Раждане при проф. д-р Асен Николов - Майчин Дом София

  • 3 855
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте,

Предстои ми раждане и ми препоръчаха проф. д-р Асен Николов в Майчин Дом София. Моля споделете мнение за него като проследяващ бременността и оператор. Как мина всичко при вас? Интересуват ме особено отзиви от последната година. Аз лично ще раждам секцио по медицински причини, но ме интересува мнението и на естествено раждащите мами - вдига ли си телефона, реагира ли бързо като започнете да раждане и т.н. Има риск да се наложи секцио по спешност и искам да знам до каква степен може да се разчита на него.

Благодаря, момичета.

# 1
  • София
  • Мнения: 244
Здравей,
имам две нормални раждания при професора - през 2005 и 2008, съответно информацията ми е малко остаряла, но за него мога да кажа само хубави неща - изключителен професионалист, спокоен, внимателен и коректен. Той следи и двете ми бременности, като втората беше доста проблемна, но успя да ми помогне, така че съм с две ръце за него, успех!!!

# 2
  • Мнения: 37
Благодаря ти, beba. Моята бременност също е доста проблематична и затова ми трябва наистина добър израждащ лекар - специалистът "рискова бременност" при когото се следя не изражда и препоръчва проф. д-р Николов.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 910
аз не съм доволна много от д-р Николов- не съм раждала при него, но според мен е повърхностен, макар и да е  учтив. Препоръчвам ти Дяволов Peace

# 4
  • Мнения: 37
аз не съм доволна много от д-р Николов- не съм раждала при него, но според мен е повърхностен, макар и да е  учтив. Препоръчвам ти Дяволов Peace

stelaartois, би ли споделила малко по-конкретно какви са ти аргументите? Благодаря!

# 5
  • София
  • Мнения: 1 910
ами  направи ми впечатление, че доста набързо и повърхностно ме прегледа, може би най- повърхностния преглед на който съм ходила, от години насам! Освен това ми назначи изследвания /хормонални/, които могат да се направят принципно във всяка лаборатория, но на мен лично не ми каза да ида в която лаборатория си избера, а ми написа тел., на който да се обадя на някакъв човек и с него да се уговорим за изследванията!?  Искаше да ми предписва хормонални хапчета, без дори да изчака резултатите от хормоните! Иначе е много любезен и възпитан, но какво от това!

# 6
  • Цюрих
  • Мнения: 409
Въпреки,че темата е стара и аз да си напиша.Раждах при същия проф.Асен Николов и хич не съм доволна!!! Ама хич! Вземаше ми парите набързо и гледаше да ме избута,когато ходех на консултации,едвам сварваше да ми затръшне вратата,даже последният път ме удари с нея,напълно безразлично отношение.По време на операцията взеха да ме режат преди да ме е хванла упойката съвсем.Той се изми и влезе в средата на операцията - по-скоро към края и вика "а!дупка!".От първото секцио ми се беше отворил шевът от едната страна и нито ми обясни какво е,нито ми каза какво е направил,само "имаше проблем,оправихме го..".И нито е видял преди това дали има проблем,нито ми обърна внимание на това,че му казвах,че коремът ме боли...избирайте си друг лекар,тоя не струва.Хич!!!

# 7
  • Цюрих
  • Мнения: 409
ами  направи ми впечатление, че доста набързо и повърхностно ме прегледа, може би най- повърхностния преглед на който съм ходила, от години насам! Освен това ми назначи изследвания /хормонални/, които могат да се направят принципно във всяка лаборатория, но на мен лично не ми каза да ида в която лаборатория си избера, а ми написа тел., на който да се обадя на някакъв човек и с него да се уговорим за изследванията!?  Искаше да ми предписва хормонални хапчета, без дори да изчака резултатите от хормоните! Иначе е много любезен и възпитан, но какво от това!

Същата работа,ама същата,без хормоните!

Общи условия

Активация на акаунт