща. В първия пост има график на консултациите, аптеките с адреси и телефони.

Мине се не мине страница - две и все някой задава този основен въпрос. С един бърз преглед на темата съм  сигурна, че няма да има нужда от подобни въпроси.

# 171
Не искам да се заяжда,но докато описвахте как не съм прочела каквото трябва,можеше просто да напишете актуалния график на Петко!Първия пост е от 2015 година и като нормален човек исках да знам да не би да има промяна.....няма значение!Добре че има и мили хора,които разбират че за да си тук значи имаш проблем ,а не си разнообразяваш ежедневието!

# 172
  • В Страната на Чудесата
И аз не искам да се заяждам, но поне постовете над Вашия да бяхте прочели. От декември 2017 г. са със сигурност.
Нищо де, живи и здрави да са добрите хора.  Whistling И успех в лечението.

# 173
  • София
Не искам да се заяжда,но докато описвахте как не съм прочела каквото трябва,можеше просто да напишете актуалния график на Петко!Първия пост е от 2015 година и като нормален човек исках да знам да не би да има промяна.....няма значение!Добре че има и мили хора,които разбират че за да си тук значи имаш проблем ,а не си разнообразяваш ежедневието!

Аз също не се заяждам. Писала съм го няколко пъти през 2-3 страници в темата. Освен графика съм писала и подробни инструкции как точно става редът според моя скромен опит. Не само аз, много други пациенти са споделяли опита си тук. Затова тази тема е полезна. Хубаво е да се чете. Научават се неща, които са споделени от всички най-безкористно. То това е и целта на bg-mamma, според мен. Не е задължително да караш хората да отговарят конкретно на теб по един толкова общ въпрос, който много пъти е обсъждан. Хубав ден!

# 174
Значи това е чисто заяждане.....Нормалния човек или помага когато някой има нужда от помощ или подминава!Но това  да обвиняваш някой че не е прочел,че не е видял или разбрал........безмислено!Бъдете здрави!

# 175
  • София
Значи това е чисто заяждане.....Нормалния човек или помага когато някой има нужда от помощ или подминава!Но това  да обвиняваш някой че не е прочел,че не е видял или разбрал........безмислено!Бъдете здрави!

Съжалявам, ако така си го схванала, наистина не обичам да се заяждам. Ама наистина. Беше най-добронамерен съвет, а ако го възприемаш като заяждане, много моля за извинение!
Аз също посещавам bg-mamma когато съм в нужда. Не бих обвинила никого за методите му на търсене на информация. Извинявай отново!
Права си, бих подминала, но ако се върнеш малко назад в темата ще видиш, че се събраха напоследък доста еднотипни въпроси от хора, които не са си направили труда да попрочетат мъничко.

Още веднъж, извинявай и успех при Петко, сигурна съм, че ще ти помогне

# 176
понеделник и сряда  е в аптека Хера Сухата река бл.225 - 9455364
вторник и четвъртък е в Младост на Йерусалим- бл.39А  -тел 9743775
петък- Х.Димитър, ул. Макхатън -51 - тел 8403515
Проверявайте преди да отидете , предния ден дали ще преглежда на другия, особено от провинцията . Той предупреждава, когато отсъствал Успех.

# 177
  • Sofiq
Мили хора, на базата на повече от две години ходене по мъките (защото така бих класифицирала цялостния процес, който се е създал покрай Петко) мога да ви кажа, с голяма горчивина, че за мен беше изгубено, ценно време. Време в неясни послания, диагнози, неадекватност, претупани на крак. Разбира се, това е моят случай, който дори не намирам за толкова сложен, не само че нямах подобрение, но нещата се влошиха... Реших да ви споделя, защото знам колко надежди и очаквания влага всеки с проблем...Петко не е свръхестествен, уви!

# 178
MemiMM , все пак трябва да има и такива коментари. Нито едно лечение не е 100% за всяка бележка. Сподели ако искаш, какво не можахте да излекувате?

# 179
  • Sofiq
MemiMM , все пак трябва да има и такива коментари. Нито едно лечение не е 100% за всяка бележка. Сподели ако искаш, какво не можахте да излекувате?

Здравейте Elea Lea, имам Хашимото, констатирано от 7 години. Във времето, което отделих за лечение  при Петко, повиших още повече антителата и TSH-то, разбира се и килограми- за разкош. Не смятам да се връщам към традиционната медицина, така че продължавам напред, макар да нямам идея към кого вече да се обърна  Sad

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт