Дермато-козметичен център в Бургас?

  • 8 489
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Ех че неприятно Confused. Учудва ме препоръката за химичния пилинг както описваш кожата си като суха и белеща се - че точно преди лятото такива поразии може да си докараш.

# 16
  • Мнения: 51
При Кондова в трета поликлиника водих дъщеря ми за един обрив. Не съм доволна от нея - първо я чакахме да се появи в кабинета някъде около час и половина, при положение, че имахме час записан предварително, гледа я, даде направление за изследвания, не разбра от какво е,изписа и едно мазило да я лепотя с него поне десет дена и след това  определи дата за контролен преглед. Е на контролния въобще не се появи.
Чувала съм добри отзиви за Бянова - има кабинет някъде около турското консулство.

# 17
  • Мнения: 649
Явно кожата ти е чувствителна, от кога се появи този проблем - чувала съм, че през пролетта освен сенна хрема, алергичната реакция може да се изразява и в кожно раздразнение. Една моя позната е много доволна от козметиката на Авен и има видимо подобрение във вида на кожата и откакто я ползва (но все пак това е козметика, макар и медицинска, а не лечение). Аз лично имим впечатления от термалната вода на Авен, която ползвам след епилация или когато се сетя иопределено успокоява кожата, друго не съм ползвала.
P.S. в крайна сметка не можах да намеря никой в офиса на Хрисея и накрая поръчах кухнята на друго място ooooh!

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ех че неприятно Confused. Учудва ме препоръката за химичния пилинг както описваш кожата си като суха и белеща се - че точно преди лятото такива поразии може да си докараш.

Всъщност, тя ми го препоръча да го правя м/у септември и март.
Но, не съм сигурна дали и тази процедура ще е подходяща.
Парната баня е противопоказна за мен.

Да, кожата ми е чуствителна, и тезе раздразнения (обриви или лишеи), се появяват през различен период от време.

В момента ползвам водата за почистване и крем на Биодерма, от серията Сенсибио, и слънцезащитния на Авен, измивам лицето само с хума. По принцип, козметиката на Авен е малко по тежка от Биодерма.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
P.S. в крайна сметка не можах да намеря никой в офиса на Хрисея и накрая поръчах кухнята на друго място ooooh!

Незнам защо така се е получило. Търси ли мацката на телефона?
Къде поръчахте кухнята?

# 20
  • Мнения: 649
ЕТ "Кедър" на ул. Дебелт е офиса, дадоха ми най-добра цена
Познаваш ли работата им?

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
Ех че неприятно Confused. Учудва ме препоръката за химичния пилинг както описваш кожата си като суха и белеща се - че точно преди лятото такива поразии може да си докараш.

Всъщност, тя ми го препоръча да го правя м/у септември и март.
Но, не съм сигурна дали и тази процедура ще е подходяща.
Парната баня е противопоказна за мен.

Да, кожата ми е чуствителна, и тезе раздразнения (обриви или лишеи), се появяват през различен период от време.


Ясно. Все пак ми се струва твърде агресивна процедура. На мен ( подобни проблеми имах - лишеи по кожата и по принцип доста суха кожа) дори ензимния пилинг, който уж е най-щадяш, ако повече време ми седи на лицето, почва да се бели и пак се раздразва. Както и на теб са ти казали - никакви парни бани, скраб и т.н. по-аресивни процедури. Аз цяла зима бях редовно с Цикалфата на Авен - но за лято ще дойде мазен сигурно.
 за измиване в момента ползвам Липикар на Ла Рош - много е добро гелчето между другото - хипоалергенно и пр.
ипикар -

# 22
  • Мнения: 1 178
Аз лично съм много разочарована от дерматолозите, нито в Бургас, нито в Пловдив успяха да ми помогнат да се справя с пигментацията по лицето (тогава още не бях раждала) и проблемите с кожата на главата.

Очаквах, че тук (в Германия) ще получа професионален преглед, но и тук само ме погледна и ми даде тестери на крем за лице за петната и шампоан за косата  Sad
реших за последно да пробвам и се оказа, че от двете едното проработи,
пигментацията по лицето значително, видимо се повлия от този крем na Euserin Anti - Pigment Fluid
не препоръчвам, защото всяка кожа се влияе различно, просто споделям опит  Peace

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Ясно. Все пак ми се струва твърде агресивна процедура.

Незнам,  какво да ти отговоря Sunglasses
Ти какви процедури правиш в момента?

ЕТ "Кедър" на ул. Дебелт е офиса, дадоха ми най-добра цена
Познаваш ли работата им?


Не, в момента не се сещам за тях.

# 24
  • Мнения: 508
д-р СПИРОВА ул. Отец Паисий №6 тел.843511 пиши отзиви newsm10

Не се лъжи да ходиш при хора,които не са специалисти.Ако става въпрос за същата д-р Спирова,чийто съпруг е ортопед-далече.Тя е доколкото знам физиотерапевт и рехабилитатор.Две мои приятелки са я посещавали и не са доволни.Сигурна съм,че е най-добре да отидеш в София или Варна.Така ще си спестиш и време и пари.

Общи условия

Активация на акаунт