Горещо лято бърза и напира, бременните от ИБ тука се събират-тема 26

  • 41 719
  • 602
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 152
Честито на мама Витаминка , много щастие да им носи малкия голям мъж! Бързо възстановяване!   bouquet

# 16
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Честит мъж Никола на мама Витаминка.Да е жив и здрав и много да ги радва.На мама бързо възстановяване,а на тати-наздраве.

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 2 786
Честит син на Витаминка, да е жив и здрав Никола   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 5 193
Честито, Витаминка! Да ви е жив и здрав малкият Никола!  bouquet

# 19
  • Мнения: 5 173
Точно влизам да клюкаря. Голям, розов и мн рошав е Никола! Да е здрав и много щастлив!

# 20
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Да е жив и здрав Никола и много радост да носи на мама и тате!

# 21
  • София
  • Мнения: 1 226
Ихаа, честито голямо момче Витаминка, той направо отгледан. Жив и здрав да ви е, на теб бързо възстановяване. Разкажи за раждането като ти остане малко време.
Аз съм на СПА с приятелка на Боровец...мммм.

# 22
  • Мнения: 87
Честита радост на мама Витаминка, ех че голям мъж си има! Жив и здрав да е сладура, а на теб бързо възстановяване   bouquet

# 23
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 977
Преди да съм изтървала темата Blush

Честита синя радост на мама Витаминка!! Да са живи и здрави!!

# 24
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз ви следя. Peace
Честит Никола на мама Витаминка! smile3525
Да е жив и здрав и осеян с много щастие и късмет.
  bouquet
Чакаме разказ.

# 25
  • Мнения: 1 391
Поспаланчо, благодаря за темата!
Витаминче и тук ти честитя Никола, да е здрав и късметлийче!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 558
Честит да е Никола на мама Витаминка!

# 27
  • София
  • Мнения: 5 193
Тук не сме споделили новината:

 Петьофи е станала мама на малък юнак, носещ името Георги с перфектните размери 3250г и 48см.

# 28
  • shumen
  • Мнения: 17 899
Петьофка,да е жив и здрав Георги.На мама бързо възстановяване,а на тате-наздраве.

# 29
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз пък да се изкажа кърменето и гледането на бебе без опит по темата на Перу и Кашмирчето.
Скрит текст:
Новородено никога не бях докосвала, еле пък да го държа. След като родих ми показаха как се държи, ама то най-вече главичката и вратлето се придържат и под дупето за баланс.
Майчината интуиция свърши останалата част. Памперс не бях сменяла, но не е сложно. Важното е да е хубаво залепено. Къпането беше кофти зареди пъпчето, но щом падне е по-лесно. Педиатърката всичко ми обясни на първото посещение, другото питах във форума.
Кърменето тръгна кошмарно. Четох кора от кора "Азбука на кърменето". В родилното това правих преди да кърмя. В началото кърмих на 3 ч., после бебето поиска по-често и минахме на поискване.
Цедях с помпа за да стимулирам лактацията. Гледах си филм и ако се разсея и почнах да докарвам отма 10 мл. Тогава осъзнах колко спокойна трябва е майката. Мажех с крем за зърна за да не се напукат и не давах на бебето да суче и да ме боли и го намествах докато не ме боли. Задължително трябваше да засуче целият ареол, а не само зърното. Рани съм нямала. Имах плоски зърна и вкъщи ползвах на МАМ силиконовите зърна. Така хем се оформиха зърната, хем и бебето се научи да суче.
Кърменето е спокойствие и много по циците. Mr. Green

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 16:06 от Flower Fairy

Общи условия

Активация на акаунт