Харесва ли ви да ви подсвиркват с колите

  • 7 530
  • 106
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Честно казано на мен ми харесва.  Това  ми показва че изглеждам добре  и хората ме оценяват и усилията които полагам си заслужават труда.
как мислите вие?

# 1
  • Мнения: 3 634
Не ми е важно да ме оценяват онези мъже, които подсвиркват с колите.

# 2
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
Честно казано на мен ми харесва.  Това  ми показва че изглеждам добре  и хората ме оценяват и усилията които полагам си заслужават труда.
как мислите вие?

това хоби ли ти е?
щото си в раздел "хоби" та да си питам  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 28 552
Честно казано на мен ми харесва.  Това  ми показва че изглеждам добре  и хората ме оценяват и усилията които полагам си заслужават труда.
как мислите вие?

това хоби ли ти е?
щото си в раздел "хоби" та да си питам  Hug

И аз това се зачудих.

А по въпроса съм на мнението на Октопод с рокля.

# 4
  • Мнения: 838
Подсвиркването от колите не ми е мерило за това дали съм привлекателна. Друг тип внимание от други мъже ми е по красноречиво.

# 5
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 850
Не ми е важно да ме оценяват онези мъже, които подсвиркват с колите.

+1

Също се отнася за подсвирквания от строителни площадки, пияни субекти и т.н.

Не искам да ти развалям представите ама горепосочените ще подсвирнат на всичко, което горе долу прилича на жена  Laughing

# 6
  • Мнения: 15
Незнам къде да пусна темата  и затова писах тук.
Ако искате я преместете там където трябва.

# 7
  • Мнения: 177
И аз обичам да ми свиркат. За това заставам на средата на пътното платно и такова свирене настава, че после самочувствието ми е на върха си за цяла седмица.  Crazy

# 8
  • София
  • Мнения: 28 552
И аз обичам да ми свиркат. За това заставам на средата на пътното платно и такова свирене настава, че после самочувствието ми е на върха си за цяла седмица.  Crazy

 Joy 

Каква решителност  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 13 542
И аз обичам да ми свиркат. За това заставам на средата на пътното платно и такова свирене настава, че после самочувствието ми е на върха си за цяла седмица.  Crazy

Хареса ми, разсмя ме от сърце.

# 10
  • Мнения: 12 662
И аз свиркам. Вчера една така ми изскочи, че яко подсвирнах.   Тя се почувства много поласкана, отметна коси и се погледна в огледалото.

# 11
  • Мнения: 1 359
Подсвирквам с клаксона на уличните кучета !  Grinning 

# 12
  • Мнения: 10 057
Честно казано на мен ми харесва.  Това  ми показва че изглеждам добре  и хората ме оценяват и усилията които полагам си заслужават труда.
как мислите вие?
Интересно!  WinkСподели какъв е този труд, че сега ще излизам.


# 13
  • Мнения: 7 006
Харесва ли ви да ви подсвиркват с колите

Да,много...Чак подпишквам от кеф..

Егати,темата,егати заглавието Crazy


И аз обичам да ми свиркат. За това заставам на средата на пътното платно и такова свирене настава, че после самочувствието ми е на върха си за цяла седмица.  Crazy
Еее..Мноо тарикатско..отивам на кръстовщето,че и без тва нещо съм се сдухала,напоследък никой не ми е подсвирквал.

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 305
И аз обичам да ми свиркат. За това заставам на средата на пътното платно и такова свирене настава, че после самочувствието ми е на върха си за цяла седмица.  Crazy

 hahaha И аз съм така.
Подсвирквали са ми, не ми е приятно. Притрябвало ми е тяхното мнение за това как изглеждам  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт