Отговори
# 45
  • Мнения: 62
Еееее момичета ...и на мен ми харесва да съм бременна....но напоследък тази пуста тромавост доста ме мъчи...вече категорично намразих стълбите в къщи Weary !!И аз обожавам времето с този растящ корем но напоследък се улавям че непрекъснато мисля как щеизглежда бебчо....колко ще е голям....дали ще суче...дали ще плаче....а после си нареждам да не мисля много за това че му е разничко още да излиза.А и каката всеки ден му се моли да се ражда че вече нямала търпение newsm53

# 46
  • Мнения: 3 415
Добър ден и от мен.На мен пък,както сте усетили вече вероятно хич не ми харесва,че съм бременна,въпреки,че всичко е наред дотук. Сега не мога да си кривя душата и да казвам,че ми харесва да ми тежи,да се задушавам,да имам киселини и да не мога да се наместя по цяла вечер. Но е важен финала,разбира се. Та и аз в тази връзка се надявам останалите бебета,ако обичат да си поизчакат приблизително термина Laughing

# 47
  • Мнения: 484
Стефи, заслугата за прекрасната ни тема този път не е моя. Важна е идеята, а тя много ме радва! Надявам се да ви харесват черешовите обувчици при сладките ни бебенца   love001 Вече с голям кеф гледам първа страница и чета за слънчицата ни!
В тази връзка се чудя - да махаме ли мамите, които са родили от графата с термините или да останат?  newsm78

Jasmin, най-сериозно ти обещавам, че няма да раждам преди 19 юни, даже преди 22 юни - защото искам младежа да е рак като моята свекърва Simple Smile А и мъжете близнаци изоооообщо не са лесни ... Обещавам и, че веднага след 22 юни се събираме за среща  Hug

Да не забравите за онлайн семинара - започва след 5 минути. Все още не са пуснали линк, но явно ще пуснат в 11 часа. Приятно гледане  smile3503

# 48
  • Мнения: 62
Благодаря ви за прекрасните пожелания и мили думи! Hug
Искам да ви успокоя Hug Не се притеснявайте толкова. Това, че 1 или 2 бебета са се появили по-рано, не означава, че и при другите ще е така.
Аз имах доста контракции още в началото на седмия месец, бях постоянно на хапчета, няколко пъти и на системи, след това ми падна и тапата, оказа се, че имам и 2 см. разкритие преди 2 седмици, та всичко това се насъбра и... Лежах нон-стоп, почивах, не се натоварвах, но явно бебетата са били готови да излизат. Heart Eyes Важното е, че са добре, другото не ме интересува!
И понеже някой беше питал защо спешно секцио  - отново имах контракции, но си мислех, че ще отминат, както друг път, обаче не познах. Станаха си по-регулярни, по-болезнени и отидохме в болницата. Прегледаха ме и казаха, че имам по-голямо разкритие, тоновете на бебетата също не са много добре и нещата няма как да се подобрят този път, та така... Набързо се наложи да направят секциото, защото иначе рискувахме да тръгнат по естествен път.

# 49
  • София
  • Мнения: 286
Еха хубави новини чета ,честити ни бебчета ,честит Александър ,да е жив и здрав и бързо да расте и се гушкат с мама  bouquet
Честити близначки Бени ,бързо да се прибирате и гушкате в къщи и вие. Права си че няма значение кога са се появили важното е да са живи и здрави Simple Smile,но и аз се надявам на един младеж раче,така че колкото и да ми натежа вече ,нека си почака още малко Simple Smile
Стефи страхотна нова тема,благодаря Simple Smile,пожелавам и аз да я изпишем само с положителни постове ,много усмивки и ритничета,а следващите новини за малки бебоци нека още малко да почакат Simple Smile.
При мен два дни има една странна болка в корема,не мога да я определя като контракции но е неприятно,малкия яко ме натиска ниско долу ,главата му ми е таза поне така го усещам,а с дупето ми изкривява корема като извън земно. Хубави почивни дни Simple Smile Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 1 999
Честито на мама Бени за двете бебенца!!! Да растат и наддават бързо и скоро да се гушкат у дома! Hug

# 51
  • Мнения: 430
Супер тема, браво!  Hug  bouquet
Аз нещо малко се отплеснах в пазаруване и обикаляне около ремонта и бебка затова не пиша много тези дни.
Вече имаме проект и плочки за банята и тоал.. и малката кошарка на бебка с матрачето на хаук йе йе
за последно искам да попитам някоя мама използвала ли е количката... или има ли инфо за марката че утре май ще се реша да я купя...  #Crazy newsm78 Голям зор значи с тези приготовления Simple Smile
Скрит текст:

Здравейте!
Не знам дали ме помните, не съм писала много отдавна (в началото пишех), но минавам, за да кажа, че днес (в 05:57), със секцио по спешност, се родиха моите момичета - Елиза (2.070 кг, 44 см) и София (1.760 кг, 42 см).
Добре сме и трите. И двете дишат самостоятелно, всичко им е напълно развито, здрави са, много гласовити и красиви. Heart Eyes Ще постоят за кратък период в кувиоз, но ме увериха, че може би до 10-15 дни ще сме си заедно вкъщи. Flutter Дано! Praynig

Честито да са живи и здрави малките госпожици и бързо да наддават  Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 1 792
В тази връзка се чудя - да махаме ли мамите, които са родили от графата с термините или да останат?  newsm78
Махай  Peace Мисля, че термина се пишеше на реда с датата на раждане.

Jasmin, най-сериозно ти обещавам, че няма да раждам преди 19 юни, даже преди 22 юни - защото искам младежа да е рак като моята свекърва Simple Smile А и мъжете близнаци изоооообщо не са лесни ... Обещавам и, че веднага след 22 юни се събираме за среща  Hug
Абе мъж рак не познавам, ама жена рак - няколко. Ами то пълен пожар това  Rage Аз искам пък да постискам кълките до лъв  Heart Eyes И да не забравиш за срещата Flutter

Иначе обожавам чувството да съм бременна. Хич не ми се разделя с корема, особено вече малкия като можем да си комуникираме с побутвания. Почва леко да ме е страх какво ще правя като излезе и хич е искам да бърза  Joy

# 53
  • Мнения: 114
Честити ни бебчета, но нека да са последните за този месец  Praynig
Имам въпрос момичета. Доста дрешки накупих, но се чудя дали на ръка или в пералнята да ги пусна.  Не знам защо, но в главата ми се върти че бебешки дрешки поне в началото се перат на ръка. Може ли да споделите как процедирате вие

# 54
  • Мнения: 282
Никога не съм прала на ръка, освен ако е пропуснал памперса и са много наакани, тогава ги минавах на ръка и после слагах в пералнята. Перях с бебешки препарат - Аз ползвах на Персил, и мисля и сега него да ползвам. На 40 или 60 градуса според зависи от дрехите, и до към годинката някъде ги перях отделно от нашите. После почнах да смесвам, но то детските вече бяха най-мръсни Simple Smile Simple Smile.

# 55
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Няма смисъл от пране на ръка. Чиста загуба на време. Майка ми се беше вманиачила в началото да ги кисне в гореща вода, пък после да ги перем в пералнята. Като видях как до 1-2 след обяд не може само да ги просне да съхнат и секнах мераците. Ако е изпуснал памперс и има ако леко отпирах на ръка да не остават петна и после в пералнята на 60 градуса в началото, после на 40. До към 2 го перях отделно, сега с слагам и наши, ако не може да се събере цяла пералня. Все още пера с бебешки препарати, защото му е чувствителна кожата и ме е страх да не  се обрине нещо. Персил сензитив е добър, вече има и ариел сензитив(гел), от тео бебе(течен) съм доволна също.

# 56
  • Мнения: 105
Опа ето ме и мен.Страхотна тема Simple Smile

# 57
  • Мнения: 1 602
Аз пък бях голям непокис в отношението с пране и гладене. Майка ми беше изпрала и изгладила всичко когато бяхме в болницата преди да ни изпишат. Аз когато се прибрах всичко бутах в пералня и не съм гладила нито една дрешка. Сега пък ми е мерак и от сега половината дрешки са изпрани. Когато изпера и другите ще ги изгладя. Четох че тези които имат сушилня не ги гладят, аз нямам но мм иска да купим за зимата че е голяма мъка със съхненето. А аз да питам количките които сте купили мислите ли с нещо да дезинфекцирате? Ние предня път бяхме взели ползвана и затова я прахме, но като е нова се чудя  newsm78

# 58
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Стефи ние сме със сушилня. Огромно удобство е, особено зимата. Гладя на малкия дрехите не за дезинфекция, а защото ме нервят неизгладени, но от сушилнята са едни мекички. Малко по-бързо се скапват и има по някога леко свити, но иначе си е екстра.
Ако купим нова количка бих я изпрала. Дори и да е опакована не се знае къде са седяли материалите преди да я сглобят Peace
Аз съм пред дилемата да си ремонтирам старата количка за 60-70лв или да си купя нова с година гаранция за около 300 Thinking

# 59
  • София
  • Мнения: 310
Привет и от мен в тази хубава темичка   bouquet

Трите бебока да са много здрави и бързо да наваксат, дано това са ни за месеца  Praynig

Иначе аз съм в болница от 2 дена след 2 двудневни болки високо в корема. Сега болките отшумяха, но съм на системи магнезий и инжекции но-шпа.
Тъй като е голяма скука тук, пазарувам активно онлайн, да имаше и кой по-често да ми зарежда картата, щеше да е пълно щастието Blush

Гледам прането обсъждате - аз все още пера на каката дрешките отделно с бебешки препарат, не ми пречи, дори смятам, че е по-адекватно така да ги разделям. Не съм прала никога на ръка, и сега няма да го направя. Не гладя, сега за бебка ще гладя първите месеци и това ще й е. Сушилня и аз искам за зимата  Praynig Иначе препаратът, който ползвам е Сано - бебешкия + омекотителя. Свръх доволна съм.

Количката трябва да ми дойде другата седмица. Като се прибера от болницата мисля да изпера вътрешната част на бебешкия кош. Иначе съм купила платове да ми ушият вътре чаршафчета с ластик по размера на количката, че не ми се купуват готови, които я станат, я не.

Колкото до раците...познавам и жени и мъже. И двата пола са мамата си джаза  Laughing но мъжете са по-зле  Simple Smile Моето единствено условие, за което се моля, е да не е телец бебето, дори и прескочихме бебеправенето в този месец напълно умишлено, щото така ги обичам  #2gunfire
Абе да се родят здравички, това е най-важното.

Иначе вече съм официално в 45 дневен болничен от утре. Като ме изпишат, мисля да се отдам на пълна почивка и сладка подготовка за пухчето  Heart Eyes


Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт