Родители в кв. Изток и Изгрев.

  • 53 572
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 213
Здравейте ! Може ли актуални отзиви и впечатления за детска ясла „Слънчево зайче” ? Благодаря предварително.

# 46
  • София
  • Мнения: 8 596
Моят син ходи там миналата година, сега е на градина.Скоро писах в някаква тема за яслата, прочете ли там или да пиша и тук?
Като цяло съм по-скоро доволна.

# 47
  • Мнения: 3 213
Може ли линк към въпросната тема ? Благодаря.
Виждали ли сте вътре помещенията за игра, сън и хранене ? Как Ви се сториха ?

# 48
  • София
  • Мнения: 8 596
Ето я http://m.bg-mamma.com/?topic=1013804  Аз чета през телефон, та линкът е от мобилната версия.
Има и стари теми, но са още от преди моя син да тръгне.

# 49
  • София
  • Мнения: 8 596
Здравейте, видях, че във фейсбук има групи на майки от доста други квартали и направих и за Изток и Изгрев.
Ако искате се добавете, както и познати.Да обсъждаме градини, някакви неща свързани с децата и не само.
Казва се Майките на София-кв.Изток и кв.Изгрев .

# 50
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 919
Не я  нaмирaм с търсaчкaтa ,тaйнa или публичнa групa е?

# 51
  • София
  • Мнения: 8 596
Не е тайна. Не се вижда какво се поше вътре, но се намира с търсачка.Сега ще се опитам да дам линк, че съм през телефон.

# 52
# 53
  • София/Севлиево
  • Мнения: 10 919
Намерих я, нaдявaм се и други мaми да се присъединят. Групaтa сaмо зa съфорумки ли е, защото кaто цяло не сме много точно от тези квaртaли тук във форумa.

# 54
  • София
  • Мнения: 8 596
Не, не е само за съфорумки.
Аз съм си приказвала с други майки от квартала, но нямам по-дълбоки познанства. Та освен роднини, живеещи тук, няма кой да поканя в групата Grinning

# 55
  • София
  • Мнения: 21
 Добавих се и аз към групата във Facebook Simple Smile Докато баткото (2г) и бебето (2м.) спят, аз чета из форумите Rolling Eyes
Ще се радвам да обсъждаме заедно теми, свързани с квартала, както и да се срещнем за разходки, ако има майки с бебчовци, които обикалят градинките Simple Smile

# 56
  • София
  • Мнения: 8 596
Моето бебе също е на 2м., имам по-голям син на 3г. Ще се радвам да се разхождаме.
Малко по малко ще се напълни групата.

# 57
  • София
  • Мнения: 21
Уау, Дези, те са ни почти на една възраст дечицата Simple Smile Аз живея на Чехов, срещу 119-то. Големият е на ясла, но като стане малко по-топло, ще е супер да ходим на разходка в Борисовата с бебетата Simple Smile

# 58
  • София
  • Мнения: 8 596
Значи сте ни съвсем близо.Ние сме в един от кривите блокове до Парка.След голямата площадка, която е в края на Чехов.   

# 59
  • София
  • Мнения: 21
Сещам се. Ами супер, значи може следващата седмица, ако е топличко, да направим една предиобедна разходка?

Общи условия

Активация на акаунт