Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 3 485
Когато е седалищно почти не се усеща горе над пъпа. Ритниците са долу в слабините и усещането е сякаш бебето ще изкочи. Формата на корема също издава - когато е главично, обикновено е по-правилна формата на корема заради изпъкналите гръбче и дупе напред. На мен са ми заставали и напречно и усещането е все една си глътнал закачалка...

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 122
Бърз отчет от днешната ЖК, т.като не са ме гледали на ехограф, тоновете са наред, спирам витамини и Огестан, когато ми свърши опаковката, магнезий до 35 седмица, препоръчаха ми повече почивка, ама то аз тепърва започвам да пазарувам и да се наслаждавам на хубавото време  Grinning
За разширените вени също обсъждахме-при мен положението е доста сериозно този път, защото имам в слабините и въобще цялата дясна половина на тялото  Rolling Eyes Така че ще ходя пак на съдов хирург-да си каже мнението. Не пия нищо-само мазане и стягащи чорапи. За терапия с фраксипарин , не съм сигурна че е късно, понеже ми бяха споменали нещо такова, но се прави в определени случаи.
Днес минах през Вис Виталис и Малечко. Айко ми беше на път, но тук не го хвалите много и го пропуснах.
Вие от къде мислите да пазарувате или предимно он-лайн?
gazella53 - честити покупки. На мен ми се струват направо евтини  Simple Smile Днес гледах боди по 10-12 лв, а за комплекти да не говорим. Явно не съм се ориентирала в цените  Party

# 722
  • София
  • Мнения: 688
Да,много се надявам да се дължат на бременността,защото вече е късно за инжекции фраксипарин и да искам.Ще разпитам

Ако са ти се появили по време на бременността (а не ги имаш от по-рано), ще изчезнат. На една приятелка се скриха до 2-я месец след раждането (при нея е било нещо страшно в слабините) и както казва тя "Вече съм нормална"   Laughing 

*Ani_J* браво за хубавите новини! Дано и от съдовия хирург да имаш добри резултати!  Peace

За цените на детските дрехи, играчки, уреди направо не ми се говори! Търговците знаят слабостта на всеки родител и се възползват на макс. Обувките на сина ми са по-скъпи отколкото тези на ММ или моите. Това за една и съща марка, които обаче правят до 50% за възрастните и едва 20% на детските! Аз съм си казала - да сме живи и здрави, за такива и по-хубави неща да си харчим парите, че като гледам колко болести и страдание има...  Cry 

# 723
  • Мнения: 451
Относно дрешките,аз съм си сложила в количката на mothercare.com много неща и поне за мен цените са им добри,а и аз по 2 ще купувам,а има много дрешки там които са по 2 в комплект. Има бодита с къс ръкав 5 бр. за по 12£,което е по около 5-6лв. бр. и т.н.

# 724
  • Мнения: 185
Привет, момичета!   bouquet
Браво за хубавите прегледи на всички!   bouquet
Оплаквам се веднага, че ми расте мъдрец и малко ме измъчва тези дни (вече е избил) - някак си прехапвам бузата докато дъвча и изпитвам една непрекъсната болка.  Cry
Днес бяхме на първи рожден ден на едно детенце, и малкия много се забавлява - двор, пясъчник - все хубави неща и с дрехите, с които излезе, с тях се прибра (откакто излизаме без памперс все нося по 2-3 резервни тоалета в чантата "за всеки случай")  Heart Eyes и така.
Газелка, за това, което описа мисля, че си дала нормални пари, наистина  Hug
Нямам търпение да видя на 8-ми какво й е положението на малката, че нали се бях филмирала последният път, но и аз я усещам предимно около и над пъпа и ми се струва, че е с главата надолу (дано да е така  Praynig ). Изумява ме това, че пози, които за баткото бяха ужасно неудобни - да лежа обърната надясно или по гръб на нея не й пречат  newsm78
Бубинка, определено прагът ми на търпение много се покачи след раждането.. (е, не и ако нещо пряко застрашава моето дете), в смисъл имам много повече търпение да изчакам нещо да се случи, без да се изнервям. С чуждите деца винаги съм се държала "на разстояние" - имат си родители, да си се оправят. А за конкретното дете - да, много е разглезено и адски любопитно и от тип "клюкарка" и ме е много яд, защото знам, че не е виновно то, че е такова, а такова е станало от средата, в която живее...  Sad
Тъй, пак се отплеснах...  Нямам с какво да се хваля и оплаквам повече... Желая ви хубав и усмихнат ден/вечер!   bouquet

# 725

Общи условия

Активация на акаунт