Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 май 2015, 09:32 ч.

Информация за Петко - аптеки ХЕРА (тема 2)

• 98 526
  • 200
  •   1
Отговори
# 195
А някой лекувал ли дерматити при него? Имам дерматит на ушни канали. Мъчи мен няколко години.

# 196
Петко може ли да определи  първо каква е диагнозата, и след това да се започне лечение? 5 месеца ходене от лекар на лекар , от болница на болница и никой не може да каже от къде идва проблема . Става дума за болки в главата и световъртеж. Благодаря

# 197
  • София
Може да опита. Отидете с всички изследвания и опишете симптомите, може и да може да помогне. Правили ли сте ЯМР, скенер?

# 198
  • софия
А някой лекувал ли дерматити при него? Имам дерматит на ушни канали. Мъчи мен няколко години.
за петко не знам, но преди много години страдах от постоянни ужасни сърбежи в ушите, които после се развиваха като ушни циреи - беше буквално "хем сърби, хем боли" - то антибиотици, то промивки, то хирургични интервенции и какво ли още не. по едно време казаха, че е дерматит. след 2-3 години мъки и кошмари един ушен доктор се сети, че вероятно съм развила гъбички в ушите - с кремче "нистатин" и 10 дни таблетки "нистатин" се оправих. и досега ако ме засърби - мацвам нистатин и минава.

# 199
Да. Ходи на ЯМР , очен, УНГ, кардиолог, невролог, гастроентеролог ...... Всеки те праща на някъде и от никъде нищо. Цяла аптека се изпи и ефект никакъв.

# 200
Да. Ходи на ЯМР , очен, УНГ, кардиолог, невролог, гастроентеролог ...... Всеки те праща на някъде и от никъде нищо. Цяла аптека се изпи и ефект никакъв.

Отидете при Петко, ако все още не сте отишли. Горещо го препоръчвам. Уникален човек е!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт