„Като две капки вода” - 3 сезон, 6 тема

  • 27 798
  • 775
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607


ЖУРЕ: Simple Smile


УЧАСТНИЦИ:
Филип Джуджи

Криско Маца

Азис Ненчо

Нона Жана



Понеделник, НОВА ТВ, 20,00ч.!!!!!!!


2 тема, 3 тема, 4 тема, 5 тема

# 1
  • Мнения: 4 593
Маме Hug

Надявам се следващото шоу да е по-силно и стискам палци за Криско.

# 2
  • Мнения: 11 543
Маме,   bouquet

Никой не ме впечатли на този концерт, но се надявам следващият път повечето да се справят със задачите си.
Не знам какво толкова му се дразните на Ненчо, когато имитира ББ. Аз не гледам през седмицата ФейсБойко и може би поради тази причина половин минута бойковизми на седмица не могат да ме подразнят.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 109
В последния концерт Ненчо не имитира Бойко

# 4
  • Мнения: 1 517
Благодаря за темата.
Мен лично Ненчо не ме дразни, но дано не преекспонират образа му и бързо да се изхаби.

# 5
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Благодаря за труда, маме   bouquet  bouquet

Мен също не ме дразни Ненчо. Млад, усмихнат и ужасно талантлив. Цяла България говори в момента за него, това са си неговите 5 минути ( дано да са повече де) слава, защо да не е горд от това?

Очаквам по- хубав и забавен концерт следващата седмица!

Честит празник на всички празнуващи, живи и здрави да сте   bouquet

# 6
  • Мнения: 3 942
Благодаря за темата   bouquet
Не ми хареса много последният концерт. Нямаше някой, за когото да кажа, че заслужава 10-те точки.
Все пак се радвам, че не спечели Жана, тя пък изобщо не ми хареса. Да, може да пее, но нямаше нищо общо с Бионсе  Crossing Arms

Жалко, че вече му се вижда края на шоуто.
Иска ми се Ненчо да спечели. За момента той води, а Азис му диша във врата. Но определено не искам Азис да побеждава. Той нямаше една песен, която да кажа откровено, че се справи добре и си е заслужил победата.

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Благодаря и аз за темата  bouquet
Надявам се следващия концерт да е по-добър от изминалия, а за финал - да спечели Ненчо или Криско Peace

# 8
  • Мнения: 3 494
Благодаря за темата. Ще съм разочарована, ако победител не е е Ненчо.

# 9
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Благодаря за темата, Маме.   bouquet

Ако ме дразнят водещите или журито, изобщо няма да гледам. Водещите ме разсмиват, разтоварват и радват, журито ми харесва.

Джуджи обясни на Сашо Диков защо се е съгласила да участва. Нона, вероятно, има своите мотиви, но само губи от участието си. Жана - също. От Маца очаквах много, но в повечето случаи не ми харесва. Филип в последните две седмици не е същият, дано да няма проблеми човекът. Криско и Ненчо определено трупат позитиви. Ненчо е много талантлив и този формат му даде широко поле за изява.

Не ми се иска да свършва.  Sad

Честит Гергьовден!

Последна редакция: ср, 06 май 2015, 09:56 от smileys

# 10
  • Мнения: 387
Благодаря за темата   bouquet
Аз пък си мисля, че дадоха на Жана толкова високи оценки като един вид съпричастност с проблемите й в гласните струни.
Аз продължавам да си подкрепям само Криско. Най-спокоен ми е, не ме напряга, а напротив. В същото време пък се старае и взима поставената му задача присърце. А и доказа, че е талантлив!  Peace

Последна редакция: ср, 06 май 2015, 10:21 от MNML 彡

# 11
  • Мнения: 6 549
Благодаря за новата тема   bouquet
Не беше нещо впечатляващо последния концерт.
Жана ми хареса с тази коса Sunglasses Май й отива, но самото представяне - нищо особено.
Зуека и Рачков - 50% гледам заради тях  Sunglasses
Очаквам следващия понеделник да е по-добро предаването.
Усмихнат празник на всички!  Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 7 869
Ади да ни е честита новата тема.

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 26 371
Честит празник на Георги Назъмов Laughing

# 14
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Благодаря за темата. Ще съм разочарована, ако победител не е е Ненчо.
И при мен е така. Въпросът е за кого ще гласуват зрителите на последния концерт. Ще ми се Ненчо да избере да имитира някой рокаджия: Джо Лин Търнър или Ози Озбърн, много ми се иска, ще се накефя максимално!

Общи условия

Активация на акаунт