моля за мнение за д-р М.Савчева

  • 5 418
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Здравейте бъдещи и настоящи мами. Искам да дадете мнение за д-р М.Савчева,при която си записах час. Бременна съм с второто си дете и е желателно да си обърна повече внимание защото бях с прееклампсия с първата бременност и ме е страх да не се повтори... Sad

Последна редакция: пн, 11 май 2015, 12:59 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 28 557
За Мариана Савчева от МД - София ли става въпрос? Ако да, ето малко мнения за нея, докато ти отговори някой с по-пресни впечатления:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=764889.msg30657374#msg30657374
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=695089.msg29479222#msg29479222
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=636819.msg20927423#msg20927423

# 2
  • Мнения: 6
milenka Благодаря ти...прочетох доста противоречиви мнения. Да се надяваме да се остана доволна,защото не съм от София и не ми се обикаля из всички болници...

# 3
  • Мнения: 2
Аз съм потресена от поведението на д-р Савчева. Доста нагло и непрофесионално държание. Аз отидох на профилактичен преглед и тя след като не намери за какво да се хване започна да ме стряска за рак, ако не си направя ваксина за рак на шийката на матката. Както знаете в доста държави тя е забранена, има е смъртни случаи (недоказани разбора се, но всичко с лекарства трудно се доказва) Малко след това се присети за някакви изследвания 100 лв, който също трябвало да си направя. Както предполагате потърсих друг специалист и всичко, казано от нея, се оказа манипулация.

Както и да е, освен всичко докато чаках в кабинета една бременна я помоли за преждевременен болничен. Преди още да разбере за какво тя отказа, смееше й се и отново се подиграваше. След това майката на бременното момиче влезе в кабинета, заплати си съответната сума (подкуп) и отношението стана друго както и болничния бе на лице. Да, здравеопазването ни  е под всякаква критика, но подобно поведение е скандално

# 4
  • Мнения: 7
Аз съм потресена от поведението на д-р Савчева. Доста нагло и непрофесионално държание. Аз отидох на профилактичен преглед и тя след като не намери за какво да се хване започна да ме стряска за рак, ако не си направя ваксина за рак на шийката на матката. Както знаете в доста държави тя е забранена, има е смъртни случаи (недоказани разбора се, но всичко с лекарства трудно се доказва) Малко след това се присети за някакви изследвания 100 лв, който също трябвало да си направя. Както предполагате потърсих друг специалист и всичко, казано от нея, се оказа манипулация.

Както и да е, освен всичко докато чаках в кабинета една бременна я помоли за преждевременен болничен. Преди още да разбере за какво тя отказа, смееше й се и отново се подиграваше. След това майката на бременното момиче влезе в кабинета, заплати си съответната сума (подкуп) и отношението стана друго както и болничния бе на лице. Да, здравеопазването ни  е под всякаква критика, но подобно поведение е скандално
може би пиша късничко,но искам да кажа,че аз също съм потресена от поведението и.На мен също ми бе отказан болничен,но когато видя че съм на път да се откажа от услугите и, си промени решението.Бременна съм в 31-ва г.с и се чудя дали не е късно да я сменя или вече нямам време?

# 5
  • Мнения: 35
Смея да твърдя, че до сега, през целия си живот, не съм попадала на по-грубо отношение от страна на лекар. Съжалявам за негативизма, но това е истината.

# 6
  • Мнения: 6
Не отивай те. При нея изключително груба аз бях преди няколко дни при нея за пръв път лекар в живота ме разплака и разтрепври.
Бремена съм 16 г.с имам сърдечна опврация преди 30г и кадиолога ми препоръчва да раждам в майчин дом.
1. Час за преглед в 11ч влизам вътре 12.30ч с още 5 жени. Мъжа не е допуснат. Стой и чака вън
2.слушам на остала лите жени резултати от изследвания за гъбички ранички и т.н
3.те излизат една по една оставам само аз савчева и сестрата следва скандал между двете
4.идва моя ред с въпрос"за какво сте тука"аз почвам фа обеснявам не ме изслушва .и почва кой си питала че може да забраменяваш и ще раждаш с това болно сърце къде си тръгнала.не ми е видяла иследва ния и документите от кърдиолога аз и казвам че са добри и т.н
5.ти ще родиш дете с родови малоформации давам и изследване от феталната морфология и бхс. Отг.това не са иследвания ти продължава като латерна да бълва че или аз да умирам или дето болно.после излизай вънка и чака фм след 15.30ч аз и казвам че мога да правя след 18г.с нищо малко ри е рано но и сега може аз съм в 16г.с а съм си правила 12г.с в друг град защото не съм от софия.при което птказвам да си направя при нея и съсвам безотговорен родител кото знае повече от лекар.

# 7
  • Мнения: 1
Здравейте не бях сигурна къде да пиша затова реших, че може би тук е окей. Ще помоля, ако има дами с по-скорошни срещи и евентуално мнения за д-р Савчева да ги споделят, а също и дами, които ходят от по-дълго време при нея!

Общи условия

Активация на акаунт