Децата на АРТ технологиите - Размисли и страсти №16

  • 27 375
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 11 477
Моят, както беше злояд, така сега е всичкоящен! Сурови плодове много обича - половинки череши, хапки праскова, диня, ябълката му я стържа все още. От зеленчуците давам сурови доматите. Вчера готвих за нас за обяд леща, при това с чесън. Сложих му в една купичка с надробен хляб - това му беше обядът. След това правих печени на фурна тиквички - овкусени и омазнени, само сол нямаха - заедно с 1 филия царевичен хляб отидоха за следобедна закуска  Mr. Green От много отдавна не пасирам.

# 736
  • UK
  • Мнения: 5 999
Шоки, аз по попарата я правя с чай запарвам липа, малко шипки и стрък сушена коприва. Всичко това, ние , сме го брали.
Моме, как ги приготвяш тиквичките на фурна?  Аз за тази вечер взех няколко ще направя с ориз за нас, с баща ми и за децата.

Миракси, на мен тази да злояд ,слава богу , не ми е позната  Sunglasses ние страдаме , по скоро, моята Теа? от свръх апетит  Joy Иначе ядем всякакви плодове че решите и аз на сок ги давах но им давам и парченца да си ги хапва самички
 Голямо омазване пада на моменти

# 737
  • Мнения: 11 477
Слагам хартия за печене на дъното на тавата, намазнявам я с олио. Тиквичките ги беля, после режа на тънки кръгчета, посолявам леко и оставям да се отцедят за 1-2 часа в гевгир. После ги нареждам в тавата, без да се застъпват. Отгоре посипвам с брашно през цедка, за да е по-равномерно. След това поръсвам пак с олио, и отгоре - червен пипер и копър. Стават като пържени, но без пърженето, и по-здравословни.

# 738
  • UK
  • Мнения: 5 999
Обезателно ще пробвам! Много Благодаря за рецептата   bouquet

# 739
  • Мнения: 11 477
Като изядат тавата домашните, да не забравиш да им кажеш кой ти е казал рецептата  Mr. Green

# 740
  • София
  • Мнения: 23 165
с тая рецепта ще ми трябват около 6-7 тави на мен  Mr. Green
тиквички мога да ям с килограми.

# 741
  • Мнения: 7 488
Ми Бамби няма да мааш само тиквички, ши туриш и мИсо  Naughty

Шоко, мисля че след 10 месец можеш да даваш кис. мляко, четох някъде че може да предизвика алергична реакция. Те моите преди 3-4 месеца проядоха кис. мляко и то на Верея 3%, не смея да го сменя да не спрат да го ядат. Квасих, и с голям процент давах е не искаха хората и това е  Whistling

# 742

Общи условия

Активация на акаунт