Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 май 2015, 11:26 ч.

Къде в София?

• 41 157
  • 307
  •   1
Отговори
# 270
  • София
Някой ползвал ли е услугите на вътрешен дизайнер /апартамент/?
Трябва ми за идеен проект-изпълнението сам ще го правя.
Как вървят цените?

Между 20 и 60 евро на квадрат. Sick
?! Това предполагам е с изпълнението?

# 271
  • София
Някой ползвал ли е услугите на вътрешен дизайнер /апартамент/?
Трябва ми за идеен проект-изпълнението сам ще го правя.
Как вървят цените?

Между 20 и 60 евро на квадрат. Sick
?! Това предполагам е с изпълнението?

Не, само проекта и контрол върху изпълнението.

# 272
Здравейте,

Дали знаете и можете да ми препоръчате магазин (в София) на производител, сайт или модна къща, където могат техни дрехи да ми ги поръчат по индивидуален размер, просто по-дълги?

Проблемът е, че съм висока (181см) и на стандартните дрехи са ми къси крачоли, ръкави, талията ми идва високо. Иначе, не съм пухкава, нося 44 размер и М, магазините за дрехи големи размери не ме спасяват.

Интересувам се предимно за офис облекло, но стандартната конфекция е  до височина 174, по-големите размери растат само на ширина.

Обикновено си шия дрехи, но това ми е много трудоемко, времеемко и скъпо, купуване на плат, разкарване до шивачката 3 пъти и т.н.

Много благодаря предварително!

# 273
  • Виена
Феде студио на Гладстон 50. Моделите се малк онестандартни, затова пък работят добре и бързо. Но пак си ходиш на проба

# 274
Оше един глас за Феде. Обикновено минава само с една проба.

# 275
Къде в Сф продават вълнение чорапи?
Но да не са от тези бабешките, а фабрични.
Не търся и мериносови, че са много скъпи(над 30 лв).
 bouquet

# 276
 bouquet

Миналата година си взех няколко чифта от един щанд в Централни хали. Дано още ги има.

# 277
Благодаря много!

Аз купувах от едно магазинче дето го затвориха едни чорапи с камила на тях, но го затвориха.
Оказаха се по-здрави от марковите.

# 278
  • София
 bouquet

Много голяма чорапена сергия има на Графа, на площадчето пред Пощата.

# 279
Здравейте, има ли на летище София безмитен магазин в който да има достъп и без самолетен билет? (...или ако може да ми препоръчате друго място с добри оферти за парфюми?)

# 280
  • Down south
Не помня на летището да има магазини, каквито ти визираш, преди граничен контрол.

# 281
т.е. търсиш доказано маркови парфюми, ама на по-така цени  Wink
И дали ако имаше такива магазини някой щеше да стъпи в нормалните? ...

# 282
Кой купува от нормалните, ходим да душим само. Има някаква барака там някъде,но не съм я разучила още. Приятелка купува от там ще питам за подробности.

# 283
Кой купува от нормалните, ходим да душим само. Има някаква барака там някъде,но не съм я разучила още. Приятелка купува от там ще питам за подробности.

И аз съм чувала че имало някаква барака отвън, където продават безмитните неща, но и така не разбрах къде е.

# 284
Здравейте,

Предстои ми избор на годежен пръстен.
Засега съм се спрял на варианта от бяло злато (евентуално сплав с паладий и родирана повърхност) и диамант, като бюджетът ми е в рамките на 800-1100 лв.

От София съм и се разходих до няколко ателиета и бижутерии миналата седмица.
Останах с много добри впечатления от Виртуоза (http://virtuosabg.com/) и София-Антверпен Диаманти (http://www.sa-diamonds.bg/). Харесах модели на пръстени и в двете ателиета.

За Виртуоза има много положителни мнения както тук, така и от мои познати. Смятам, че е добър избор за моята цел.

Някой има ли лични впечатления от София-Антверпен Диаманти? Имат страница във Фейсбук с две отлични оценки, но не открих друга информация с отзиви и мнения из Интернет.

Ще съм благодарен и на други предложения, били те и в София или онлайн в България и чужбина, въпреки, че тези неща според мен е най-добре да се избират на място.

Моля, прощавайте, че пускам поредната тема с подобни въпроси. Бях публикувал отговор в подобна тема, но сега не откривам мнението си и темата е заключена.

Благодаря Ви!

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт