Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 май 2015, 11:26 ч.

Къде в София?

• 41 264
  • 308
  •   1
Отговори
# 45
Виждали ли сте в София да продават работни ботуши ma-cri?

Скрит текст:

Разглеждах обявите в olx, но там са големи номера.

# 46
  • София

Къде мога да намеря такъв разклонител с предпазител? Марката е Sono, някъде в хранителните веригите от типа на Кауфланд дали се предлага?

# 47
Някой знае ли къде в София има склад за детски и бебешки принадлежности, откъдето мога да купя по-големи количества Папмерси, пюрета, хумана и тем такива неща?

# 48
  • София
http://www.bebelan.bg/%D0%BD%D0%B0%D1%87%D0%B0%D0%BB%D0%BE/
http://www.bg-mamma.com/index.php?topicrefid=18;topic=767786.0

Търся от италианските евентуално или друг нормален внос удължители за смесител. Навсякъде само китайски намирам - употреба без да протекат 2 седмици максимум.

Благодаря на отзовалите се.

# 49
  • София
Здравейте,
Къде и дали мога да намеря хелий за балони? Търся също и надежден евтин кантар:)
Благодаря предварително! bouquet

# 50
  • София
Къде мога да намеря евтин калъф за 7 инчов таблет до 10 лв?

# 51
  • Боса по асфалта вървя си ...
Къде мога да намеря евтин калъф за 7 инчов таблет до 10 лв?
За 10лв май почти нищо не можеш да намериш. Или поне няма да ти пази устройството и ще е нещо мекичко и тъничко. Виж онлайн в Зора, Технополис, Техномаркет или на място. Преди имаше няколко магазина за моб. аксесоари в подлеза на Плиска и около спирките, но отдавна не съм въртяла в района. Едно време от там взех калъф с цип и дунапрен за 15лв. Много добре пази...стига да му затваряш ципа, защото аз един път само пропуснах... Laughing

# 52
  • София
Здравейте, виждам, че темата не е от най-активните. Има ли друга, в която комуникираме? Може би аз не я намирам, била в подобни теми за други градове и са ми били много полезни.

# 53
  • София
И аз това се чудя Thinking
Сигурно се пише в темите по квартали, ама ей тъй като ти трябва нещо из София и няма къде да питаш.

# 54
  • София
А на вас нещо специално ли ви трябва от София или просто така си питате?
Не мисля, че е проблем да си зададете въпросите и ако някой знае да ви отговори.

# 55
Споделете коя според вас е най-евтината аптека, за предпочитане в и около кв.Младост.

Remedium мисля, не знам дали има близо до Младост

На спирката на Окръжна болница посока Плиска.

# 56
  • София
И аз това се чудя Thinking
Сигурно се пише в темите по квартали, ама ей тъй като ти трябва нещо из София и няма къде да питаш.

Аз същото си помислих, че заради разстоянията подобна тема не е може би толкова полезна, но къде са темите с кварталите? Ако може линк, би било чудесно. Peace

# 57
  • София
Аз същото си помислих, че заради разстоянията подобна тема не е може би толкова полезна, но къде са темите с кварталите? Ако може линк, би било чудесно. Peace
Родители в София

# 58
  • София
А на вас нещо специално ли ви трябва от София или просто така си питате?
Не мисля, че е проблем да си зададете въпросите и ако някой знае да ви отговори.

Ами виж малко назад. Питала съм и не са ми отговаряли. Peace

# 59
  • София
Здравейте,
Къде и дали мога да намеря хелий за балони? Търся също и надежден евтин кантар:)
Благодаря предварително! bouquet 

О, видях го, но така и не разбрах какво точно се търси.  Peace
А сега и ти си го виж питането отново и ако можеш да си отговориш  bouquet

къде и дали- ми да, можеш, ама за какво и за колко /броя/ ?
кантар- за какво? /багаж, бебе, зеленчук, търговски, домакински, за тяло/ ?

Съжалявам, ама си задавайте въпросите правилно!
Ако никой не ви е отговорил, или не знае, или не ви е разбрал, или не го е прочел  33uu
може и друго.

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт