Хамали в София?

  • 1 980
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте! Simple Smile Може ли някой да ми препоръча читава фирма за пренос и транспорт или хамали в София...? Става дума за пренасяне от апартамент в Люлин до къща на 15км от София. Имам доста чупливи неща и бих искала преместването да мине леко и безпроблемно. Благодаря! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 335
Имаме приятел, който се занимава с това. Не знам колко ще ти вземе и какви са му цените. Ако искаш да ти пусна на ЛС телефона да се чуете?

# 2
# 3
  • Мнения: 9
Здравейте, малко се позабавихме с преместването тази седмица. Някой беше дал телефон на момче от хамали....Грийн, мисля, че бяха, но явно админите са го изтрили като реклама.Може ли телефона на лични?

# 4
  • Мнения: 22
Здравейте! Мога да препоръчам фирма, която да НЕ използвате. Не че няма да свършат работа, но като клиент съм разочарована от търговските им практики. Когато се обадих по телефона на управителя, за да споделя впечатления за ситуацията (аз също работя с клиенти и знам колко е важно за един успешен бизнес обратната връзка), без да искам нищо от него, той се постара да приключим особено бързо разговора. Има още толкова много неща за качване, но няма да потърся отново въпросната фирма. Записвам се да следя темата, моля, споделяйте!

Общи условия

Активация на акаунт